Posilovna doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kolarfrantissek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.21 22:27
Posilovna doma

Rozhodnul jsem se vybudovat si doma posilovnu, protože jinak se asi k pravidelnému posilování nedonutím. Co by v posilovně rozhodně nemělo chybět?

Reakce:
BjankaDr
72 příspěvků 21.5.21 15:57

To je můj sen mít doma posilku, alespon malou

Jiripeka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.21 21:57

Chodil jste před tím do posilovny? Na co jste tam chodil nejraději? Podle toho bych asi vybíral. Každý má rád něco jiného. Jinak já mám v domácí posilovně kvalitní posilovací věž pro sebe, běhací pás pro manželku a potom spinningové kolo, které využíváme oba. Kupoval jsem vše z obchodu, kde prodávají profesionální vybavení do posiloven.

Kolarfrantissek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 11:04

To je asi tak pro začátek čím bych chtěl také začít, koupit si posilovací věž a spinningové kolo. Můžete mi poradit, ve kterém obchodě jste nakupoval?

Jiripeka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.21 07:16

Vše jsem kupoval z internetového obchodu, kde jsem koupil tuto posilovací věž https://www.fitham.cz/…-nevada-plus dopravu mají po celé republice zdarma a navíc máte zaručený i záruční servis přímo doma, takže nemusíte stroj nikde převážet.

Volky8
21 příspěvků 1.6.21 11:16

Osobně bych si asi koupil nějakou velkou činku a kotouče k tomu, aby sis to mohl měnit a potom hrazdu, malé bradla, bench lavičku a to by ti mohlo stačit na začátek… i když lepší je podla mna jít do posilovny, protože vybavení je také drahá záležitost a takto si můžeš v posilky odcvičit cokoli

DenduleD
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.21 16:46

Co kardio? Chtěla bych spíš něco takového charakteru než činky. Je lepší veslovací trenažer nebo běžecký pás, co se týče zapojení těla?

Leusskaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.21 20:28

Já k posilování potřebuju kardio a nějaké závaží, takže jsem si koupila běžecký pás a činky, protože ty se dají použít při hodně variant cviků.

Váš příspěvek