Palčivá bolest šlapky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bestijka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.13 12:47
Palčivá bolest šlapky - občasné

Chci se zeptat na radu či podobné zkušenosti s bolestí šlapky ze spodu (jen pravá). Jde o palčivou bolest v místě vyklenutí klenby (ploché nohy nemám), může být mírná ale může přejít i do stavu, kdy když si stoupnu na špičku, mám pocit jakoby se mi měly přetrhnout šlachy v noze, palčivá místní bolest - prostě takhle stát nelze a pak mohu chodit jen po straně nohy, ne přímo přes špičku. Ozývá se mi to jen pokud déle chodím či jinak namáhám šlapku samotnou (typický pohyb při chození, ale stává se mi to i při jiných sportech), ne pokud mám tenké podrážky či je terén značně členitý a nohu zespodu jakoby stále masíruje. Masáž šlapky při bolestech pomáhala zpočátku, teď už jen trochu (prováděno večer před spaním, ráno to však stále cítím). Během dětství jsem měla poškození 1-2× kotník, ale nikdy vyvrtnutý a vše doléčeno. Máte někdo podobnou zkušenost či netušíte, co by to mohlo být? Díky moc! Peťa

Reakce:
kandík
14 příspěvků 12.2.13 20:40
palčivá bolest...

Mám také stejný problém, taky bych uvítala vyřešení problému

Bettykarla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.13 21:58
Palčivá bolest

Mám úplně stejný problém, vyzkoušela jsem různé masti, ale nic nezabírá.

lenskaolejskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.19 22:24
Plastika kolene

Dobrý den, nemáte náhodou někdo za sebou operaci kolene? dokážete mi někdo říct, jak moc to tak zhruba bude bolet po operaci?

luciemaresova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.19 18:15

Já jsem z toho měla docela strach, protože jsem kojila, když jsem musela na operaci, a abych mohla kojit dál, tak jsem si objednala pumpičku, která mi pumpovala analgetikum přímo do rány, tak jsem mohla normálně kojit. Navíc mne to vůbec nebolelo, takž by to mohlo být řešení i pro Vás.

lenskaolejskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.19 09:24

Tak to by se mi také hodilo, poradíte mi prosím, co mám dělat, abych ji také měla?

luciemaresova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.19 12:06

Stačí si před operací zajít do lékárny, kde pumpičku za nějaké 4 tisíce korun objednáte, pumpička Vám potom přijde přímo do nemocnice, kde na porod půjdete.

Váš příspěvek