Podzimní deprese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eleana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.09 00:03
Podzimní splín

Můj přítel teď na podzim trpí nejspíše podzimními depresemi, má částo špatnou náladu, cítí se bez energie… Běžně často chodí běhat a obecně sportuje, teď spíš více jí. Práce ho nebaví… Vadí mu zkracující se dny atd. :-(

Jde o docela častý problém, jak si pomáháte vy?

Reakce:
Ivetka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.09 18:55
Endorfiny

To s tím sportem je problém, co kdybyste šli běhat např. spolu? Podle mě je škoda z toho vypadnout, navíc to je dokola, když neběhá, nemá endorfiny a ty se teď snaží substituovat jídlem, ale to nemá stejný efekt… Někde jsem četla, že na podzim se rozchází nejvíce párů a je to asi i pravda. Proto si myslím, že je potřeba překlenout toto neradostné období a najít si přecejen nějakou činnost, která vás povzbudí na duši. Procházky jsou teď obzvláště pěkné! Jinak já to taky cejtim, ten úbytek energie, snažím se to vyvážit sportem a zdravou pravidelnou stravou… Držim pěsti!

Míra první.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.10 23:29

Chudák,to je neštěstí,pošlete ho na zimu do teplých krajů,snad se mu uleví.

VlastičkaL.
53 příspěvků 19.9.17 13:55

Zkuste si z podzimní deprese pomoct navzájem, než se v tom tutlat každý sám:) pusťte si nějaký hezky film, nebo se běžte jen projít, příroda pomáhá:)

Věruška Ha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.17 09:50
Chodit,nesedět doma.

Procházky do přírody, ven, ven, ven. Pomůže i procházka do města, prostě mezi lidi. Nesedět doma a nepřemýšlet. Přeji hodně zdaru.

Chappka
65 příspěvků 20.11.17 15:39

Mě pomáhá když jsem mezi lidma a nebo si dát prostě vanu, svíčky a udělat si takový relax:)

urhj56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 22:06

Zkuste si udělat doma nějaký relax. To pochmurné počasí náladě moc nepřidá, ale společné chvilky mohou pomoci. Co rád dělá? Já bych si třeba zapálila svíčku nebo vonný difuzér, který mám už dlouho z https://www.produkty-recenze.cz/…cerny-01332/. Udělala dobrý čaj, pustila film, přikryla se dekou a odpočívala. Hudba mi také moc pomáhá. Zkuste se zabalit do deky a relaxovat spolu, držím palce, ať je mu lépe :)

Váš příspěvek