Hydromasážní vana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renatabrazdova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 08:23
Hydromasážní vana

Pořídil si někdo domů hydromasážní vanu?

Reakce:
Monczees
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.21 08:11

Kupovala jsem s manželem rohovou masážní vanu https://www.excel-tesarek.cz/…asazni-vany/ od české firmy, která nám ji i usadila a zprovoznila. Je to už skoro rok a já si každý den užívám ten super pocit, když se naložím do vany a nechám se masírovat.

Radkamadrova7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.22 08:47

Máte doma někdo vanu, která by i po letech byla zářivě bílá? Nebo je to normální, že každá vana po čase mění barvu a začne tak jakoby žloutnout?

Gedgitka1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.22 19:47

Pořídili jsme si jednu levnou, a byl to strašný šunt. Ještě že je manžel elektrikář a zvládl na ní vyměnit propojovací svorky . Prostě nikdo není tak bohatý, aby si kupoval levné věci. Zase se mi to potvrdilo. Ale co se dá dělat. Teď už ji máme pátým rokem a říkám si, jestli není čas na změnu. :) Docela se mi líbí jedna hydromasážní vana, kterou jsem viděla v katalogu, tak uvidíme. :P

Milanmohelnik66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.22 10:30

Pokud se jedná o akrylátovou vanu, tak ano, tam to normální je. Jestliže chcete kvalitní vanu, která bude stálobarevná, tak se podívejte po vaně ze smaltované oceli, která vám vydrží desetiletí a vždy ji dokážete vyleštit tak, aby vypadala jako nová.

Radkamadrova7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.22 02:12

Právě budeme rekonstruovat, takže by mě zajímalo, kde takovou vanu koupit?

Milanmohelnik66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.22 20:20

Já jsem chtěl doma vanu s klasickým obdélníkovým tvarem, a tak jsem ji vybral od Kaldewei ze smaltované oceli https://www.kaldewei.cz/…uct/conoduo/ . Smaltovaná ocel má výhodu také v tom, že perfektně vrací zpět teplo z vody, takže se vám vana tak rychle neochlazuje. Výrobce dává navíc na své výrobky záruku 30 let.

Mardolka
104 příspěvků 22.4.22 16:59

Můj velký opravdu velký sen, buď vanu a nebo i vířivku :-)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu