Domácí posilování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klarakoprivova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.20 22:01
Domácí posilování

Byla jsem zvyklá chodit pravidelně do posilovny. V poslední době to však není možné, tak bych chtěla začít cvičit doma. Které cviky jsou dobré na udržení postavy i během zimy?

Reakce:
Zanetazavodska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.20 01:33

Máte doma nějaké vybavení? Já mám doma balanční podložku na které cvičím správné držení těla, teď jsem si nedávno koupila i spinningové kolo, abych nevypadla z formy

Korálek_205
22 příspěvků 18.12.20 10:48

Pokud zvládáte cvičit doma tak jste pro mě hrdinka, já se k tomu nikdy nedokopu :D ale jinak si myslím že na tohle jsou dobrá videa na youtube, je jich tam hafo.

catwoman12
102 příspěvků 18.12.20 11:59

Sleduju na IG fitnessevisek a ta tam má dobré cviky :-)

Klarakoprivova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.20 16:50

Jak jsem psala, tak jsem byla zvyklá chodit pravidelně do posilovny… teď už jim na to peču, protože si z nás dělají akorát srandu. Chvilku můžeme, a pak zase nemůžeme. Proto si chci vybavit vlastní posilovnu. Spinningové kolo bych určitě chtěla, na tom mě to totiž opravdu hodně baví

Zanetazavodska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.20 09:34

Mám spinningové kolo objednané z obchodu fitham. cz se setrvačníkem 22 kg bez volnoběhu a nosností 150 kg. Záruka je na něj 3 roky a případně servis by byl proveden u mě doma, takže bych to nikam nemusela vozit

Volky8
14 příspěvků 28.12.20 15:27

Já jsem si našel osobně nejake cviky na YT na procvičení celého těla a zatím dělávám to. Není to jako fitko, ale zatím stačí. Doporučuji hledat na YT, tak je mnoho materialu :)

ladylucypink
58 příspěvků 28.12.20 15:38

Já posiluju s cukrovím :D

Adamkadlec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.21 10:18

Já jsem začal posilovat asi 4 roky zpátky. Nikdy jsem to nechtěl přehánět, když jsem poznal ty lidi v posilovně, kteří žijí jenom cvičením a cpou do sebe bůh ví co. Nikdy bych si nevzal nic chemického, ani kdybych kvůli tomu měl vypadat bůh ví jak. Jedno jsem tam však poznal, a to je přírodní kratom https://www.kratomlevne.cz/ , který se v některých zemích používá místo kávy ke zvýšení výkonnosti.

Váš příspěvek