Frekvenční terapie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana Havlová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.12 10:13
Frekvenční terapie

Byla jsem několikrát na léčbě pomocí plasmového generátoru a musím říci, že jsem si podstatně vylepšila mnoho zdravotních problémů bez zásahu chemických léků i dalších jiných zdravotních následků díky jiné agresivní léčbě. Konečně mně přestalo bolet koleno, zmizely křečové žíly a též chronická únava. Proč se tato léčba málo praktikuje když je celosvětově známá téměř 100 let??,J.H.

Reakce:
Marley15
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.14 16:01

Dobry den plazmovy generator leci mnoho veci. Zkousime plazmovat rakovinu nevime jestli uspesne, ale pokud ano pridam prispevek.Je to uzasna vec tedy zatim. Zatim je to neschvalena vec lekarskou komorou. Taktez si myslim, ze pokud hy to schvalili farmaceuticke firmy by nemeli co vyrabet. Spoustu chemie do nasich tel k nicemu. Plazmovy generator odbourava pricinu zamerne nepisi leci.

Kim22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.14 10:36

Zajímavé, mně ani nikomu z rodiny plazmový generátor nepomohl. Žádné zlepšení. Vyhozené peníze.

jahoo
2 příspěvky 23.4.18 11:18
frekvenční terapie

Mám s frekvenční terapií velmi dobré zkušenosti. Používám ji pro sebe a svou rodinu (včetně našich zvířecích miláčků) více než 10 let pro nejrůznější oblasti (likvidace patogenů, nemoci, detoxikace, posílení imunity, atd.) Nyní jsem svůj systém inovoval zakoupením jednotky Spooky Central, abych mohl používat plazmovou lampu a část svého původní zařízení Spooky2 pro kontaktní a dálkovou frekvenční terapii prodávám. Informace vyžádejte emailem.

Váš příspěvek