Osvědčené vitaminy na zimu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dominika Roh.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.19 09:26
Osvědčené vitaminy na zimu

Zdravím, doporučila by mi prosím nějaká dobrá duše Vámi vyzkoušené kvalitní vitamíny? Dost bojuji s nachlazením a ráda bych tomu do budoucna spíš přecházela…

Reakce:
LeonaOO
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.19 18:42

Ahoj, na imunitu za mě jedině kvalitní čajíky a hodně ovoce. Vitamíny určo mohou být taky super, ale osobní zkušenost nemám, jelikož mně zabralo zatím každou zimu kombo právě bylinkových čajů, citronu a obecně ovoce.

Adriana Sedilovská
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.19 19:15

My proti nachlazení bojujem nejčastěji nakrájenou cibulí položenou přes noc vedle postele, to protáhne dutiny snad vždycky :-)

Luciusa98
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.19 19:28

Tyjo já naopak nebyla nemocná ani nepamatuju. Jediné co, tak jsem tak 1-2× na zimu s malou rýmou, ale nic hrozného. Nejvíc to připisuji asi zdravé stravě a sportu, každopádně pokud mohu doporučit nějaký produkt navíc, za mě je na imunitu opravdu nej Naturevia C-mix.

Jančakecalka
48 příspěvků 19.12.19 10:14

Ahoj, tak určitě jíst mnoho ovoce a zeleniny, pijeme bylinné čaje z lékárny a k tomu máme už nějakou dobu na posílení imunity vitamín D3.Ještě k němu dávám vápník, obojí máme od Biominu, je to výrobce léčiv, tak kvalitou jsou doplňky na vysoké úrovni a cenově přijatelné. Bereme celá rodiny a jsme spokojený, od léta žádný člen rodiny nebyl nachlazený.

Dominika Roh.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.19 18:19

Mnohokrát díky za rady, plnou ledničku ovovce mám neustále, ale asi na mě nemá takové účinky… bohužel. Jinak ten C-mix jsem koukala, že vypadá parádně!

Váš příspěvek