Psychologické hry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.09 22:53
Psychologické hry

dobrý den, znáte nějaké psychologické hry? podělte se tady s námi o ně. Žádnou neznám, plánuji uspořádat večírek s novými spolužáky a chtěla bych ho zpříjemnit nějakou psychologickou hrou, díky které moji se hosté poznají nejen navzájem ale i sami sebe :). Díky všem

Reakce:
Michael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.09 11:17
psychologické hry

to budou spíš lepší nějaký alkoholový hry ne? :D

Bábina
1450 příspěvků 18.8.10 12:57
Psychologické hry

Vyšla o tom knížka,jak zabavit dospívající mládež na táboře.Třeba jí ještě seženete,a co takhle na večírku zadat téma:vymysli psychologickou hru.Pak se s námi můžete podělit o zkušenosti.

Hanka.XY
71 příspěvků 19.8.10 14:03

Když jsem byli na adaptačním kurzu, pár takových her jsme měli - třeba pantomimou ukázat někoho jiného a ostatní pak hádali, kdo to je. Nebo na papírku napsat nějakou větu, kterou ten druhý často používá, papírky zamíchat a pak všichni hádají, kdo by to mohl být.

Docela zajímavé jsou pak i hry, kdy ukážete nějaký obraz, na kterém se něco děje a je v něm zachycen nějaký příběh. Ostatní pak mají chvilku na to, aby napsali příběh, co se tam děje. Věřte nebo ne, z jednoho obrázku vyjde tolik zajímavých příběhů!

A pokud Vás nic nezaujalo, bezva hra na večírek jsou Aktivity:)

Bábina
1450 příspěvků 19.8.10 14:10
Hry

Jasně,podle pantomimi poznat povolání,přeměnit něco v místnosti,a ten co je zadveřmi,musí poznat co,říkat nacionále slavných a hadači hádají kdo to je.Chce to trochu fantazie.Hrát na detektiva vydrží dlouho,ale nikdo nechtěl dělat mrtvolu.A vždy musí být hráč,který napovídá indicie.Když Lelo zapojíte hlavu,tak toho najdete a vymyslíte mnoho,Jen chtít tu hlavičku namáhat.Přeju Vám ať se večírek vydaří

Hanka.XY
71 příspěvků 19.8.10 14:24

Také:) Večírek, na kterém je i jiný program než jen pití stojí vždycky za to:) Pokud byste plánovala nějakou vetší detektivní hru, můžete ten večírek udělat rovnou tématický:) Třeba pokud by to bylo z nějaké doby, mohli by hosté přijít v nějakém převleku, jsou různé formičky a možnosti udělat zákusky, chlebíčky a jednohubky do nějakého zajímavého tvaru:) Jéé…asi udělám nějakou párty..jak o tom tak píšu, úplně mě to chytlo:)

ozran
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.13 21:36
@Lela píše:
dobrý den, znáte nějaké psychologické hry? podělte se tady s námi o ně. Žádnou neznám, plánuji uspořádat večírek s novými spolužáky a chtěla bych ho zpříjemnit nějakou psychologickou hrou, díky které moji se hosté poznají nejen navzájem ale i sami sebe :). Díky všem

Chjo, psychologie… nebude lepsi proste koupit flasu a spolecne predebatovat cely vecer? :D

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.20 23:46

Osobně žádné psychologické hry neznám, ale vím, že našim dětem velice prospívá hraní PC her. Spoustu takových her jsme našli třeba na stránce https://www.freetoplay.cz/…il-a-tablet/. Myslíme si, že je to pro ně velice přínosné a můžou se naučit třeba anglický nebo i jiný jazyk pomocí her jak na pc, tak třeba i tablet.

Váš příspěvek