Helma na kolo pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janahavlickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.18 14:13
Helma na kolo pro děti

Poradíte mi prosím, kde koupit kvalitní helmu na kolo pro dítě?

Reakce:
Ivancica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.18 14:23

Pokud chcete koupit kvalitní helmu na kolo pro děti, tak doporučuji se podívat na eshop nebo zajít přímo do obchodu Cyklospecility, jsou to odborníci na dětskou cyklistiku.

Janahavlickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.18 13:49

Dívala jsem se, že mají velice pěkné helmy, zvláště ta květovaná, ale nenašla jsem nikde, kde mají pobočky?

Ivancica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.18 12:46

Pobočky mají v Brně, Praze a Hradci Králové, podívejte se u nich na stránkách do záložky prodejci, kde najdete pobočky i s adresou.

Hulionek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.20 23:13

Zdravím, my jsme si nedávno na auto pořizovali takový ten nosič kol na tažné zařízení z těchto stránek , ale myslím si, že pokud se tam podíváš, určitě se tam dají najít i nějaké ty helmy… No a pokud ne, tak se omlouvám… :-) Ale mají tam spoustu věci na cestování kolem a tak, takže se ti to možná i hodit bude nakonec.

Jituulkas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.21 01:05

Podle čeho vybrat kvalitní a spolehlivou helmu na kolo?

Martina.kastova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.21 01:13

Já jsem řešila hlavě váhu a odvětrání helmy. Jelikož jezdíme opravdu často, tak pro mě je důležité mít helmu na sobě třeba 12 hodin denně. Vybrala jsem si pěknou bezpečnou helmu i s kšiltem, který se v případě nárazu okamžitě odlomí.

Martina.kastova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.21 01:14

Já jsem řešila hlavě váhu a odvětrání helmy. Jelikož jezdíme opravdu často, tak pro mě je důležité mít helmu na sobě třeba 12 hodin denně. Vybrala jsem si pěknou bezpečnou helmu i s kšiltem, který se v případě nárazu okamžitě odlomí.

Jituulkas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.21 01:32

Kolik stála taková lepší helma a kolik váží?

Martina.kastova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.21 08:34

Mám helmu za 2790 korun, přesně tento konkrétní model https://www.elementstore.cz/…vo-lagoon-P/ s váhou 300 g. Je opravdu lehká ale přesto opravdu pevná, takže dokáže zajistit dokonalou ochranu hlavy.

Váš příspěvek