Jakou saunu vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jájinka354
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.12 19:23
Jakou saunu?

ahoj,
jaká si myslíte, že je zdravější sauna- klasická parní či infrasauna?
a jaká sauna je podle vás účinnější?

Myslíte, že se vyplatí pořídit saunu domů při saunování 2-3× týdně?

Reakce:
Poluu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.14 13:02

Ahoj,
já mám saunu doma a pokud hodláš chodit 2-3× týdně, tak je to minimálně z hlediska financí a času lepší volba. Sice jsou počáteční náklady trochu vyšší, ale časem se to vyplatí.
Jinak co se týká „zdravější“ sauny, to je těžké říci. Záleží na mnoha faktorech, např. tvůj zdravotní stav. Mám doma infrasaunu a jsem velice spokojena, ale klasická sauna má také své výhody.

Pajdulin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.18 20:38
Infrasauna

Pro saunování 3× týdně se ti to 100% vyplatí. Vždyť veřejné sauny jsou hrozně drahé a navíc tam jsou všude ti lidi… Já mám doma taky infrasaunu. Konkrétně tuhle která se mi už po pár měsících vyplatila, protože to co jsem dala za ni bych stejně dala za pernamentku. A navíc má člověk svoje soukromí a pohodlí.

Dana_loková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.19 06:15
Sauna

Ahoj, sauna doma se ti vyplatí, i kdyby si tam chodila jen 1× týdně. Je to větší pohoda a volnost. Můžeš tam jít když máš zrovna čas a věř tomu, že jakmile ji budeš mít doma, tak tam budeš chodit často. Vím, o čem mluvím. Taky máme saunu doma a je to super. Saunu jsme si kupovali z https://www.saunapoint.cz/ , kde jsme si teď koupili i nějaké saunové doplňky.

Albeon
77 příspěvků 20.9.19 12:27

U známé je to úplně naopak. Mají klasickou parní a říkali, že od doby co ji mají doma, tak tam moc nechodí.

ivanka69292929
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.21 14:37

To já jsem si saunu kupovala už před Vánocemi. Věděla jsem totiž, že manžílek by se něco dozvěděl, kdybych najednou čekala na kurýra s pár stěhovákama těsně před Vánocemi. Takhle jsem se domluvila se sousedem a jednoho odpoledne, kdy byl můj chlap v práci, jsme nějaké věci přestěhovali z bytu do bytu a manžel neměl ani tušení o té velké krabici z https://www.svetrelaxu.cz

Kamilapal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.22 09:35
Jakou saunu vybrat?

Pokud si budete chtít pořídit domů saunu, tak určitě doporučuji finskou saunu. Člověk jistě dlouho váhá, vzhledem k tomu, že je to dražší investice. Já si s manželem pořídila finskou saunu od https://www.saunaproject.shop/cs/ a mohu doporučit. Velká spokojenost, přála bych každému takový domácí relax.

Ivetmrackova45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.22 12:01

Chci si domů s manželem pořídit saunu. Docela by mě zajímalo, za kolik se tak dá koupit kvalitní sauna domů, která vydrží? A co všechno je k tomu potřeba mít doma připravené?

Lenkannn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.22 00:04

Budete tedy vybírat saunu pro dva? u nás to s manželem vyhrála infrasauna, do které chodíme s manželem pravidelně cca 2 - 3 týdně. Měla jsem trochu strach, aby to moc nespotřebovávalo elektřiny, ale máme úspornou saunu, která při našem užívání cca 3 krát za týden spotřebuje elektřina za cca 1500 ročně.

Ivetmrackova45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.22 23:08

Myslela jsem si, že to za rok spotřebuje daleko víc za elektřinu. Měla jsem z toho trochu i strach. Jakou přesně používáte prosím?

Lurenka5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.22 17:52

Máme infrasaunu od Marimex a je to nejlepší investice, jakou jsem za poslední dobu udělala. Kdo má ten prostor, tak fakt doporučuju.

JiminkaJim
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.22 20:09

Ahoj, jsem ráda, že se tu odkazuje na marimex. Já jsem se dívala na jejich nabídku a oni nabízejí trampolíny pro děti. Docela ráda bych dětem letos trampolínu koupila. Máte s touto značkou zkušenosti i co se týká trampolín?

Vanyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.22 19:32

Ahoj, tohle je vynikající značka. Mám s ní jen tu nejlepší zkušenost. Trampolínu jsme měli jinou, ale rozbila se po sezone, to jsem hodně nadavala. Tak jsme vsadili na kvalitu a koupili tuto https://www.marimex.cz/…ky-zdarma-1/ a ta je teda bezvadná :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu