Nábytek z okay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daviddava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 20:04
Nábytek z okay

Prosím máte zkušenost s nákupem v okay elektro? Chceme s manželkou vybavit nově náš dům.

Reakce:
Robertus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.21 12:10

Také jsem objednával spoustu vybavení z okay elektro a vše v pořádku, žádný problém v objednávce nebo při doručení nenastal.

Gabča Ch.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.21 10:53

Nábytek i elektro jsem tam nakupovala už mockrát. Mají tam dobré ceny a kvalitní zboží. Bud koupím na prodejně a domluvím s nimi termín doručení a nebo rovnou objednám na internetu. :-)

Samanta789
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.21 08:45

Zdravím, v okay prodejně jsme si s manželem koupili novou televizi a synovi repro-soustavu, obojí super. Už tam máme vyhlídnutý i dárek pro syna k Vánocům. :)

Hanina Pac.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.21 14:24

Zdravím, dospívajícímu synovi jsme zde nakoupili nábytek a zařídili pokoj, moc se mu líbí a nákup proběhl pokaždé v pořádku.

Moniqa82
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.21 08:21

Já teda s elektrem nemám zkušenost, ani s nákupem na prodejně. Pořád u nich na stránkách ale něco nakupujeme do bytu. :))

Tichý1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.21 12:48

Ahoj, já ti mohu akorát říct, že jsem tam nakupoval jídelní stůl se židlemi a s tím žádný problém nebyl.

Bernnys
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.21 14:06

Do okay chodíme se ženou rádi už spoustu let. Nedávno jsem objednával i přes stránky a ani tam problém nenastal. :-))

Vivush
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 21:03

Chystám se na jejich eshopu koupit sedačku. Mohla bych se zeptat jak je to s dodací lhůtou když píšou, že je skladem? Děkuji

VeronikaXko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.22 21:31
@Vivush píše:
Chystám se na jejich eshopu koupit sedačku. Mohla bych se zeptat jak je to s dodací lhůtou když píšou, že je skladem? Děkuji

Mám zkušenost, že když mají věc skladem tak do 14 dní nejdýl jsem měla zboží doma

monikamonca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.22 16:22
super

Ahoj, my tam s manželem kupovali nějaké vybavení do kuchyně a dokonce jsme tam sehnali i super sedací set na zahrádku. Pak už jsem jen dokoupila krásné povlečení na polštářky z tohoto online second handu: https://www.onlinesekac.cz/. Vypadá to skvěle, ale zatím máme vše složené v garáži a čekáme na jaro. :jazyk:

Petra4839
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.22 23:11

Už párkrát jsem se v Okay na nábytek dívala a ty věci, které tam mají opravdu nevypadají špatně. Sama od nich ale bohužel nic nemám. Když jsem si zařizovala byt, tak jsem právě výběr nábytku nakonec nechala na profesionálních designérech z http://www.pwinterier.cz/ Kde se jim nábytek, který tu mám povedlo sehnat netuším, ale vypadá to skvěle, takže to neřeším. :)

MiaMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.22 05:51

Máme tady z toho elektra v domácnosti dost věcí, které denně využívám a nemůžu si stěžovat

petrakon13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.22 23:50

Před několika měsíci jsem si vybavovala nový byt nábytkem i elektrem a musím říct že Okay je super :-) Dodání i celková komunikace byla super a to nemluvím ani o super cenách a velkém výběru :-)

Váš příspěvek