Boulička na klitorisu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
oros
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.12 21:04
boulička na klitorisu

Dobrý den,

dnes jsem si našla asi centimetrovou bouli na klitorisu. Vypadá to asi jako tvrdý beďar bez hlavičky. Pohlavní styk jsem ale neměla už téměř dva roky a v červenci jsem byla na vyšetření na pohlavní choroby (kůli častému močení), kde mi nic nenašli. Pohlavní styk jsem ale od té doby neměla, přesto se bojím. Momentálně mám ale druhý den menstruaci a k lékaři se tedy ještě pár dní nedostanu, plánuji tam ale utíkat hned, jak krvácení skončí. Poradíte, prosím, alespoň, co do té doby?

Reakce:
petajelenova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.13 20:51

Ahoj, momentálně mám asi tu samou bouličku jako ty. Už jsi s tím šla k dokrorovi? :) mám to ted taky dostat. Doufám že to nic neni…

oros
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.13 23:01

Ahoj,
snad nepíšu pozdě. Doktorka mi řekla, že to je zanícená žlázka, vymačkala to, pěkně to bolelo a dala mi na to mastičku baktroban. Do týdne to zmizelo. Sice mám pořád pocit, jako kdyby mi tam zůstala jizvička jak po nějaké nemoci, ale doktorka říká, že tam nic nevidí, tak jsem asi jen paranoidní. Doufám, že ty už jsi taky v pořádku. :)

Marie Zaběhlá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.19 20:57
POMOC- boulička nad klitorisem

Dobrý den, asi 2cm nad klitorisem se mi minulý týden udělala boulička, vypadá to jako vřed nebo beďar na obličeji. V průběhu týdne se mi zvětšovala. Bojím se to nějak mačkat nebo na to sahat, protože to štípe. Sex jsem ještě neměla a bojím se, že to je něco vážného. Nechci aby mi doktoři řezali tam dole, tu bolest si nedokážu představit. Dokážete mi poradit prosím? Předem děkuji za odpověď.

Váš příspěvek