Elektrická koloběžka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martakalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.20 23:46
Elektrická koloběžka

Vyplatí se koupit elektrická koloběžka na dojíždění po městě do práce? jak se na tom jezdí? a jak daleko to dojede?

Reakce:
Romanslezak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.20 21:29

Koupil jsem si elektro koloběžku, která má terénní kola, aby mě nezastavila ani žádná díra v chodníku. Velmi důležitá je kapacita baterie a nosnost koloběžky.

Martakalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.20 02:55

Ty terénní kola, jak jsou velká? jak bych potřebovala nějakou koloběžku, kterou bych ideálně potom zvládla vzít do ruky a dát do práce do kanceláře.

Volky8
7 příspěvků 13.12.20 17:05

Já mám elektrickou koloběžku a nemohu si to vynachválit na cesty do roboty. Nemusíš stát vb zácpě nebo v autobuse a si v robotu jako dělo. :D Jen teď přes zimu je to dost nepraktické, tak jsem ji musel vyměnit za auto, ale v teplo počasí určitě doporučuji

Romanslezak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.20 00:57

Podívejte se na stránky obchodu rcobchod. cz, kde se prodává elektrická koloběžka Bongo. Ta má terénní pneumatiky. Můžete s ní bez problému jezdit i za mokrého počasí

Volky8
7 příspěvků 28.12.20 15:46

Moj bratr si před nedávnem také kupovat elektrickou koloběžku kvůli chození do roboty, protože to je levnější a ekologičtější. Zaleží asi i na typu a ceny, že kolik vydrží. On má Xiamo a říkal, že to má dojezd kolem 20km, ale neni jsem si jistý. Zkus si prohlédnout tuto recenzi na elektrokoloběžky , snad ti to pomůže.

JanaProchaz
63 příspěvků 29.12.20 16:41

Když na ní vidím chlapa, tak mi to přijde docela vtipný :D

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu