Europe IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stalinkovka
4 příspěvky 19.4.21 23:11
Europe IVF

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s europeivf.cz? Jaký má klinika přístup, co personál, povedlo se Vám u nich otěhotnět?

Reakce:
Adela36
62 příspěvků 20.4.21 20:53

Dobrý den, taky o umělém oplodnění s přítelem přemýšlíme a na kliniku Europe IVF jsem na netu taky narazila, takže si ráda počkám na recenze :)

Slávka88
22 příspěvků 22.4.21 19:12

Zdravím, za mě doporučuji! Na klinice podstupuju zatím testy, jestli já nebo manžel nejsme neplodní a pak bysme hrozně chtěli umělé oplodnění, tak uvidíme. Jinak klinika je opravdu moderní a s perfektním vybavením a přístroji. Přístup mají taky profesionální, zatím není co vytknout.

Evča J.
78 příspěvků 24.4.21 23:50

Dobrý den, já mám u nich po IVF - byla jsem na tom minulý týden a teď čekáme, co bude :) Teď mám takový klidový režim a doufáme, že všechno bude jak má být :) Jinak kliniku Europe IVF doporučuji, mám zkušenost i z jiných klinik, ale tady je skvělý přístup i domluva.

KokinkaM
22 příspěvků 26.4.21 22:35

Ahoj, taky kliniku Europe IVF doporučuji :) Pomocí IVF u nich se povedlo otěhotnět hned napoprvé a mám půl ročního zdravého chlapečka.

Váš příspěvek