Instantní jídlo na cesty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaris32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.17 21:01
Instantní jídlo na cesty

Ahoj, doporučíte mi nějaký instantní jídlo na cesty, nebo něco, co se dá rychle ohřát nebo jinak připravit? Chystáme se na fesťák pod stan a potřebujem něco na jídlo s sebou.

Reakce:
KuKačička
78 příspěvků 10.11.17 08:50

Docela chutné jsou takové ty těstoviny které zalijete jen teplou vodou na ty festivaly a pokud budeme mít přísun vařící vody tak bych vzala klidně i čínské polívky :) festák se s tím zvládnou dá

Chappka
65 příspěvků 20.11.17 15:36

Nebo třeba bagety a takové věci, to taky vydrží delší dobu a zasytí to:)

Linda985
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.20 05:46
Instantní jídlo

Ahoj, my jezdíme s manželem každý rok pod stan a kupuju různý konzervy, ty pak ohřeju na vařiči a oběd je hotový :-D. Nebo klasicky párky :-D. Ale spíš chodíme na obědy do restaurace, instantní jídla si necháváme jen na večeři. Úplně si nedokážu představit, že bychom je měli jíst celý týden.

tarpedivan39
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.20 20:39
@Linda985 píše:
Ahoj, my jezdíme s manželem každý rok pod stan a kupuju různý konzervy, ty pak ohřeju na vařiči a oběd je hotový :-D. Nebo klasicky párky :-D. Ale spíš chodíme na obědy do restaurace, instantní jídla si necháváme jen na večeři. Úplně si nedokážu představit, že bychom je měli jíst celý týden.

Můžu se zeptat jaký máte vařič? Také už delší dobu nějaký sháním a nevím jaký vybrat. Co jsem se tak díval, tak špatně nevypadají ty plynové, které mají třeba tady https://armik.cz/…ce-ohrivace/ ale nevím no. Jaký máte vy?

Bubíček1021
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.20 16:37

Ahoj, jestli ti mohu něco na stanování a takovéto vaření někde na cestách doporučit, tak je to tato výbava , kterou jsem si nedávno pořizovala i já. Na tom eshopu mají prakticky nepřekonatelně suprové ceny a od té doby, co jsem si nakupovala tam, asi už nebudu ani jinde :)

Váš příspěvek