Jaké oblečení do hor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bonparka_88
9 příspěvků 28.12.11 15:52
Jaké oblečení do hor??

Zdravím všechny. Chystáme se s kamarádkou na tůru do hor. Chceme udělat něco pro naše zdraví. Místo lyžování si dáme procházky po horách. Má někdo radu, jak se nejlépe na takovou tůru obléci?

Reakce:
Chappka
67 příspěvků 2.6.17 12:34

Zdravím, určitě bych volila pevnou obuv a hlavně něco pořádně teplého na sebe :D

Klarka18
21 příspěvků 26.6.17 11:28

Taky bych šla hlavně do tepla :D

ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 17:52

Tak já jezdím s manželem do hor už opravdu dlouhou dobu pravidelně několikrát do roka, snažíme se dostat i do zahraničí, ale občas skončíme v uvozovkách „jen v Krkonoších“ :-) Myslím si tedy, že tak nějak znám své potřeby, ať už se jedná o teplo nebo pohyblivost v oblečení a nejlépe mi za tu dobu padlo do oka oblečení z eshopu https://armik.cz/ , takže mohu doporučit.

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.21 00:00

No, já od té doby, co jsem našla článek na stránkách zde , jsem se rozhodla, že začnu více jezdit na hory, protože se tam dá opravdu najít klid a myslím si, že to je to, co všichni z nás v poslední době potřebují asi nejvíce :-) Takže určitě vyhledávejte více klidu nejen v horách, ale i třeba v lesích apod. A výbavu řešte vždycky individuálně…

Krisst
35 příspěvků 13.1.21 13:50

Já jsem se kompletně oblékla v dekáčí, nejsem nijaká horalka, ale ty jejich věci mi bohatě posloužili. Pak doporučuji svařeák do termosky sebou :D

policka118
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.22 11:29

Já teda na lyžování nikdy moc nebyla, ale hory mám jinak ráda. S přítelem do nich chodíme hlavně na různé túry a tak, což je podle mě mnohem lepší než lyžování. Kvalitní outdoorové oblečení je určitě základ, ale myslím si, že ani ostatní vybavení by se nemělo podceňovat. Například bez pořádného batohu se člověk neobejde. Já mám například jeden z https://www.naturehikecz.cz/ a musím říct, že ten je fakt super.

Váš příspěvek