Kočky - krmení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martakolarikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.21 16:17
Kočky - krmení

Které konzervy a granule pro kočky kupujete domů? začala jsem se o to zajímat po tom, co jsem začala studovat složení některých konzerv a granulí

Reakce:
Kaviovajana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.21 19:05

Také mne to k tomu dohnalo, něco málo jsem si začala o složení potravin číst, a tak jsem to kompletně přehodnotila a pro svého miláčka začala kupovat jen kvalitní potraviny

Martakolarikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.21 08:42

A podle čeho jste je vybírala? já se na to složení dívám hodně, ale ještě se mi nepodařilo najít asi složení, které by mi úplně vyhovovalo

Krisst
34 příspěvků 13.1.21 13:46

Kupuju konzervy Marty a jsem s nimi hodně spokojená to i čtyřnožky :-)

Kaviovajana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.21 20:10

Tak se podívejte na značku Brit, kupujeme toho od nich hodně, zdá se mi to složením jako jedno z nejlepších a za velmi dostupnou cenu. Občas se daří chytit velmi dobře konzervy po více kusech v akci, hlídám si to. Když na něco takového narazím, tak udělám domů pořádnou zásobu

Ivulen_Bolen_666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.21 21:24

Tak my krmení pokaždé obměnujeme podle toho, jak to zrovna kočce „jede“… Někdy ji kupujeme třeba jeden krm, který jí za půl roku z ničeho nic přestane chutnat… Stejně tak to máme i s hračkami a různými takovými věcmi :-) nedávno jsme jim pořizovali tyto stromy a tak doufám, že se jim budou alespoň chvilku líbit :D

M.Kočka
2 příspěvky 29.4.21 22:49

Jsem moc spokojená s Brit Care, kvalitní, za supr cenu, princeznám moc chutnají

Váš příspěvek