Bolesti dolních končetin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sabčakonečná
6 příspěvků 30.6.21 16:20
Bolesti dolních končetin

Můj manžel má zdravotní problém cca 2 měsíce a do s dolními končetinami. Neustlého ho bolí a pálí. Přitom denně nachodí cca 10tisíc kroků, takže pohyb má pravidlný. Nemá prosím s tím někdo nějaké zkušenosti, děkuji.

Reakce:
Helga4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.21 21:54
Bolest dolních končetin

Cévy: Projevuje se rovněž únavou, nechutenstvím, bolestí kloubů, skvrnami pod nehty, červenými tečkami na kůži a otoky nohou.
křečové žíly: Vyznačují se pocitem těžkých nohou, otokem kotníkům, křečí svalů atd.
cukrovka: Má celou škálu příznaku. Vedle bolesti dolních končetin to je únava, žízeň, hlad, nadměrné močení, brnění končetin, zápach z úst a z moči atd.
lymfatický otok: Vede k otoku nohou, zvětšeným uzlinám, únavě a dalším příznakům.
Mělo by pomoci procvičování nohou, přísun vitamínů a minerál. látek. Při přetrvávání potíží vyšetření u lékaře.

Ivetblankova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.22 20:58

Často mám bolesti dolních končetin a svalové křeče. Snažím se pravidelně doplňovat magnésko a často si také dávám nohy nahoru. Přes to mi to úplně 100% nepomáhá. Co se dá ještě proti křečím dělat?

Hanadunskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.22 22:03

Zkoumala jste nebo zajímala jste se někdy o účinky červeného polarizovaného světla? Začala jsem pravidelně používat přístroj na úlevu od bolest a proti svalovým křečím. Měla jsem někdy opravdu odporné a bolestivé křeče v nohou. Teď mám díky bohu klid.

Ivetblankova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.22 16:10

Až teď když jste to napsala, tak jsem si hledala co to vlastně je. Jaký přístroj na úlevu od bolesti a proti křečím myslíte?

Hanadunskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.22 09:59

Myslím přístroj proti bolesti https://www.kingrayshop.cz/…noriko-jm302 , který proniká do měkkých vrstev kůže a pomáhá k lepší regeneraci organismu. Pokud máte křeče, tak vám to pomůže.

Kudy Chodím Tudy Radím
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.22 10:49

Nedávno jsem o něčem podobném četla článek na https://www.atlaso.cz/ a bylo to docela zajímavé. Ve finále ten článek psal o tom, že pokud vás bolí nohy, tak méně choďte a více odpočívejte. A doufejte, že je to jenom svalová bolest, která nepochází z něčeho horšího. No, bylo to docela zajímavě napsané, ale jako nemůžu říct, že by ten článek neměl pravdu. ;-)

Váš příspěvek