Kvalitní garážová vrata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milanppl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.21 22:41
Kvalitní garážová vrata

Od koho mi doporučíte vybírat kvalitní garážová vrata? Jakou máte zkušenost?

Reakce:
Vilemrob
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 00:06

Já jsem si nechal dělat garážová vrata na míru i s potiskem přes celá garážová vrata podle našeho přání. Máme tak pěkná garážová vrata za rozumnou cenu a se zárukou 10 let na povrch.

Marek4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 10:21

Ja jsem koupil vrata v Baumax a jsou uplne v pohode, pokud ma clovek nejake standardni rozmery garaze tak to uplne staci a ta cena jsou uplne jinde nez vrata na miru treba od Hormanna

Milanppl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 12:22

No já právě nemám normální rozměr garáže, takže bych určitě potřeboval nechat vyrobit garážová vrata na míru. Mohl bych se zeptat, kdo dává záruku 10 let na povrch?

Vilemrob
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.21 10:01

Podívejte se na garážová vrata https://www.kruzik.cz/dura-print a potisk DURA print. Díky potisku potom dává Kružík záruku na povrch 10 let. Jsou to kvalitní vrata vyrobená na míru za rozumnou cenu.

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 23:04

No, nevím jak jste na tom s garáží vy, ale třeba já jsem si nedávno na této stránce zde pořídil takové suprové dálkové ovladání pro tu mou garáž a je to něco, co mi opravdu moc u nás doma chybělo… Nejlepší na tom je to, že to není ani zase až tolik drahé, takže jestli to potřebujete mrkněte sem :) A mějte se krásně a přeji hezký zbytek čtvrtka.

Váš příspěvek