Patní ostruha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pub9 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.13 16:25
patní ostruha

Dobrý den. Může mi někdo poradit? mám patní ostruhu.Utz nepomohlo, teď chodím na laser. Zatím bez výsledku, ale asi to chce delší dobu. Začíná bolet i druhá noha a já se děsím že se mi ostruha udělala i tam. Nemá někdo radu jak pomoci od bolesti?

Reklama

Reklama

Reakce:

miriys
1 příspěvek 07.10.14 19:17
Patní ostruha.

Dobrý den, mám patní ostruhu na obou nohou, jednu bolestivou, tu mě dr. ošetřil inj. mesocainem k ostruze, ta po cca 14 dnech z velké části ustoupila. Nosím gelové podpatěnky zakoupené ve zdravotních potřebách za 350,– Kč. Další léčba má spočívat po uplynutí 2 měsíců v rázové vlně laserem, která by měla zbytek ostruhy „rozdrtit“, jaký bude celkový výsledek :nevim:, potom že může následovaat ozařování RTG a nebo operace…

Fany11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 15:28
patní ostuha

Tak já mám s ostruhou taky fajn zkušenost! Bílé pláště neobstály v boji, nic nepomohlo, včetně ozařování, tak po nějakém čase jsem se obrátil k přírodě a cpal si do ponožek 24 hod. denně březové listí, musí být zelené. Já aplikoval tuto terapii asi jeden měsíc. Ostruha zmizela a 12 roků se neobjevila. Jsem spokojen a chválím přírodu, moudrost předků a vlastní trpělivost. :D

hucurajda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.16 15:22
patní ostruha

Na patní ostruhu používat hekla lava 9 ch, první ampuli zchroustat 5 kuliček ráno i večer, od další ampule už jen ráno nalačno, léta to používám a nevím, že vůbec patní ostruhy mám a to jsem myslela, že už nikdy nebudu chodit

barbie 29 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 18:16
patní ostruha

Patní ostruha na obou nohou mě hodně trápila několik let a lékaři to řešili obstřiky, které byly velmi bolestivé, ale načas pomohly. Potíží jsem se zbavila až po terapii rázovou vlnou (celkem 5×). Stálo mě to tenkrát asi 5 000,– (pojišťovna to nehradila),ale už asi 10 let mám klid.

Nikina22 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.18 20:53

Jak řešíte bolest při chůzi, když máte patní ostruhu? Někdy to je neskutečná bolest.

barbie 29 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 10:46

Hodně důležité je dávat do bot podpatěnky. To mi také dost pomohlo. Koupí se ve zdravotních potřebách. Existují buď kožené nebo gelové, ale mě více vyhovují ty kožené. Nosím je stále, i když už potíže nemám, jako prevenci. Ano, ostruha dokáže bolet jako čert. Je to potvora.

jankose 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 17:59

Také řeším podpatěnkami. Kupuji je na internetu a nosím, ikdyž mě netrápí.

Nikina22 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 11:04

Děkuji za radu, koupím si je, protože to opravdu bolí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama