Jakou saunu vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jájinka354
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 19:23
Jakou saunu?

ahoj,
jaká si myslíte, že je zdravější sauna- klasická parní či infrasauna?
a jaká sauna je podle vás účinnější?

Myslíte, že se vyplatí pořídit saunu domů při saunování 2-3× týdně?

Reakce:
Poluu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.14 13:02

Ahoj,
já mám saunu doma a pokud hodláš chodit 2-3× týdně, tak je to minimálně z hlediska financí a času lepší volba. Sice jsou počáteční náklady trochu vyšší, ale časem se to vyplatí.
Jinak co se týká „zdravější“ sauny, to je těžké říci. Záleží na mnoha faktorech, např. tvůj zdravotní stav. Mám doma infrasaunu a jsem velice spokojena, ale klasická sauna má také své výhody.

Pajdulin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.18 20:38
Infrasauna

Pro saunování 3× týdně se ti to 100% vyplatí. Vždyť veřejné sauny jsou hrozně drahé a navíc tam jsou všude ti lidi… Já mám doma taky infrasaunu. Konkrétně tuhle která se mi už po pár měsících vyplatila, protože to co jsem dala za ni bych stejně dala za pernamentku. A navíc má člověk svoje soukromí a pohodlí.

Dana_loková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.19 06:15
Sauna

Ahoj, sauna doma se ti vyplatí, i kdyby si tam chodila jen 1× týdně. Je to větší pohoda a volnost. Můžeš tam jít když máš zrovna čas a věř tomu, že jakmile ji budeš mít doma, tak tam budeš chodit často. Vím, o čem mluvím. Taky máme saunu doma a je to super. Saunu jsme si kupovali z https://www.saunapoint.cz/ , kde jsme si teď koupili i nějaké saunové doplňky.

Albeon
78 příspěvků 20.9.19 12:27

U známé je to úplně naopak. Mají klasickou parní a říkali, že od doby co ji mají doma, tak tam moc nechodí.

ivanka69292929
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.21 14:37

To já jsem si saunu kupovala už před Vánocemi. Věděla jsem totiž, že manžílek by se něco dozvěděl, kdybych najednou čekala na kurýra s pár stěhovákama těsně před Vánocemi. Takhle jsem se domluvila se sousedem a jednoho odpoledne, kdy byl můj chlap v práci, jsme nějaké věci přestěhovali z bytu do bytu a manžel neměl ani tušení o té velké krabici z https://www.svetrelaxu.cz

Kamilapal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.22 09:35
Jakou saunu vybrat?

Pokud si budete chtít pořídit domů saunu, tak určitě doporučuji finskou saunu. Člověk jistě dlouho váhá, vzhledem k tomu, že je to dražší investice. Já si s manželem pořídila finskou saunu od https://www.saunaproject.shop/cs/ a mohu doporučit. Velká spokojenost, přála bych každému takový domácí relax.

Váš příspěvek