Pojištění na cestu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
spell
10 příspěvků 21.7.17 13:39
Pojištění na cestu

Zdravím,
prosím o radu : kde pojistit rodinu na cestu do Egypta?
Prohlížela jsem si některé pojišťovny, ale osobní zkušenost je přece jen věrohodnější.

Děkuji za každou radu :)

Reakce:
Jane1985
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.17 12:28
Využij nabídku srovnávačů

Ahoj,
těžko říct v jaké pojišťovně bude nejlepší pojistit tvou rodinu. Měla by sis udělat snadno a rychlo na srovnávači (třeba top-pojisteni.cz) přehled nabídky v konkrétní situaci, čase a podmínkách. Každý má jiné nároky, já si to řeším takhle online pokaždé. Hodně štěstí s hledáním :)

Zámečnice
73 příspěvků 1.8.17 16:21

Já pojistím vždy u své pojištovny…

spell
10 příspěvků 10.10.17 14:59
Našla jsem

Nakonec jsem si našla to nejideálnější pro mě na top-pojisteni.cz a dovolená byla skvělá :)

Linda_Kodoná
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.19 14:06
Pojištění

Ahoj, my si sjednáváme cestovní pojištění u https://www.insiacare.cz/ . Máme u nich veškeré pojištění, takže je máme ověřené, tak nemám proč zkoušet jinou pojišťovnu. Bála bych se, abych nenaletěla. Už jsme od nich žádali peníze a vše proběhlo rychle.

slava1102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.20 05:06

No, co se cestovního pojištění týče, tak já za sebe určitě můžu doporučit toto: https://www.ervpojistovna.cz/…nici-sbaleno Sjednáváme si u nich cestovní pojištění už roky a vždy spokojenost. Je super, že tato pojišťovna se právě na cestovní pojištění přímo specializuje.

misanek197
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.20 18:28
@slava1102 píše:
No, co se cestovního pojištění týče, tak já za sebe určitě můžu doporučit toto: https://www.ervpojistovna.cz/…nici-sbaleno Sjednáváme si u nich cestovní pojištění už roky a vždy spokojenost. Je super, že tato pojišťovna se právě na cestovní pojištění přímo specializuje.

Jojo, tuto pojišťovnu znám a taky můžu doporučit. Právě u nich jsme si cestovní pojištění sjednávali letos, když jsme jeli do Chorvatska Nestálo nás to nijak moc, což celkem přišlo vhod, protože jsme letos na dovolenou neměli zrovna moc peněz.

Jiridvorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.20 23:04
Cestovní pojištění

Vyřizujete si cestovní pojištění pořád u jedné pojišťovny? nebo to často měníte?

Karelkopac
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.20 21:18

Vždy se podívám, která pojišťovna nabízí cestovní pojištění nejvýhodněji, a v té si potom pojištění sjednám. Nabídky se opravdu hodně liší a dá se na to dobře využít srovnávač pojištění, kde najdete rychle nabídky všech pojišťoven.

Jiridvorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.20 20:14

Který srovnávač pojištění používáte? a jak se potom ta pojistka vyřizuje?

Karelkopac
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.20 00:06

Vždy jsem se díval přes myslím si největší srovnávač pojištění klikpojisteni. cz, kde když si najdete nabídku, která se vám vyplatí, tak si můžete pojištění vyřídit přímo tam. Nemusíte vůbec na pobočku. Namísto podpisu slouží zaplacení pojistky přes osobní účet

Miruska74
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.21 12:15

Letos jsme se po několika letech rozhodli opět vyrazit s celou rodinkou na letní dovolenou do Řecka a samozřejmě to dopadlo tak, že jsme v noci před odletem ještě neměli zajištěné cestovní pojištění - jsem sice „pintlich“ na důkladnou přípravu čehokoliv, ale tohle mi prostě vypadlo. Nakonec jsme zjistili, že děti mají díky studentské kartě ISIC možnost levnějšího pojištění pro celou rodinu, takže jsme nakonec podepsali smlouvu přes internet ;-)

AlenaRejskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.22 20:18
Dovolená

My létáme na dovolenou s cestovní kanceláří a žádné pojištění navíc neřešíme. Nedokážu si představit, že bychom si měli letenky, ubytování, atd. hledat sami. Ani by mě nenapadlo, kam bychom mohli letět. Letos třeba poletíme do Lotyšska . Kdybych na to nenarazila na internetu, tak by mě nenapadlo si najít dovolenou právě tam.

Váš příspěvek