Krev ve stolici - příčiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
pepuna38
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.14 07:29

Dobry den mam krev ve stolici sice nepatrne ale take se nemuzu poradne vyprazdnit je mi 44 let poradite mi prosim o co jde dekuji za radu

rejza22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.14 16:11

Ahojte, potrebuji poradit. Je mi 22 let, byla sem na spouste vysetreni a nikdy mi nic nenasli. Mam caste nutkani na wc, jsem unavena a uz treti tyden mam docela dost krve ve stolici(cervenou). Mate s tim nejake zkusenosti, co by to mohlo byt a co by mohlo pomoci? Predem diky :nevim:

pepuna38
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.14 13:16

Zdravim ja jsem mel take krev ve stolici ale prestalo to uz jsi byla na kolonoskopii? ja ano a mam hemeroidi s pozdravem

rejza22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.14 14:58

Ja sem byla na vsech vysetrenich a nic mi nenasli, ale vubec nic a mam to tak porad :-(

pepuna38
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.14 13:39

Ahoj tak ti doporucuji si zajit na nejake odborne vysetreni treba plzen fakultni nemocnice je mi te lito preju brzke uzdraveni drzim palce a nevzdavej to

rejza22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.14 14:22

Diky moc :palec: :potlesk:

f-misa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.14 13:18
krvácení

Dobrý den, je mi 26,ani né pred mesicem mi byl zjisten zanet zaludku, dvanacterniku a chronicke zmeny ve sliznici a brániční kýla..beru helicid jinak normalne funguju, dnes se mi objevila ve stolici krev, ale spise mi prijde, že neni primo ve vykalu, ale mimo, jasně červená je i na papíře. muze to mit nejakou spojitost s temi zdravotnimy problemy? dietu mam uz cca dva mesice, nepiju bublinky a vody piju dost. stolici mam nekdy tvrdou nekdy prujem, ale vetsinou takovou tu normalni klasickou, a chodim tak 2-3 denně.. to krvaceni mi zaclo dnes a trochu me pobolívá v podbrisku na prave straně, ale né moc..jinak teploty, mdloby a nic takoveho nemam, dekuji moc za odpoved..

f-misa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.14 04:58

Tak jeste dodatek, mam mezi svatky problemy se zuby, tak obcas helicid vynecham a uzila jsem saridon, coz mi nikdy problemy nedelal, dostala jsem ho(helidid) predepsany na tri mesiice a pak se pry uvidi, vynechala jsem a pila jsme alkohol, pri techto dvou pripadech(kdyjsem krvácela poprvé a kdy krvácím ted,) :! :cert: :cert: né moc, byla to becherovka ze je dobra na zaludek, rika babicka, tak jsem si dala den poté ty problémy.,pak jsem si dala dnes a zas mam to krvácení, které jsem zbylých cca 5 dni nemela. vypila sem cca 4 panáky, muze to na to mit vliv? ted jsem z toho cela spatna a nevím co dal..

f-misa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.15 17:15

Poradí mi někdo? :-( prosííím

peterja620
29 příspěvků 14.1.15 17:57
f-misa

Já myslím, že by Vám pomohla tzv. sanitka v kapse a čípky tělové máslo. Když tak mi napište na mail peterjabb@email

peterja620
29 příspěvků 14.1.15 18:00
@rejza22 píše:
Ahojte, potrebuji poradit. Je mi 22 let, byla sem na spouste vysetreni a nikdy mi nic nenasli. Mam caste nutkani na wc, jsem unavena a uz treti tyden mam docela dost krve ve stolici(cervenou). Mate s tim nejake zkusenosti, co by to mohlo byt a co by mohlo pomoci? Predem diky :nevim:

Doporučil bych čípky tělové máslo, napište ma když tak na mail peterjabb@email

hanče50
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.15 08:57

Dobrý den, udělala jsem si tes na okultní krvácení a měla jsem ve stolici krev. Stolici mám světlou a řidší. mám strach, že jde o rakovinu.

ozdravi
15 příspěvků 30.3.15 21:49
hanče50

Dobrý večer. Hlavně neplašte. Nic není tak žhavé jak vypadá. Pokud budete stát o moji radu tak Vám doporučuji okamžitě začít užívat imunity, co je přírodní antibiotikum a vynikající prostředek s obsahem betaglukanů na ničení bakterii a zmotovaných buněk a výrazné posílení imunity. A pak k tomu určitě přidejte přírodní nepasterizovanou GOJI, která je dobrá na vše, včetně střev. Jedná se o ovocnou šťávu - nejsilnější antioxidant na této planetě Napište mi do mailu antoniejulie@seznam.cz a zašlu Vám 7 minutové video, kde budete zíraz co Goji dokáže. Pak můžeme pohovořit i přes skype.

sandra.a.a235
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.15 21:18
Hemeroidy

Dobrý den už od prvního těhotenství se mi udělali hemeroidy je to 5 let. Potřebovala bych znát váš názor mám vnější hemeroidy a občas mám krev světlé barvy po stolici na toaletním papíru. U lékaře jsem se to snažila řešit při druhém těhotenství před dvěma lety doporučil mi po porodu dubovou kúru. Používala jsem rok a bez výsledku. Děkuji za odpověd

stanii
10 příspěvků 5.5.15 12:42

Hemostop Vám pomůže :)

sandra.a.a235
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.15 14:00
Hemeroidy

Díky za reakci zkusím to

jummy
10 příspěvků 5.5.15 15:11

Jo, hemostop je dobrý, taky ho doma používám, a začala ho používat na základě dobrých recenzí

klidaska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.15 15:06
Problem

Dobry den, chtela jsem se zeptat uz cca mesic mam ve stolici krev, na papire a i s takovym jakoby hlenem.Mam tvrdou stolici, jsou to tvrde kulicky slepene, zda se mi jestli nemam popraskane steny v konecniku, tim to vyvolava krvaceni..krev je svetla. Poradite mi? Dekuji

pehlu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.15 12:58
krev na stolici

Mám dotaz. Před 2 lety se mi objevila krev na stolici. Byla červená. Lékař mě poslal na kolonoskopii a tam mi byly zjištěny malé vnitřní i vnější hemeroidy. Pak jsem měla klid. Nyní po 2 letech mám opět skoro na každé stolici krev. Nemusí být ani tuhá. Jinak žádné jiné problémy nemám, zácpou netrpím, průjem mám málokdy. Můžete mi poradit? jsou to hemeroidy? Nebo budu muset znovu na kolonoskopii? Bojím se rakoviny střeva. Je mi 44 let.

jana1991
1 příspěvek 18.5.16 09:23
Krev po stolici

Dobrý den, minulý týden jsem brala antibiotika a měla jsem silný průjem, antibiotika jsem již dobrala a průjem už nemám, ale když jdu na záchod, tak mě to bolí. Nejdříve to pálelo, ale začala jsem používat Infadolan, ale teď mě spíše bolí když „tlačím“. Můžete mi prosím doporušit nějakou mastičku na to? Děkuji

L93
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.16 22:23
Krev na povrchu stolice

Dobry den, chci se optat.Jsem 8 tydnu po porodu a najednou se mi obkevila krev na povrchu stolice.krev ma normalni barvu. Mam red hodne tuhou stolici a pri potrebe to zaboli. Mohou to byt hemeroidy?

vyděsiljstemě
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.17 09:39

Dobrý den, docela by mne zajímalo, jak jste na tom nyní, protože podle toho, co jste napsal, jste byl kousek od smrti. Doufám, že k lékaři jste zašel, ten vám pomohl, změnil jste stravu a nyní je z vás zdravý chlap.

Vladimír12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.18 20:52
Zeptal se vás někdy pan doktor, co jíte?

Nejčastější příčinou krvácení z konečníku jsou hemeroidy nebo ulcerózní kolitida. Operace ani čípky neřeší příčinu hemeroidů (proč se vlastně tvoří) a tak se hemeroidy i po dobře provedené operaci zase po čase vytvoří znovu. Půjdete pak znovu na další operaci? A kolik operací hemeroidů budete potřebovat v průběhu svého života? Hemeroidy i ulcerózní kolitidu si způsobujeme sami svým nezdravým jídlem, které z nevědomosti jíme často i několikrát denně. Hemeroidy jsou proto především důsledkem nevhodné výživy, a proto jedině její cílenou úpravou si je zase dokážeme přirozeně odstranit tak, že postupně přestanou krvácet a vstřebají se. Pokud Vás zajímá, jak si můžete trvale vyléčit hemeroidy bez nutnosti operace, jen pomocí úpravy své výživy, volejte 608 155 338.

Mareeeek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.19 16:59

Dobrý den, asi dva týdny zpět se mi objevila čirá, červená krev ve stolici. Nebylo ji extra moc, ale ani zanedbatelné množství. Vyděsilo mě to. Zašel jsem k obvodnímu lékaři, ten mi udělal odběry krve a vše vyšlo negativně, všechno v pořádku. Krev se týden neobjevila a potom zase. Byl jsem poslán na chirurgii, kde mi navrhli kolonoskopii. Nakonec jsem se domluvil na rektoskopii. Prý jsou to pravděpodobně vnitřní hemeroidy. V poslední době mě ale bolel zub, ten mi zubařka opravila, ale bolest byla poté ještě několik dní, proto jsem jednou denně bral Apo-ibuprofen. Četl jsem v nežádoucích účincích, že je možnost i krve ve stolici. Bolesti žádné nemám. O chirurga jsem dostal Detralex, který beru. Krev se zatím znovu neobjevila. Také jsem v poslední době prodělal stres, protože jsem se stěhoval, měnil práci a řešil celkem závažné věci, ohledně stravy jsem tomu taky moc nedal, jedl jsem nezdravě. Nevíte prosím co by to mohlo být? Mám se obávat? Také mám sedavé povolání. Z detralexu mi není moc dobře, přijde mi hrozně silný. Jinak jsem celkově úpně v pořádku, žádné bolesti, nic.

Marek, 27 let.

Fajst
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.21 10:52
Krev při stolici

Dobrý den, po užívání ostropestřece mariánského drceného se mi objevila červená krev ve stolici. Moje stolice je tužšího charakteru a probíhá jednou za dva dny. Toto trvá již týden. Musím toto přestat užívat?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek