Operace prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
kandík
14 příspěvků 12.02.13 20:53
operace prsou

Mám již řadu let problémy s celou páteří, byla jsem i dvakrát na operaci bederní páteře pro výhřez. V posledních měsících se ale zhoršily bolesti krční páteře. Mám velká prsa a někteří dr.mi doporučili zmenšení prsou, což bychuvítala pro neustálé bolesti hlavy a migrény a také se mi zhoršily svaly u krční páteře, vydržím v lehu jen pár sekund zvednutou hlavu. Rozhodla jsem se pro operaci, ale chtěla bych znát názory žen, které ji absolvovaly. Děkuji


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Vlasticka25
3 příspěvky 20.03.13 13:40
Plastika

Dobrý den, tak to jsou opravdu velké problémy. To by ta plastika byla asi nejlepší variantou. Já byla na plastice, ale kvůli zvětšování prsou. Také jsem se bála, ale padla jsem na výborného plastika pana Justana, který má plastiku v Brně. Byl velmi ochotný mi všechno vysvětlit, sdělil mi rizika i pooperační péči a také mi poradil. Mohu ho jen doporučit ;-).

 
Karlapacovka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 11:12

Když si nechám zvětšit prsa, tak vydržím to potom bez prášků od bolesti?

 
Jirinkamalkova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 10:23

Sestra si nechala dělat prsa v Rakousku a místo prášků od bolesti tam dostala pumpičku, která ji pouštěla přes kanylu analgetikum přímo do rány, takže nemusela brát prášky od bolesti a tohle fungovalo pouze lokálně.

 
Magdalenka855 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 14:12

A ta pumpička to je jenom v zahraničí nebo se to dá zařídit i u nás?

 
Lenkapolackova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 14:22

Dá se to zařídit už i u nás, stačí když si zajdete do lékárny, kde zaplatíte 4000 korun a lékárna to do 24 hodin doručí přímo do nemocnice, kterou si zvolíte.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama