Lék na erekci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michalkadlec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.21 16:44
Lék na erekci

Znáte někdo lék nebo podpůrný přípravek na erekci, který by opravdu fungoval?

Reakce:
DanielaSo
123 příspěvků 6.1.21 18:43

Tohle nedávno řešila moje segra s přítelem

Vodak
41 příspěvků 7.1.21 13:31

Zeptat se v lékarně? popřípadě najít dobrou babu :D

Romanslezak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.21 23:18

Já jsem díky svému zdravotnímu stavu hledal prášky na erekci, které jsou čistě přírodní. Objednal jsem si je z internetu, hlavní složkou je kotvičník zemní, který výrazně pomáhá k lepší erekci, stačí to zapít hodně vodou a za chvilku mám hodně silnou erekci

Michalkadlec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.21 10:14

Kde jste si to objednal? je to teda přípravek na erekci, který je bez předpisu? nepotřebuji kvůli tomu chodit k doktorovi?

Romanslezak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.21 17:25

Ano, je to přípravek na erekci bez předpisu, který si objednávám pravidelně přímo z jejich stránek amarex. cz Jedná se o přípravek na erekci Amarex, který má nástup cca po půl hodině, takže si stačí půl hodiny předem vzít dvě tablety

SanSimon
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.21 21:25

Já si kupuju afrodisiaka co jsou normálně dostupná ekondomech, tak se zkuste podívat mají tam toho dost.

Yella9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.21 22:17

Proš lek? Stačí, když si koupite tento gel na zlešení erekce a vše bude v pořádku, uvidíš https://e-kondomy.cz/…n-cream-50ml

Zaaya1X
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.21 12:49

Žádný lek na to neexistuje, stačí pouze gel pro lepší erekci a uvidiš, že bude stát jako svíčka

MilanGašo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.21 16:02
@Michalkadlec píše:
Kde jste si to objednal? je to teda přípravek na erekci, který je bez předpisu? nepotřebuji kvůli tomu chodit k doktorovi?

Přes e-kondomy mám kapsle Hot exxtreme a to je docela nářez. Můžu ti říct, že takhle mi nestál ani po viagře.

Orela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.21 17:58

Kup si sprej z ekondomy a uvidiš, že ho krásně postaví

Zejra98
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.21 22:15

Lek ne, ale bohatě stačí, když si koupite nějaký gel, nebo sprej na erekci

VerculeX
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.21 18:03
@Orela píše:
Kup si sprej z ekondomy a uvidiš, že ho krásně postaví

Jaký sprej máte vyzkoušený?

Romanerro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.21 20:31

Co jsem začal mít problémy s výdrží, tak jsem si na zkoušku koupil tady ten runner gel a zase všechno funguje jak má www.supererekce.com/…pis-produktu

MiuMiuX
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.21 22:12

Kupte si sprej, nebo gel na lepší erekci z ekondomy a uvidiš, že s erekci už problém nikdy nebude

Váš příspěvek