Plánování svatby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miparime
7 příspěvků 20.3.13 20:51
plánování svatby

Pěkný večer všem, mám na vás otázku. Byli byste rádi, kdyby se vám o svatbu postarala nějaká agentura se vším všudy, jestli ano, tak jaká by musela splňovat kritéria, abyste si ji najali, anebo byste si radši vystrojili svatbu sami na vlastní pěst-prostě rádi organizujete hm?

Reakce:
miparime
7 příspěvků 31.3.13 12:35

Mám to v plánu, bráchovi zařizovala svatbu agentura weddingdesign a strašně si chválili to, že s přípravama neměli žádný starosti.

bubittka_2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.13 10:22

Já jsem si teda svatbu zařizovala sama. Měla jsem postahované nějaké fotky ze zahraničních fór, takže jsem měla nějakou představu o tom, jak by to na hostině mělo vypadat, do jakých barev všechno ladit a podobně. Svatbu jsme měli na golfovém hřišti v Jinačovicích u Brna, takže jsem se to snažila nějak zkombinovat. Hodně mi s výzdobou pomohl personál a svatba byla úžasná. doporučuju hlavně čokofontánu, která se musela doplňovat dvakrát, měla vážně úspěch. Jinak agenturu bych volila, pokud nemáte moc času. Já ho třeba neměla taky, ale bavilo mě to všechno vymýšlet, něco jsem si vyrobila i sama a můj manžel mi taky pomáhal, i když to jsem vůbec nečekala :)

Kamilka_ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.13 16:50

Bubittka2: A můžu se tě prosím zeptat, pro jakou výzdobu jste se nakonec rozhodli? Také nás totiž čeká v srpnu svatba na Kaskádě a ráda bych to nějak tematicky zaměřila, jelikož jsme se se snoubencem seznámili přímo na hřišti, tak jsem myslela sladit to nějak do toho golfu, jenže si pořád říkám, aby to nebylo moc kýčovité :/

bubittka_2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.13 10:31

No s tím golfovým tématem mě to taky napadlo, ale pak jsem to zavrhla. Měla jsem to laděné do světle zelené barvy s krémovou. A měla jsem tam taky candy bar, ale ten byl teda spíš do růžova - bylo to spíš pro děti, ale líbil se i dospělým. Na stolech jsem měla místo nějakých květinových vazeb jenom vázičky s něvěstiným závojem. Nechtěla jsem to mít nějak přeplácané, takže to vypadalo jednoduše, ale čistě a myslím, že se to povedlo. Jinak jsem si k tomu dělala vlastní jmenovky a napichovátka o ovoci k čokoládové fontáně a taky zapichovátka k muffinům. No, jestli máš svatbu v srpnu (teda pokud ji nemáš v srpnu, ale až v roce 2014), tak doporučuju vymýšlet co nejrychleji, ono se to nezdá, ale než seženeš všechno co potřebuješ, případně to vyrobíš, tak to dá časově zabrat.

Kamilka_ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.13 13:17

Bubittka2: No já už jsem se do příprav dala, mám vyrobená napichovátka ve tvaru obrácené golfové hole a podle mého názoru to vypadá moc dobře. Navíc jsem se už pustila do jakési girlandy s golfovými míčky (člověk by nevěřil, jak je těžké sehnat dekoraci s golfovou tematikou), já se snoubencem jsme z toho nadšení, ale máme strach, co na to řeknou známí a příbuzní, kteří golf nehrají, proto bych radši chtěla skloubit téma golf ještě s nějakým obecně známým a všem blízkým tématem, jenže nevim, co by se ke golfu hodilo :/ Ale zas si říkám, že když to budeme mít přímo na té kaskádě, tak snad lidi pochopí i tu golfovou tematiku, já nevím, je toho moc :/

bubittka_2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.13 08:58

@Kamilka_ka** no asi už bych k tomu nic nedávala, myslím že to tak bude stačit a nebude to přeplácané a nebo se zkus kouknout na nějaké zahraničí weby nebo fotoblogy, tam se toho dá najít spoustu. Z toho, co řeknou známí a rodina bych si hlavu nedělala, je to Vaše svatba, tak si to udělejte podle vašich představ. No ještě mě tak napadlo že by se dala udělat girlanda z něčeho zeleného a na to zavěsit nebo připevnit golfové míčky, případně by se daly míčky použít i jako jmenovky a každý host by si ji mohl odnést domů. Ale nevím teda, jak moc draho by tě to vyšlo. Záleží na tom, kolik máš plánovaných hostů (případně koupit hrané míčky)

Ela79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.17 10:17
moje plánování

Ahoj, já jsem plánovala svatbu sama, nechtěla jsem utrácet za agenturu, hledala jsem teda na netu různé svatební plánovače a nakonec vybrala tenhle https://www.eppi.cz/…bni-planovac , je dost podrobný, dost to usnadní práci a taky uklidní nervy, že jste jako na nic nezapomněly :)) :mavam:

Kackaaa.S
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.19 21:45

V červnu příští rok plánujeme svatbu, prosím o tip, kde si v Praze půjčit ty nejkrásnější šaty? Nechce se mi lítat po všech salonech.

Barborka.Son
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.19 21:05

Kači, ze své vlastní zkušenosti ti můžu doporučit www.nuance.cz Budeš určitě nadšená

Kackaaa.S
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.19 19:25

Paráda, děkuji, jdu se kouknout, co nabízí.

Helena Štorfová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.20 05:14
Svatba

Já bych si teda od žádné agentury svatbu nenechala naplánovat. Plánování a zařizování k tomu patří a mě to navíc bavilo. I když to byly občas nervy, tak bez toho by svatba nebyla úplná. Nakonec se ukázalo, že pro mě byl největší problém sehnat svatební šaty. Vysnila jsem si je a chtěla jsem takové někde najít. Nakonec mi krásné šaty poskytla tato půjčovna svatebních šatů https://www.pujcovna-renata.cz/ , které patří moje velké díky.

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.21 00:22

Zdravím, jestli jste ještě stále ještě v takovém tom plánovacím modu nebo i třeba vaši známí, určitě vám doporučím tuto stránku zde - www.sperky-prsteny.cz , protože jsme si odsud brali jak snubní prsteny, tak i spoustu jiných šperků jako jsou například naúšnice apod… Dokonce dělají i zakázkové šperkařství, což už dnes dělá opravdu málokdo :-)

Hanka3214
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.22 11:43

Ahoj, já jsem si zařizovala všechno sama a bylo to úplně v pohodě :-) od zařízení místa, květinové výzdoby, dortu, půjčení svatebních potahů na židle, zasedacího pořádku, kněze, pozvánek a nevím co všechno :-) Ale měli jsme poměrně malou svatbu, potom bych spíš řekla, že je to o nátuře svědků, nakolik jim věříte, že dokáží ukočírovat velké množství lidí u početnější svatby.

Váš příspěvek