Kde najdu kontaktní čočky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
raketkaa
10 příspěvků 25.2.13 15:41
Kde najdu??

Dlouho jsem nosila bryle ale ted uz jen cocky jsou pohodlnejsi :dance: nevite kde bych nekde v e-shopu koupila kontaktni cocky??

Reakce:
SedlKacka
2 příspěvky 20.3.13 11:08

Dobrý den,
já jsem maximálně spokojená s jedním internetovým obchůdkem. Pokud mi řeknete email, tak Vám do něj pošlu název. Sem vložit nelze.
Dokonce Vás i emailem upozorňují, kdy si máte koupit nové čočky :) Hlavně tam mají čočky za super ceny a spousta akčních výrobků. Jinde si už neobjednávám.

Mart89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.15 12:05

Tak já kupuju třeba čočky tady v tomhle eshopu :D

Sarka.Farkac
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.17 19:53

Ahoj, kupuju čočky u optika, ale přijde mně, že platím zbytečně moc. Máte někdo zkušenost s nějakým kvalitním e-shopem?

Filipix
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.17 19:57

Ahoj, já už pár let kupuju čočky na **** mají tam super akce a ceny a kupuju tam i roztok a kapky do očí.

edit admin - odstraněn odkaz

Samminka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.17 20:00

Děcka, nejlepší čočky jsou tyhle *** v oku o noch vůbec nevím, nepálí, neřežou, sou super.

edit admin - odstraněn odkaz

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.20 00:12

Sice moc nevím, kde sehnat kontaktní čočky, ale je dost možné, že za chvilku budeme muset všichni vyměnit kontaktní čočky, protože nás nejspíše čeká nějaká nová generace, těchto kontaktních čoček. Dozvěděla jsem se to na jednom webu , kde psali, že budeme moci ovládat a přibližovat naše vidění pouhým mrknutím oka!

Váš příspěvek