Posilovna doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kolarfrantissek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.21 22:27
Posilovna doma

Rozhodnul jsem se vybudovat si doma posilovnu, protože jinak se asi k pravidelnému posilování nedonutím. Co by v posilovně rozhodně nemělo chybět?

Reakce:
BjankaDr
68 příspěvků 21.5.21 15:57

To je můj sen mít doma posilku, alespon malou

Jiripeka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.21 21:57

Chodil jste před tím do posilovny? Na co jste tam chodil nejraději? Podle toho bych asi vybíral. Každý má rád něco jiného. Jinak já mám v domácí posilovně kvalitní posilovací věž pro sebe, běhací pás pro manželku a potom spinningové kolo, které využíváme oba. Kupoval jsem vše z obchodu, kde prodávají profesionální vybavení do posiloven.

Kolarfrantissek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 11:04

To je asi tak pro začátek čím bych chtěl také začít, koupit si posilovací věž a spinningové kolo. Můžete mi poradit, ve kterém obchodě jste nakupoval?

Jiripeka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.21 07:16

Vše jsem kupoval z internetového obchodu, kde jsem koupil tuto posilovací věž https://www.fitham.cz/…-nevada-plus dopravu mají po celé republice zdarma a navíc máte zaručený i záruční servis přímo doma, takže nemusíte stroj nikde převážet.

Volky8
20 příspěvků 1.6.21 11:16

Osobně bych si asi koupil nějakou velkou činku a kotouče k tomu, aby sis to mohl měnit a potom hrazdu, malé bradla, bench lavičku a to by ti mohlo stačit na začátek… i když lepší je podla mna jít do posilovny, protože vybavení je také drahá záležitost a takto si můžeš v posilky odcvičit cokoli

DenduleD
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.21 16:46

Co kardio? Chtěla bych spíš něco takového charakteru než činky. Je lepší veslovací trenažer nebo běžecký pás, co se týče zapojení těla?

Leusskaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.21 20:28

Já k posilování potřebuju kardio a nějaké závaží, takže jsem si koupila běžecký pás a činky, protože ty se dají použít při hodně variant cviků.

Novak56788
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.22 18:39

Zdravím, já se do přípravy vlastní posilovny pustil před rokem a mohu říct, že to není zrovna procházka růžovou zahradou. Jako většina lidí jsem měl potřebu nacpat do posilovny všechny stroje, co existují. Nakonec jsem, ale přišel na to, že stačí jen úplný základ, jako jsou činky a posilovací lavice. Jinak skvělý sport je boxování, pokud si nebudete vědět rady s tím, jak vybrat boxovací pytel, doporučuji tento článek: https://napovime.cz/…ovaci-pytel/.

Mardolka
103 příspěvků 31.3.22 14:42

Mám doma akorát běhací pás, na posilku jsem jinak marná :D

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu