Životní pojištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Melkovamagda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.21 23:01
Životní pojištění

Začala jsem se zajímat o životní pojištění a narazila na to, že každá pojišťovna nabízí různé ceny za pojištění, pokud například jsem kuřák nebo jestli tam chci pojištění na smrt úrazem atd… u které pojišťovny se dá nejvýhodněji pojistit, aby tam bylo kryto tam nějak všechno?

Reakce:
Hankapolackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.21 22:59

Na tohle je opravdu ideální a podle mého názoru nejlepší si zajít na online srovnávač pojištění, kde si tohle všechno vyplníte. Jak říkáte, jestli jste kuřák, kolik vážíte měříte atd… Potom se tam dá i zvlášť zadat na kolik si chcete danou věc pojistit. Rovnou potom uvidíte nabídky od všech pojišťoven, které se mohou opravdu lišit. U mě to bylo v rozmezí nejdražší 745 Kč měsíčně a nejlevnější 342 Kč. A to vše na stejné pojistné částky. Je to potom opravdu rozdíl

Melkovamagda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.21 19:36

Tak to je opravdu rozdíl, u které pojišťovny jste to tedy nakonec uzavřela? a to jste dělala rovnou přes ten srovnávač?

Hankapolackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.21 16:11

Ano, pojištění jsem uzavřela přímo přes srovnávač pojištění Klik.cz Doporučuji si tam udělat aktuální srovnání nabídek pojišťoven. Opravdu se to hodně liší člověk od člověka. Ale co mohu říct za sebe, tak jsem tu našla výhodnější cenu než přímo v pojišťovnách. Vyřízení online je velice jednoduché

ivule_Sapíková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.21 15:50

No, my životní pojištění nemáme, ale máme od této pojišťovny zde - https://www.ervpojistovna.cz/…ni-pojisteni udělané pojištění na cesty, které si myslím, že by si rozhodně měl udělat každý, kdo se chystá na nějakou tu cestu. Ono je totiž pak docela dost nepříjemné něco řešit zpětně, když se vám něco stane a doufat, že se vám to proplatí…

Váš příspěvek