Domácí posilování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klarakoprivova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.20 22:01
Domácí posilování

Byla jsem zvyklá chodit pravidelně do posilovny. V poslední době to však není možné, tak bych chtěla začít cvičit doma. Které cviky jsou dobré na udržení postavy i během zimy?

Reakce:
Zanetazavodska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.20 01:33

Máte doma nějaké vybavení? Já mám doma balanční podložku na které cvičím správné držení těla, teď jsem si nedávno koupila i spinningové kolo, abych nevypadla z formy

Korálek_205
27 příspěvků 18.12.20 10:48

Pokud zvládáte cvičit doma tak jste pro mě hrdinka, já se k tomu nikdy nedokopu :D ale jinak si myslím že na tohle jsou dobrá videa na youtube, je jich tam hafo.

catwoman12
104 příspěvků 18.12.20 11:59

Sleduju na IG fitnessevisek a ta tam má dobré cviky :-)

Klarakoprivova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.20 16:50

Jak jsem psala, tak jsem byla zvyklá chodit pravidelně do posilovny… teď už jim na to peču, protože si z nás dělají akorát srandu. Chvilku můžeme, a pak zase nemůžeme. Proto si chci vybavit vlastní posilovnu. Spinningové kolo bych určitě chtěla, na tom mě to totiž opravdu hodně baví

Zanetazavodska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.20 09:34

Mám spinningové kolo objednané z obchodu fitham. cz se setrvačníkem 22 kg bez volnoběhu a nosností 150 kg. Záruka je na něj 3 roky a případně servis by byl proveden u mě doma, takže bych to nikam nemusela vozit

Volky8
20 příspěvků 28.12.20 15:27

Já jsem si našel osobně nejake cviky na YT na procvičení celého těla a zatím dělávám to. Není to jako fitko, ale zatím stačí. Doporučuji hledat na YT, tak je mnoho materialu :)

ladylucypink
58 příspěvků 28.12.20 15:38

Já posiluju s cukrovím :D

Adamkadlec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.21 10:18

Já jsem začal posilovat asi 4 roky zpátky. Nikdy jsem to nechtěl přehánět, když jsem poznal ty lidi v posilovně, kteří žijí jenom cvičením a cpou do sebe bůh ví co. Nikdy bych si nevzal nic chemického, ani kdybych kvůli tomu měl vypadat bůh ví jak. Jedno jsem tam však poznal, a to je přírodní kratom https://www.kratomlevne.cz/ , který se v některých zemích používá místo kávy ke zvýšení výkonnosti.

MíšaNNN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.21 12:47

Ty hele já to střídám a v rámci výbavy doma mi stačí dvě činky - cca 800 Kč, posilovací gumy cca 800 Kč, podložka na cvičení, kombinuju cviky s vlastní vahou a pak silový tréning - co jde s tím co mám, jako svalovec ze mě nebude, ale dělám to spíš abych neshnila :mrgreen:, ideální je začínat s cviky na zpevnění středu těla - tzn většinou právě vlastní vahou, info třeba zde https://chcibytlepsi.cz/…-se-zavazim/ super je taky na youtubu třeba Aleš Lamka a ruzní fitness influenceři, nevýhoda cvičení doma je, že můžeš roky cvičit blbě a ani o tom nevíš :-)

markeeta23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.21 14:35
Cviky na doma

Ahoj, doporučuju vyzkoušet i cviky na ramena, na to dost lidí zapomíná :) https://www.pestryjidelnicek.cz/…jidelnickem/
vybavení k tomu není třeba, možná činky, ale dají se nahradit klidně i lahvemi s vodou.

Andulllka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.21 19:55

Našla jsem si na fitham air bike, takže si budu nejspíš pořizovat ten, ale ještě teda vůbec nevím odkud a jakou značku, tak budu ráda za rady.

Milisska30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.21 18:49
@Andulllka píše:
Našla jsem si na fitham air bike, takže si budu nejspíš pořizovat ten, ale ještě teda vůbec nevím odkud a jakou značku, tak budu ráda za rady.

Manžel má tady tento model a je s ním hrozně spokojený. Mají stejné i na crossfitových halách, takže je to mašina, co je neustále vytížená, takže to bude určitě držák https://www.fitham.cz/…mart-connect

Annasvacila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.21 09:15

Domácí posilování je asi fajn, ale já k tomu potřebuji i to atmosféru toho pravého fitness centra, kde spoustu lidí dře. Proto jsem začala pravidelně navštěvovat fitness centru v Kladně https://fitkokladno.cz/ , kde mají profi vybavení a hlavně vše udržované a čisté. Většinou si jdu já zacvičit a manžel jde na masáž

Silva113
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.21 15:26

Dobrý den, také jsem byla zvyklá chodit pravidelně cvičit, ale chybí mi spíše nějaké vybavení na posilování. Před měsícem jsem si však koupila bradla na posilování přes eshop Antonieema (https://www.antonieemma.cz/faber-fitness/) a nemůžu si je vynachválit. Kdyby byl další lockdown, tak aspoň s něčím si doma vystačím.

Evička Studničková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.21 16:10
Mikina

Cvičení doma mě nebaví, já raději jógu :) Líbilo se mi teď https://www.intimidea.cz/…raxi-naplno/

Váš příspěvek