Kde koupit dioptrické brýle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beataa
2 příspěvky 27.5.13 20:32
Kde koupit dioptrické brýle?

Ahoj, ráda bych se zeptala, kde se dají koupit pěkné a ne příliš drahé brýle. V optikách mi přijde vše zbytečně drahé a pokud člověk nevychytá nějaké jejich akce, tak tam nechá majlant. Máte někdo zkušenost s nákupem před internet?

Reakce:
Vlada K,
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.14 22:45
zkusenost

Mel bych stejny dotaz, ted jsem si prinesl sve prvni bryle z Eiffel Optic a vubec mi nesedi, po deseti minutach me z nich boli hlava a v prodejne mi rikaji, ze je presne dle receptu. takze nelze nic delat.
Pujdu si nechat udelat nekde poradny, ale az se dozvim, kde.

Treina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.15 09:43

Ahoj, máte někdo zkušenost s https://optikdodomu.cz mají tam úžasný brýle, který se mi moc líbí, ale nevím no je to e-shop…

Clareska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.15 14:25
optik

Zdravim, já mám s optikem do domu dobrou zkušenost. Mamk si je vždycky objedná oni přijedou až domů a všechno s ní vyřídí, jediný co je potřeba je předpis od doktora ;)

Klaritka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.16 17:26

Zdravím, jak to máte s optikem, chtěla bych teď změnit optika, protože šíleně podražil, ale nevím, kam je tak nejlepší zajít

Taula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.16 08:42

Ahoj, já si zjednávám už jedině optika domů :) s dětmi bych to v optice nedávala, hlídat je a ještě si vybírat a komunikovat s optičkou…

Molk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.16 09:03

Já si také objednávám optika do domu a jsem s ním spokojená, určitě zkuste :)

Jana89799
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.16 17:41
Jaké brýle nedělají otlaky?

Ahojky, mám problém s tím, že hodně brýlí mi špatně sedí na nose nebo mi dělají otlaky. Měla jsem brýle, kde byla sedýlka od této firmy http://www.silroc.cz/…brylove-dily. Otlaky se skoro vůbec nedělaly. Nevíte, jaký výrobce brýlí je používá, nebo nemáte zkušenosti s brýlemi, které by netlačily a dobře padly na obličej?

ladylucypink
46 příspěvků 18.7.17 10:48

Já si myslím, že když nejdete po značce tak se dají sehnat i za rozumnou cenu, já mám jedny teda už 2 rokem, ale kvuli tomu, že obroučky mám značkové tak byly dražší…

Lenka3K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.17 21:27

Myskada: a jaké konkrétně jste si vybrala?

petkajansova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.17 15:02

No, když víte, co vám sedí a nemusíte zkoušet, tak se to dá. Známá kupuje jenom obroučky, aniž by měla dioptrie a střídá to jako módní doplněk a kupodivu jí to sedí. Já si koupila sluneční tady: *** a šla si je vyzkoušet na prodejnu.

Edit admin - odstraněn odkaz

Váš příspěvek