Výběr kočárků v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HellisN
24 příspěvků 8.12.20 17:30
Výběr kočárků v Praze

Zdravím, doporučíte mi prosím kamennou prodejnu v Praze, kde by měli větší výběr kočárků? Na netu se nemůžu rozhodnout, tak bych se na kočárky chtěla podívat naživo, díky.

Reakce:
VeVeeska6
23 příspěvků 10.12.20 16:32

Dobrý den, já jsem loni vybírala kočárek a pár prodejen jsem obešla - za mě můžu asi nejvíc doporučit prodejnu Dětský růžek - mají fakt obrovský výběr. Prodejnu mají na Radlické 9, Praha 5.

Karina B.
6 příspěvků 13.12.20 22:36

Zdravím, taky doporučuji prodejnu Dětský růžek v Praze. Mají určitě největší výběr v Praze a rozumné ceny, určitě tam zajděte - my jsme tam taky dobře vybrali :) Mám od nich i lehátko pro prcka a autosedačku.

HellisN
24 příspěvků 15.12.20 22:25

Děkuji za doporučení, hned zítra tam s manželem zajdeme :) Nějakou představu mám, ale vždycky je lepší, když se člověk na kočárek podívá naživo :) Navíc Dětský růžek mám kousek od práce, tak jsem ráda.

KateřinaSedl
23 příspěvků 17.12.20 16:16

Dobrý den, narazila jsem na Vaši diskuzi a do prodejny Dětský růžek jsem dneska s přítelem zašla. Teda - takovej výběr asi nemá žádná prodejna :) Trvalo nám to s přítelem dlouho, ale nakonec jsme se shodli a kočárek a ještě i pár drobností jsme vybrali :)Takže moc díky, za mě spokojenost :)

Váš příspěvek