Kloubní výživa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anička.liškova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 15:00
Kloubní výživa

S jakou kloubní výživou máte ty nejlepší zkušenosti?

Reakce:
Kakisheeek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 00:35

Já jsem dlouho hledala tu nejlepší kloubní výživu, a to kvůli manželovi, protože je aktivní sportovec. Ortoped mi doporučil sportovní výživa pro sportovce a to Evris Flex Blend

Anička.liškova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 16:48

Kde jí kupujete? mají to normálně v lékárně?

Kakisheeek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 11:07

Kupuji ji z eshopu fitness4u.cz, mají tam nejlepší ceny

SoniaCermak33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 15:28

Zatím mám výborné zkušenosti s přípravkem Alavis. Měla jsem problémy s kyčlemi, s tím, že mě bolel každý pohyb, ale po měsíci pravidelného užívání se situace začala zlepšovat až bolest úplně odezněla.

Tomasentl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 10:48
Operace kloubu bolesti

Jaké máte zkušenosti s bolestí po operaci kolene, myslíte, že bych to mohl zvládnout i bez prášků od bolesti?

JarekKastyl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 12:14

No to teda nevím, já jsem si po operaci užil opravdu hodně, takže si myslím, že budete muset brát prášky od bolesti, já jsem jich užil opravdu hodně.

Havlickovaevica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 14:46

Jestli nechcete po operaci brát prášky od bolesti, tak doporučuji si před operací zajít do lékárny, kde za 4 tisíce můžete objednat pumpičku, která vám bude tři dny po porodu pumpovat analgetikum přímo do rány, po 3 dnech na běžné kontrole vám ji lékař sundá a vyhodí se normálně do koše. Velkou výhodou je, že analgetikum působí pouze lokálně, takže si netlumíte celé tělo.

Tomasentl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 10:42

Tak díky moc, dneska jsem si to zjišťoval u nás v lékárně a opravdu to takhle lze objednat.

Váš příspěvek