Potíže s inkontinencí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HadekTana
17 příspěvků 31.3.21 10:17
Potíže s inkontinencí

Kdo s tím máte taky problém, podělte se prosím o zkušenosti, co vám pomáhá a jak s tím fungujete?

Reakce:
MadlaAdla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.21 14:30

Mám s tím taky potíže, jsem z toho hodně nervózní když jsem ve společnosti…

Simonka177
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.21 20:15

Od určitého věku s tím bohužel bojuje hodně z nás. Já mám od doktorky na předpis inkontinenční pomůcky Seni, ale dokupuju si ještě sama tady http://care4you.cz/ moc mi vyhovují kalhotky seni active a jejich kosmetika, te je výborná na moji suchou a podrážděnou pokožku. Kupuju si po více baleních takže je to výhodné a navíc diskrétní.

Luca.lus
3 příspěvky 13.6.21 23:03

Tento problém mě moc trápil po porodu. Začala jsem pravidelně cvičit na pánevní dno, následně řešila problém s diastázou, který to prý také ovlivňoval a nakonec jsem si pořídila Yoni vajíčka - stačilo 5 minut „cvičení“ každý den a konečně můžu říct, že po půl roce řešení mám klid:)

Pralinka5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.21 21:18

Jojo, tohle znám… ale já jsem nic moc nedělala. Ani se nic moc dělat nedá. Cviky na pánevní dno jsou super. Ale co teda doporučím, to jsou kvalitní pomůcky. Já mám nejlepší zkušenost s https://www.care4you.cz/…zky-pro-zeny. Ty sedím nejlíp. Diskrétní a savé.

Erikoska85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.21 21:27

Souhlasím. Docela dost jsem jich zkusila, protože si potrpím na kvalitu a pohodlní. A tyhle jsou nejlepší. Z těch, co jsem zkoušela, jednoznačně.

JiminkaJim
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.22 21:05

Zkoušela jsi jich víc, jo? No, to nemuselo být zrovna příjemné. No, hlavně, že sis našla to, co sti sedí :)

ErikaVálka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.22 19:50

Ani mi nemluv. Taky jsem to tak měla. Dost jsem si zkusila, než jsem zakotvila u Bella Happy. To jsou pomůcky, které mi opravdu vyhovují. Fakt na ně nedám dopustit.

Váš příspěvek