Nosič kol na auto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karelkastyl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.21 17:06
Nosič kol na auto

Který nosič kol je podle vašeho názoru na auto lepší? střešní nebo na kouli? jaké máte zkušenosti?

Reakce:
Danielll75
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.21 17:30

Hledal jsem nosič na kouli, který se bude na auto jednoduše dávat a bude dostatečně pevný. Vybral jsem si model Hakr Trip 3 Top Plus, který jsem koupil v prodejně https://autoboxy-znojmo.cz/prodej/ Kolo tam jsem schopen dát během dvou minut, je vybaven i kvalitním zámkem proti krádeži. Dostal jsem v autoboxy-znojmo parádní cenu

ivule_Sapíková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.21 10:09

Což o to, my jsme nedávno řešili nejen nosič kol na auto, ale to zase až takový problém nebyl, ten jsme totiž vyřešili za pomocí komentářů zde, takže děkuji neznámému pomocníkovi :) Jinak, problém docela byly nová kola, která jsme vůbec nevěděli kde sehnat až jsme to nakonec vyřešili za pomocí této stránky zde :)

Martinkollar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.21 22:46

Dřív jsem vozil kola normálně na střeše, ale manželka si teď koupil elektro kolo, které má víc jak 25 kg. Díky tomu ho nemohu dát do nosiče na střechu. Už dlouho jsem si říkal, že bych se podíval po nosiči na kola na kouli. Jak je to tam s nosností?

Danielff
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.21 11:06

Mám nosič na kouli, který zvládne až 45 kg, do této váhy se vleze elektrokolo, moje kolo a synovo bez problémů. Ono je to celkově i lepší vozit kola za sebou než na střeše, zvlášť pokud jezdíte delší trasu. Pokud budete vybírat nosič na kouli, tak se dívejte po takovém, který vám umožní chodit normálně do kufru. Některé to mají totiž špatně řešené.

Martinkollar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.21 19:22

Mohl byste mi doporučit ten, co máte vy? 45 kg nosnost by nám úplně stačila.

Danielff
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 09:56

Já mám tento https://www.bmshop.eu/…n-tuv-3-kola . Dává se na tažné a do zástrčky, protože má i osvětlenou SPZtku. Kola se na nosiči dají i zamčít, takže potom nemusíte mít na benzínce strach od auta třeba odejít na oběd.

Váš příspěvek