Elektrická koloběžka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martakalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.20 23:46
Elektrická koloběžka

Vyplatí se koupit elektrická koloběžka na dojíždění po městě do práce? jak se na tom jezdí? a jak daleko to dojede?

Reakce:
Romanslezak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.20 21:29

Koupil jsem si elektro koloběžku, která má terénní kola, aby mě nezastavila ani žádná díra v chodníku. Velmi důležitá je kapacita baterie a nosnost koloběžky.

Martakalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.20 02:55

Ty terénní kola, jak jsou velká? jak bych potřebovala nějakou koloběžku, kterou bych ideálně potom zvládla vzít do ruky a dát do práce do kanceláře.

Volky8
21 příspěvků 13.12.20 17:05

Já mám elektrickou koloběžku a nemohu si to vynachválit na cesty do roboty. Nemusíš stát vb zácpě nebo v autobuse a si v robotu jako dělo. :D Jen teď přes zimu je to dost nepraktické, tak jsem ji musel vyměnit za auto, ale v teplo počasí určitě doporučuji

Romanslezak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.20 00:57

Podívejte se na stránky obchodu rcobchod. cz, kde se prodává elektrická koloběžka Bongo. Ta má terénní pneumatiky. Můžete s ní bez problému jezdit i za mokrého počasí

Volky8
21 příspěvků 28.12.20 15:46

Moj bratr si před nedávnem také kupovat elektrickou koloběžku kvůli chození do roboty, protože to je levnější a ekologičtější. Zaleží asi i na typu a ceny, že kolik vydrží. On má Xiamo a říkal, že to má dojezd kolem 20km, ale neni jsem si jistý. Zkus si prohlédnout tuto recenzi na elektrokoloběžky , snad ti to pomůže.

JanaProchaz
66 příspěvků 29.12.20 16:41

Když na ní vidím chlapa, tak mi to přijde docela vtipný :D

Kovarfrantisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.21 00:54

Dojezd okolo 20 km, jak tu píšete, mi přijde hodně málo. Hlavně když potom člověk jezdí někam do kopce, tak se mu musí dojezd docela zkrátit ne?

Radimlesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.21 11:41

Ono tohle jde hodně dopředu, baterie jsou čím dál silnější, takže i dojezd je čím dál lepší. Když si něco kupuji, tak vybírám vždy to nejlepší nebo se o to snažím. Proto jsem si koupil elektrickou koloběžku, která má dojezd 80 - 90 km, to vše podle terénu a hlavně také nosnost 120 kg.

Kovarfrantisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.21 02:13

Kde jste ji našel? Nikde jsem neviděl elektrickou koloběžku s tak velkým dojezdem.

Radimlesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.21 23:54

Mám elektrickou koloběžku https://www.unicooltech.cz/…o-mantis-gt/ , která dokáže po odblokování jet až 75 km/h. Je dostatečně odpružená, takže bez problémů zvládá i terén.

Váš příspěvek