Nadměrná plynatost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
renata0000
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.13 20:12
nadměrná plynatost

Dobrý den, přítel trpí nadměrným nadýmáním. Pořád jej bolí břicho zkoušel espumisan, probiotika. byl na vyšetření ultrazvukem a konečný verdikt lékaře zněl nadměrná plynatost. léky které dostal MeteoSpasmyl, nezabýrají.
nemáte někdo zkušenost co pomuže, samozřejmě jsme upravili jídelníček, ale nic moc. Já když jsem měla problémy s trávením, tak mi tady někdo poradil bylinný čaj a pomohl mi tak mne napadlo jestli někdo nemá nějakou vhodnou radu. a rady předem děkuji

Reakce:
Dalibor7
224 příspěvků 15.10.13 11:56

Já mám osobně odzkoušený klistýr, at zajde do zdravotních potřeb, nebo i v lékárnách ho občas mají, jde jen o nádobku s hadičkou. Je to velmi snadné, příjemné a hlavně velmi účinné. Však si o tom něco přečtěte na netu, ale pozor, nic se nemá přehánět.

Antonín 12
8 příspěvků 9.2.21 11:40

Ahoj, vidím že diskuze byla otevřena už dlouhou dobu zpátky, nicméně mám řešení a je dost možná, že to stále bude číst někdo, s podobným problémem.

Když má někdo takovéto zažívací problémy, je to tím, že má znečištěné a toxické prostředí v těle. Hlavně a především se samozřejmě jedná o znečištěná střeva, slinivku nebo jiné trávicí orgány. V tomto prostředí se následně množí bakterie, viry, patogeny a další látky, které situaci ještě zhoršují. Jsou růžné trávicí problémy, ale jmenovatel je většinou společný a to konkrétně tenhle, záleží jen na míře znečištění a tím pádem na vážnosti daného onemocnění. Nadměrná plynatost je ten stejný případ. Také se konec konců jedná o trávicí problém.

Řešení není příliš složité, je prostě potřebné se očisti zevnitř. Vyčistit si střeva a i zbytek svého těla, protože celé lidské tělo je propojené.

Různých detoxikačních kůr je na trhu určitě hodně, nicméně já osobně jsem začal online podnikat ve firmě, která mi právě tento problém, právě tímto způsobem pomohla vyřešit. Osobně jsem měl totiž obrovské trávicí problémy, i přes to, že jsem poměrně mladý člověk, nicméně se mi jich za pomocí této firmy podařilo trvale zbavit. Takže pokud to chcete nějak řešit a chcete způsob, jak to udělat, můžete se ozvat a spojíme se například na fb nebo přes email. Vím jaký je to pocit a je to teď součást mé práce, takže vám moc rád pomohu. :)

Váš příspěvek