Padání vlasů při HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana1011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.20 06:59
Padání vlasů při HA

Ahoj,
před rokem jsem začala brát antikoncepci, ale bohužel poslední měsíc si všímám, že mám o dost méně vlasů než jsem měla a ani nerostou po poslední návštěvě u kadeřnice. Myslíte si, že je to antikoncepcí? Vysadila jsem ji před dvěma týdny. Dříve jsem měla opravdu husté vlasy až po zadek a teď mám o víc než půlku méně vlasů. Jsou nějaké prášky/vitamíny, které vím pomohly?
Moc děkuji za každou radu.

Reakce:
Marta.H9
5 příspěvků 15.4.20 08:59

Ted řeším dost podobný problém a pořád se dívám na tu novinku od Kerastase genesis, tak bych se chtěla taky zeptat jestli s tím nikdo nemá zkušenosti a jestli opravdu ty šampony zabírají tak, jak se o nich píše?

Jana1011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.20 09:14

Já si zase objednala tabletky Chaga, říkají, že to pomáhá k navrácení do původního stavu. Ale nevím. Moje maminka trpí na lysiny ve vlasech, každopádně má také husté vlasy a jí to vždy pomohlo, tak jsem zvědavá. Brala to vždy max měsíc a vlasy měla dorostlé. Nemá s tím někdo zkušenosti? Přece jen já lysiny nemám, ale vlasy jak když bych s nimi dělala bůh ví co.

Váš příspěvek