Deprese a úzkostná panická porucha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
ja13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.13 22:44

Ovládání mysli v ČR

Napsal Svět kolem nás dne 16. listopad 2013. Kategorie Kontroverzní realita

Přinášíme vám příklad možného ovládání mysli na dálku (tzv. syntetická telepatie) v ČR, který by pro vás mohl být podnětem k zamyšlení. Vypovídá Ing. František Korecký, vojenský chemik.

Jedna žena mi říkala, že má nějaké zvláštní stavy. Začal jsem se tím intenzivně zabývat a hledat materiální podstatu, čím by to mohlo být. Jsem svým vzděláním vysokoškolský chemik Vysoké vojenské školy pozemního vojska (obor vojenská chemie), tak jsem na to šel materialisticky.

Této ženě jsem původně její příběhy o mimozemšťanech nevěřil, nebyla to moje parketa, ale pak, když se to začalo dít i mě, řekl jsem si, že to musí mít nějaký fyzikální původ – tedy ty HLASY V HLAVĚ.

V roce 1993 vydala vláda jakýsi výzkum inovací v některých oblastech. Ty oblasti se týkaly lékařství, elektrotechniky, výpočetní techniky a na to byly navázány některé HiTech firmy a farmaceutické firmy. V rámci tohoto výzkumu začaly být zkoumány umělé inteligence a s tím spojená tzv. interakce,,mozkového počítače (brain computer)“, přičemž se mluvilo také o „dobrovolnících“. Chtěli v rámci zdravotnictví vytvořit jakýsi etalon (standard) v inteligentním prostředí nemocnice: tedy např. když se bude u člověka schylovat třeba k infarktu, mrtvici nebo nějaké změně zdravotního stavu, tak bude existovat jakési čidlo, které to umí indikovat. Chtěli sledovat činnost mozku člověka, když k něčemu dojde, tak, aby uměli identifikovat změnu.

Vlivem farmaceutických společností bylo vše ovšem přetvořeno na verzi, kdy kromě toho, že měří biosignál, tak také začali člověka ovlivňovat. Začali zkoumat, co to s jedincem udělá, když jej ovlivňují. Dnes na to má Národní bezpečnostní ústav celou certifikovanou síť. Síť k tomu, aby mohl dělat velké výzkumy. Tenkrát však potřebovali souhlas těch lidí, ten asi nesehnali, tak si jej vyrobili. K tomu, aby mohli dělat tyto výzkumy, proto zavedli pojem randomizované studie. To znamená, že když chce doktor něco zkoumat, činí tak přes prostředníka a obdrží osoby na pokus. Neví ale komu co vlastně způsobuje, to ví prostředník. Doktor může do dané osoby potom vysílat co chce, tomu se říká randomizovaná studie.

Já jsem nejstarším synem ze tří sourozenců. Řekl bych, že toto vysílání do hlavy se děje zřejmě i mým bratrům, protože jednou z těch věcí je manipulace.

Začalo to jednou, když jsem byl doma a začalo mě jakoby cíleným způsobem píchat v hlavě. Bylo to někdy v září 2009. Od začátku roku 2010 jsem pak začal mít zvukové vjemy, kdy mě začaly nějaké hlasy zesměšňovat a od té doby mě kdosi trvale vymývá mozek. Což je technicky možné. Pískali mi do hlavy třeba 14 dní a nenechali mě spát. Pak následovaly hrubé urážky, mluvili normálně česky a hlasy byly mužské i ženské.

Chci říci, že jsem totiž poslední rok pracoval u vojenské zpravodajské služby Ministerstva obrany na Generálním štábu a ten má v dotačním titulu i dálkové ovládání mysli. To znamená, že jsou posílány prostředky jistým směrem. Když si představíte kochleární implantát (něco jako naslouchátko), tak to je zařízení, které dovede nahradit receptor ucha technikou nanovláken, která nesou signál ze zvukové vlny. Tyto implantáty lze dělat bez čipu, to znamená pouze na bázi nosné vlny. Posadíte signál do mozku, pošlete ho a můžete ovlivňovat cokoli. Vyšle to osoba, která k tomu má přístup. Např. v České republice si můžete najít přednášky T-Mobile, které pojednávají o frekvenci zdravotního výzkumu, jež odpovídá frekvenci Blue Tooth. Telefonica O2 s nimi spolupracuje nebo Český Telekom, kde k tomu používají i internet nebo WI-FI. Je tomu tak, že mozek pracuje a vysílá velmi dlouhé vlny na nějaké frekvenci a tím pádem je trigonometricky zaměřitelný!

Ústav kybernetiky akademie věd, kde se zabývají evokovanými potenciály a snímáním těchto záležitostí by s tím vším mohl také souviset. Osoby z kybernetiky Akademie věd dnes umějí udělat to, že vám na dálku skenují mozek a spatřují na monitoru to, co vidíte vy. Jde o to, kdo to dělá a proč. V USA tuto techniku zvládali již v roce 1974. A dnes to mají i Izraelci. Aplikace videometrických metod v oblasti neurotoxicity - profesor Sadil - z toho jsem také vycházel. To jsou všechno oficiální výzkumné záměry.

Já jsem si řekl, že ten pískot v mé hlavě a ty hlasy musejí mít nějaký materiální základ a tak jsem to hledal na internetu. Byl jsem s rodinou i u profesora Horáčka, který je psychiatr v Bohnicích, je to neuropsychiatrické centrum 3. lékařské fakulty, kde se tímto zabývají (našel jsem si to na internetu). Vyjmenoval jsem panu profesorovi veškeré jejich zájmové aktivity, upozornil jsem ho, že randomizované studie existují, ale že si neuvědomují, že tím můžou někomu škodit. Ať si to uvědomí. Myslím, že měl docela strach z toho, že jsem mu tam toto říkal. Měl pocit, že by to mohla být pravda. On původně nevěděl, proč jsem přišel. Byl jsem tam se svou mámou, která mu řekla, že by byla velmi ráda, aby její děti měly zachovánu lidskou důstojnost. Nejsem si jist, že za tím stojí doktor Horáček, ale je jedním z členů týmu, který zkoumá randomizované studie.

Pískání v hlavně pokračuje dál. Myslím, že kdysi to používali na vězních ve vězení a pak si řekli, že to můžou vyzkoušet na někom jiném. Díky potížím v mé hlavě jsem musel odejít z armády, měl jsem totiž nižší stupeň prověření. Nyní pracuji jinde.

Randomizované studie jsou také pod Národním bezpečnostním úřadem. Je tu rovněž grantová agentura. Nabyl jsem přesvědčení, že jestli toto někdo zkoumá, tak z toho má slušné peníze. Zkoumá vlastně cokoli v této oblasti a pohrává si s vámi. Vyústilo to v to, že jsem podal trestní oznámení na neznámého pachatele. Dal jsem i podnět k prošetření na Státní úřad léčiv a zaslal jsem oznámení panu prezidentovi cestou prezidentské kanceláře o pokusech, které pošlapávají lidská práva.

Funguje to asi takto: existují tzv. mozkové týmy (brain teams), jeden z nich je v Ikemu, jiný v Motole. Jsou to lidé, kteří sedí u počítače a pohrávají si s mozky. Osoby, kterým třeba někdo řekne, že někdo je v posledním stádiu rakoviny, tak si na něm psychiatři něco vyzkoušejte. Tyto týmy mají také i své internetové stránky, kde jsou i jména, ale často je to jen v angličtině. V tom Ikemu jsem byl. Víte např. i Mengele tak zvaně randomizoval, protože mu systém vytvořil v koncentračních táborech vhodné podmínky. Ještě jednou: randomizovat znamená, že doktor dostane zprostředkovaně určitý počet lidí na výzkumné studie a neví ve skutečnosti komu co dělá. Jsou to pro něj anonymní osoby, on vidí pouze své výsledky práce. Nebo když je to z jedné strany zaslepené, je tam třetí subjekt např. NBU nebo BIS, ty do toho vidí a pokusné subjekty nevědí, kdo dostává placebo a kdo dostává potlačený prostředek.

Domnívám se, že tuto technologii tu kdysi v období socialismu v polovině 80tých let „ovládala“ Státní bezpečnost, výzvědná část, ta pak přešla pod odbor vojenské diplomacie a zahraničních vztahů vojenské rozvědky. To znamená, že se pár lidí nechalo zkorumpovat farmaceutickými firmami a zahrálo si s nimi na randomizované studie. Zabývají se tím vlastně všichni: NBU, BIS, UZSI, každá z těchto agentur si v tom hledá to své, protože si zvykli na to, že mohou.

Zneužili to vlastně ještě k jedné věci, utvořili agenturu na stěhování regulovaných nájemníků! Tedy lidé, kteří se věnovali ovlivňování mozku počítačem (BCI; Brain Computer Interacting; Brain Computing) se začali věnovat, kromě činnosti pro farmaceutické firmy, i stěhování regulovaných nájemníků. Takže lidé odcházeli z domů, aniž věděli proč. Patrně byli podprahově ovlivněni.

Akademie věd zkoumala anténní systémy. Jde o odposlechy. Dnes odposlech, speciální policejní odposlechy nejsou o tom, že vám napíchnou telefon, nyní je to o tom, že když jste někde trigonometricky zaměřeni, tak to o čem se bavíte se chytne, někam se to donese, tam se to zopakuje, software odblokuje šumy a vy můžete mluvit kde chcete. Kromě toho všechny mobilní telefony kolem vás jsou mobilní vysílačky, které jsou úplně zadarmo, tak i to co vy říkáte je zaměřitelné. Cokoli se nese éterem je zaměřitelné, jde pouze o software, který to umí přečíst.

Signál se také dá použít na světelný paprsek, na monitor. Na cokoli, co se nese vzduchem, se dá položit nějaký signál. Odborně se to jmenuje intrakraniální stimulace. Může se pak vytvořit nějaké emoce, určená přímo pro toho jedince. Pokud je technologie, která si dokáže pohrávat s vaším spánkem, může si také pohrát s vaší imunitou, to je pak jedno, na co se to využije. Podráždí se nějaký receptor, dojde ke změně, lidské tělo má tendenci tu změnu dát zase do pořádku a tak nějaká farmaceutická firma zkoumá, jak svým novým lékem navodit zdravý organismus, protože nemocný to neumí. Tak se např. zkoumá i schizofrenie: navodí se nerovnováha, odpovídající něčemu, a když se vytváření nerovnováhy ukončí, zdravý mozek se může začít napravovat. Když je mozek opravdu nemocný, pak se zkoumá jaké farmakum vyrobit, aby se vytvořily podmínky takové, aby se mu dopomohlo k tomu, aby fungoval jako zdravý mozek. Např. dotační titul ministerstva obrany, tak tam jsou přímo prostředky k manipulaci mysli a dělají to pro ně firmy, které dělají pro civilní sektor v Pardubicích, bývalá Tesla Pardubice. Zkoumají emoční stavy. Je to dotační titul přímo pro výzkum a inovace a je to schované pod ministerstvem školství. Poskytovatel je ministerstvo obrany.

Voják něco vymyslí, lobistovi se to zalíbí, plácnou si, že to udělají. Nějaký úředník to dá do dotačních titulů, ten nic neví. Pak si vezmete dotační tituly a na internetu si rozkliknete tu danou věc, tak je tam nějaký anomální model, pak si kliknete na záznam o dodávce dat, dole vám naskočí název toho dotačního titulu. Klikněte na něj znova a náhle to již není anomální model, ale ideální model, kliknete znovu na záznam o dodávce dat a objeví se název dotačního titulu a náhle vám vyběhne randomizovaná studie – udělá se z toho rozškatulkovaný nekontrolovatelný paskvil, protože na každý dotační titul, když si dáte tisk, tak vám vyjede balík papírů.

A na konci řetězce jsou lidé s hlasy v hlavě, s údajnou schizofrenií.,,Jedná se o neverbální komunikaci s počítačem. Může probíhat vracení vlastních myšlenek, ale jen některých, říká se tomu „brain computer interaction.“

Pan Korecký tvrdí, že si prý na internetu vyexportoval svoji kartu, tvrdí, že byl kdysi zařazen do nějakého programu. Dále míní, že jeho ovládání mysli provází také ztráta čichu. Má se jednat o inteligentní, přepínací neuronové sítě. Dále o sledování lidské hlavy v prostoru, očí v pohybu a sledování mikrospánku. Celá záležitost vychází z tvorby systému „voják 21. století“, kdy se v tomto systému jedná o model digitálního bojovníka s helmou. Ten potřebuje vidět vše, co je za zdí. Ve světě vlnění vlny jdou skrze zeď. Voják na interaktivním displeji vidí jiné lidi. Dále se jedná o využívání psychotronické zbraně – lokalizačně-komunikačního prostředku. Člověk nebo nějaký bod je trigonometricky zaměřen – v rámci třech polopřímek, kdy jedna je nosnou vlnou. Vše souvisí se signály „X-rate“ z družic. Důležitý je také pojem „brain weapons“. Člověk se stává pokusnou osobou pro záření a jeho modulace, jedná se o signály vyvolávající zvukové vjemy. Virtuální implantát. V uchu se signál předělá a jde do mozku. Lze to s čipem, nebo bez něj – tzv. kochleární implantát. Dále dochází ke sběru EEG. My, jako lidé, se nacházíme v prostředí, které je momentálně na bázi mikrovlnných systémů, které snímají EEG, zrakové potencionály i to, co slyší. Dochází ke strojovému čtení. Následně dochází k distribuci zvukových signálů. Přístroje dále mohou načíst vaši rychlost. Je zajímavé, že např. na ČVUT se zabývají dálkovým řízením psychosomatických stavů člověka. Jedná se o interní granty škol: např. také výzkum a vliv dálkového řízení emočních stavů člověka. Je dobré si připomenout, že vysokorychlostní síť začala v naší zemi v roce 1992. Takovýto programovatelný stroj, navázaný na sledovací systém, sleduje reakce člověka. Sledovaná osoba začne být vyčleňována ze společnosti. Projevuje se to např. tím, že daná osoba začne třeba zapomínat. Sledovací počítač je napojen na RAM. V noci se může stát, že je ramka tzv. napalována, což dotyčnou osobu zbaví snění. Osoba je vyčleněna, přestává plánovat, přestává mít vize, začíná mít pocit, že žije v jakési mlze. Nebo se stane, že jsou jí pouštěny stále dokola stejné sny a to sny negativní, např. o bombardování. Pokud se jedná o nějakou studii na lidech, pak to je nestandardní. Při standardní klinické studii se mají pokusné osoby nacházet v nemocnici, má být přítomen lékař a musejí s procedurou souhlasit. V případě těchto pokusů ovládání mysli se zřejmě jedná o zaslepené studie ve fázi preklinické. Studie se může jmenovat třeba „záření a jeho vliv na člověka“. Pomocí záření může docházet také k regulaci hormonálního systému. Může být podněcováno vylučování žluči do žlučovodu, ovlivňován přívod vzduchu do mozku až k přidušení. Prostě narušení psychosomatických stavů. Regulací signálních drah může dojít i k mutacím. Např. v epitelech střeva nebo plic, kde se buňka obnovuje rychle. Větším kontinuálním vylučováním žluči může dojít k špatnému trávení aminokyselin a narušení metabolismu. Celkově se jedná o dálkové bourání psychosomatických stavů, ku př. zkoušení frekvence 10-300 MHz. Ultrazvuk může zapříčinit opuchlé uši. Jsou-li do každého ucha pouštěny jiné decibely, dojde k narušení rovnováhy – dysregulaci.

„Za nebezpečné považuji,“ pokračuje pan Korecký, „když vysoké školy nebo Akademie věd vstupují do kooperace s vojenským průmyslem! Pak jsou připravovány zakázky týkající se sledování osob, software pro zaměřovače a obranný výzkum. Zaměřovače osob v budovách jsou laserové od spektra gamma přes všechna světelná spektra. Za zdí a v autech jsou osoby zaměřovány RTG paprskem. Velmi výkonná jsou zaměřovací nanovláka, neboť mají neomezenou přenosovou schopnost. Nehledě na fakt, že pokusná osoba je radiačně zatěžována. Při ovládání se jedná o snímání algorytmů člověka a tudíž o pronikání do soukromí. Následně je využíván zpětnovazební systém.

Myslím, že vše začalo, když Geore Bush senior vyhlásil desetiletí mozku. Potom přišli lobbisté a zprvu zkoumali reakci na to, když se něco pošle do mozku. Později snímali algorytmus a posílali jej zpět do mozku. Dalším historickým předělem byl „Cost benefit“ - politická debata o soukromí, tak to začalo. Důležitý je také nový název „plasticita mozku“.

Domnívám se, že řada schizofreniků jsou lidé vyrobení na pokusy. V jejich případě se jedná o ultrapsychické halucinace. V současnosti schizofrenikům ubývá bílá mozková hmota. Domnívám se, že mozkové infarkty, které se u nich vyskytnou, byly vyvolány uměle. Dále se u nich začaly nacházet mozkové léze.

Mimoto se v poslední době zřejmě také vyskytují pokusy na dětech s rakovinou – developed cancer by children.

Vyskytují-li se zvukové vjemy v noci, dochází k imunodeficitu a poškození mozku.

Některé léky pro schizofreniky ucpávají dopaminové a serotinové receptory a současně při ovládání mozku probíhá stálé pískání a mluvení do hlavy. Vzniká maligně-neurotický syndrom. Je narušen extrapyramidový systém. Nevylučují se určité transmitery. Léky vám zaslepí 80%,,trubiček“, kterými probíhají vzruchy. Záření může způsobit také Alzheimerovu nemoc a nebo difuzní poškození mozku, epilepsii apod.“

Kdo tedy za takovým ovládáním mysli u nás stojí, kdo je řídí?

„Možná se jedná o pokusy s vyvoláváním stárnutí mozku, možná že pachateli jsou pouze naivní profesoři a nezkušení mladí lidé, kteří zkoušejí něco na lidech. Pachatelem může být také vojenský výzkum jako je CESNET nebo farmaceutické firmy.“

ja13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.13 22:53

Sociální sítě

REKLAMA

Nový seriál AC24

Bývalý člen elitní jednotky SOG: „Většina konspiračních teorií má pravdivý základ.“

Díl I. – Konspirační teorie jsou produktem Systému, který je vytváří ke své vlastní potřebě

Díl II. – Co je Systém a jak ovládá lidi

NEKLAMA

Podporujeme

Speciál 11. září

1. díl - Terorismus a cesta k pravdě

2. díl - Lež jako dvě věže

3. díl - Náraz, nebo exploze?

4. díl - Dvě letadla, tři pády

5. díl - Jasnovidci v New Yorku?

6. díl - Pojistný podvod?

7. díl - Velký hráč v pozadí 11. září

8. díl - Záhada budovy č. 6 a zametání stop

Videospot

Spolupracujeme

6 odstrašujících dopadů toxické chemikálie BPA v plastech

Vytvořeno 4. 4. 2013 10:51 Zobrazeno: 8873
Bisfenol A, (BPA) je často používaná toxická chemikálie se schopností narušovat funkci hormonů. Můžeme ji najít v mnoha plastech, vnitřních obalech plechovek a dokonce i na amerických dolarech a účtenkách.

Je známý jako látka narušující endokrinní systém a omezující tvorbu estrogenu, BPA je v bezpočtu studiích spojen s negativním dopadem na zdraví. A ta nejhorší část? Ačkoli Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) zvažoval zakázání této chemikálie v březnu 2012, návrh byl zamítnut, a BPA je bohužel stále všudy přítomný.

6 odstrašujících dopadů BPA:
Rakovina prsu

Na základě odhalení škodlivosti BPA se rakovina prsu pomalu, ale jistě stává jedním z mnoha dobře známých výsledků způsobených BPA. Ve skutečnosti více jak 130 studií potvrdilo spojení BPA s neduhy jako je právě rakovina prsu, obezita nebo reprodukční problémy. Populární nadace Susan G. Komen for the Cure (známá také jako Nadace S. G.K. proti rakovině prsu) paradoxně spolupracuje s mnoha firmami na distribuci lahvové vody v jejích kampaních ‘For the Cure’ po celém světě. Problémem je, že většina těchto plastových lahví, ve kterých je vodabalena, obsahuje právě BPA.

Předčasná puberta

Zatímco dívky vstupují (nebo aspoň v minulosti vstupovaly) do puberty již ve věku 10 let, studie ukazují, že tato hranice klesla více než o rok v rámci pouze jedné generace. Ale jsou tu i jiné faktory, ze kterých je možné BPA obvinit.

Po zkoumání 1,151 dívek mezi 6. a 8. rokem v USA vědci zjistili, že v jejich moči byla detekována vysoká úroveň chemikálie. Asi 1/3 těchto dívek procházela pubertou předčasně.
„Náš výzkum prokázal spojení chemikálie, které jsou dívky vystaveny každý den, buď s opožděným nebo předčasným vývojem. Ačkoli je další výzkum nutný, tato data jsou velmi důležitá jakožto první krok vedoucí ke zhodnocení dopadu těchto běžných chemických činidel, které riskují zdraví dívek,“ říká hlavní výzkumnice Dr.Mary Wolff.

Onemocnění srdce

Některé výzkumy taky spojují jak BPA tak ftaláty s aterosklerózou. Tato porucha, která způsobuje kornatění tepen, negativně ovlivňuje průtok krve a zásadně zvyšuje riziko onemocnění srdečními chorobami. Tento výzkum není překvapivě prvním svého druhu. Jiný výzkumný tým zjistil, že jedinci s vyšší hladinou BPA v moči byli dvakrát více náchylní k infarktu než ti s nižší hladinou.

Neplodnost

BPA byl shledán jako nepříznivě ovlivňující vývoj mužských pohlavních orgánů a následně vedoucí k zhoršení plodnosti.

Ale muži nejsou jediní, kdo trpí. BPA je také spojeno s ženskou reprodukcí. Jedna studie dokázala, že BPA způsobuje problémy, jež ovlivňují vývoj vajíček. Vajíčka plodů vystavená BPA měla problém s tvorbou folikulu, což zvyšuje risk, že vajíčka zemřou ještě před zráním. Navíc vědci vypozorovali jiné abnormality, vykazující známky přenášení příliš mnoha chromozomů, což by mělo za následek jejich nedělení během vývoje. To by mohlo vést k samovolnému potratu nebo poruchám jako je Downům syndrom.

Negativní mozkové změny

Další na seznamu negativních dopadů BPA je výsledek výzkumu, který zjistil, že chemikálie narušuje gen, který je zodpovědný za správnou funkci nervové buňky, která určuje vývoj mozku. Vědci této studie zveřejnili článek v americkém deníku PNAS (Proceedings of the National Academy of Sciences) o jejich objevu, že by BPA mohlo poškodit centrální nervovou soustavu narušením genu nazvaný Kcc2.

„Naše studie prokázala, že BPA může oslabit vývoj CNS, a tak vyvstává otázka, zda-li by zvířata a lidé mohli být náchylní k poruchám nervového systému,“ prohlásil Dr. Wolfgang Liedtke, M. D., Ph. D.

Další studie prokázala, že vystavení BPA již od raného dětství může vyvolat změny v genomu. Tyto změny nastávají v části mozku zvaný amygdala (zodpovědná za formování paměťových stop a emočních prožitků), což může vést ke zvýšené míře úzkosti.

Obezita

Jako poslední, avšak neméně důležitý je fakt, že BPA může být jedním z mnoha faktorů způsobujících obezitu. Jedna studie dokázala, že vystavení BPA je spojeno s obezitou dospělé populace v USA.

Jiná studie zkoumající koncentraci BPA v moči dětí od 6 do 19 let objevila, že 22% obézních dětí mělo nejvyšší hladinou BPA v moči.

Zdroje: naturalsociety.com, f-life.com

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.13 18:30

Tak mam po navsteve pani psycholozky a psychiatricky. predepsala mi remood…uf jak se mi do nej nechce:-/

ja13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.13 19:34

Zdravím…tak vám gratulu je jenom na vás, jestli ho začnete brát či nikoliv. Níže jsem vám překopíroval jen pár vedlejších účinků tohoto prášku. vy máte leták celý, takže si sedněte a čtěte a třeba i opakovaně. Třeba předtím si na papír napište, jaké máte problémy a potom si čtěte a vypište, co ve vás prášek může vyvolat.

Časté nežádoucí účinky (mohou se vyskytnout až u 1 osoby z 10): -

Zvýšená hladina cholesterolu v krvi.

-

Snížená chuť k jídlu.

-

Potíže se spánkem (nespavost) nebo pocit ospalosti.

-

Abnormální sny (včetně nočních můr).

-

Pocit závrati nebo chvění (třes).

-

Bolest hlavy.

-

Pocit vzrušení.

-

Neostré vidění.

-

Zívání, sucho v ústech.

-

Průjem nebo zácpa.

-

Zvracení.

Stránka 8 z 10

-

Nárůst tělesné hmotnosti.

-

Pocit slabosti.

-

Pocení.

Méně časté nežádoucí účinky (mohou vyskytnout až u 1 osoby ze 100): -

Dočasné zvýšení krevního tlaku, nebo dočasné snížení, při kterém můžete mít závrať (pocit

točení hlavy) nebo Vám může být na omdlení, když se náhle postavíte.

-

Zrychlený srdeční rytmus.

-

Neschopnost pohybu, strnulost, třes nebo nekontrolovatelné pohyby úst a jazyka.

-

Rozšíření zornic.

-

Kožní vyrážky.

-

Pocit zmatenosti.

-

Halucinace (podivné vize a zvuky).

-

Neschopnost se vymočit (retence moči) nebo nekontrolovatelný únik moče (inkontinence moči).

Vzácné nežádoucí účinky (mohou se vyskytnout až u 1 osoby z 1000): -

Abnormální tvorba mléka u mužů a žen.

-

Pomalý srdeční rytmus.

-

Vliv na játra, který se projeví na hodnotách jaterních testů.

-

Panické záchvaty.

-

Hyperaktivní chování nebo překotné myšlenky (mánie).

-

Pocit odcizení a nepřirozeného vztahu k sobě a okolí (deperzonalizace).

-

Pocit úzkosti.

-

Neodolatelné nutkání k pohybu nohama (syndrom neklidných nohou).

-

Bolest kloubů nebo svalů.

Velmi vzácné nežádoucí účinky (mohou vyskytnout až u 1 osoby z 10000): -

Problémy s játry, které mají za následek zežloutnutí kůže a očního bělma.

-

Zadržování tekutin nebo vody způsobující otoky rukou nebo nohou.

-

Citlivost na sluneční světlo.

-

Přetrvávající bolestivá erekce.

-

Neočekávané krvácení, např. krvácení dásní, krev v moči nebo ve zvratcích, nebo objevení se

neočekávaných modřin nebo popraskání krevních cév (popraskání žil).

-

Závažná kožní vyrážka s puchýřky a olupující se kůží.

U některých pacientů se během užívání přípravku Remood může objevit bzučení, syčení, pískání

zvonění nebo jiné přetrvávající zvuky v uších (tinitus). U pacientů, kteří užívají tento typ léčivých přípravků, bylo pozorováno zvýšení rizika kostních

zlomenin. Pokud Vás během užívání přípravku Remood cokoli znepokojilo, řekněte to svému lékaři nebo

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.13 15:21

Je vy jste chytrak…cist nastesti jeste umim!!!

ja13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.13 15:40

Tak to je pak paráda :lol: a když se zamyslíte… :dance: pak vaše mysl vám řekne nejlépe, co a jak udělat a to uděláte. A ty mysl na tom už pracovala, co je pro vás nejlepší a už zvolila. A vy to víte. :mavam: takže děkuji že jste!!! :lol: :lol: :lol:

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.13 17:48

Jak by řekla moje 7letá dcera…pán je asi vědátor:)). víte prd.

ja13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.13 19:14

Jak myslíte, ale pán není vědátor, pán se tomu jenom věnuje a VÍ, jak to funguje. Děkuji za diskuzi, ale nemá již smysl. Vy jste rozhodla a věřím, že dobře. Mějte se krásně a někdy si vzpomeňte na tento svůj poslední výrok. Nezlobím se, neurážím se, to bych nedělal nic jiného. Jenom VÍM a moje VĚDOMOST se do této oblasti ubírá. NEVĚDOMOST holt ničí. Ale každý strůjcem svého štěstí. Mějte se opravdu krásně a at vám to pomůže.

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.13 20:04

Jj, taky se mějte pěkně.

Lucka3232
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.13 11:20

Teda, jsem naprosto zděšena, co tady ten pán píše! Nell, vůbec si nedělej hlavu z nějakých vedlejších účinku AD! Mě již kolikrát zachránily život!

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.13 21:18

Lucie,dekuji.Ten Ja13 me nemuze vubec rozhodit.Jsem rada za to, ze jsem v klidu. Z nejhorsiho venku.

luci5
8 příspěvků 23.12.13 21:31

Ahoj Nell. A jak pokračuješ v užívání? Pročetla jsem to tedy jen tak z rychlíku, takže nevím, jestli už jsi nepsala.. Mě už AD mnohokrát pomohly, teď jsem je chtěla v září vysadit, ale nebylo to OK. Na doporučení lékařky jsem se vrátila k původní dávce, ale ani to nebylo ono. Dala mi jiná, beru je 18 dní ale zatím změnu necítím. Asi je to ještě brzy a chce to čas..
Jinak přeji krásný předvánoční večer.

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.13 19:25

Ahoj, ja beru AD poprvé. Zacala jsem remoodem, ktery mi teda tezce nesedl, takze po 5 dnech jsm prestala brat a ted beru 4 tyden citalec. Zadne vedlejsi ucinky nepocituji.Krom teda spatneho usinani, ale ja spim spatne od 16let:) Takze ted ve 36 to pro mne neni nic noveho. Doktorka mi rekla, ze pilule budu brat cca 1 rok a pak se uvidi.

luci5
8 příspěvků 25.12.13 09:40

Ahoj Nell, to špatné usínání a spaní asi vedlejší účinek bude. Já vždycky spala jako dřevo a teď se v noci 3× budím. Doufám ale, že to s nástupem účinku AD vymizí, vždycky jsem to tak měla. Takže třeba to u tebe taky bude OK.
A jak ti po těch 4 týdnech zabírají? Taky jsem poprvé léky po roce vysadila, hodně mi pomohly a byla jsem naprosto OK. Pak se to ale objevilo zas, tak sem je opět musela začít brát. U mě byl ale průser, že mi je vždy předepisovali jen na zvládnutí překonávání bolestí hlavy, krční páteře a závratí. Až letos mi zjistili, že to celou dobu způsobuje tzv. generalizovaná úzkostná porucha.
A ty jsi dostala na co?

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 13:03

Ahoj Luci, ja je dostala na panickou poruchu. Zacala mi minuly rok.mela jsem cca 3ataky a pak byl klid, takze jsem tomu neprikladala zadnou vahu.Ale tento rok propukla hnusna PP ataky snad kazdy den. Takze jsem byla poprve u psych. a mam sve prvni AD.Dnes zacinam paty tyden brani.Uz cely tyden jsem ok a je mi i docela fajn. Strasne jsem se bala zacit brat AD. prvne jsem dostala od obvodacky helex, ale ten je navykovy a ja se bala brat i ten.Po 4tydnech jsem ho uplne v klidu vysadila. Nevim jak bych to bez AD zvladla.budu je brat asi rok a pak se uvidi. Doufam, ze mi pomuze terapie a budu zit zase jako predtim.

luci5
8 příspěvků 25.12.13 15:09

Super, že ti takhle pomohlo. Já měla teď poslední 2 měsíce také panické ataky každý den, ale vůbec jsem původně nevěděla co to je. Léčili mi vždy jen ty bolesti hlavy a migrény a já si tedy myslela, že to bušení srdce, špatné dýchání, závratě a divné stavy jsou aurou, která přichází před migrénou, protože jsem pak ten bolehlav přišel ještě silnější. Až teď začátkem prosince jsem po šíleném záchvatu skončila u obvodní Dr. a ta mi řekla co to je. Poslala mě akutně na psychiatrii a tam mi bylo potvrzeno. Úzkostná porucha se mi tedy rozjela do panických ataků. Plácala jsem se v tom nevědomky asi 5 let a nezkutečně trpěla. Měla jsem tedy i období, kdy mi bylo dobře, třeba v létě, ale pak to zase přicházelo znovu a znovu. Teď jsem hrozně šťastná, že vím, o co jde a můžu s tím bojovat.

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 16:34

A jak se lecis? AD a psychoterapie?

luci5
8 příspěvků 25.12.13 17:47

Jen AD, víc jsem ještě nestihla :D Byla jsem ráda, že mě doktorka vzala akutně a nasadila mi jinou léčbu. O psychoterapii nic neříkala a já se dozvěděla až sama při pročítání o této nemoci, že se může léčit i tak. V lednu jdu na kontrolu, tak se zeptám. A tobě psychoterapie pomáhá? Jak probíhá? Snaží se ti změnit myšlení a zvládání těch záchvatů?

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 20:47

Ja zatim taky na psychoter. nebyla a na kontrolu jdu taky az v lednu:)).Koukam, ze jsme na tom hodne podobne.

luci5
8 příspěvků 25.12.13 21:35

Jsme na tom opravdu podobně:-) Na stránky kouknu. A jak se u tebe projevovaly ty každodenní panické ataky? Já to měla tak, že jsem se ráno vzbudila, bylo mi dobře. Než jsem se ale osprchovala a nachystala do práce, začalo mi být divně a pak v práci to na mě přišlo-slabost, závratě, pocit na zvracení a pak ten bolehlav. Někdy jsem se tedy s tou bolestí hlavy už vzbudila, ale to už je asi zase jiná kapitola.

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 22:02

Ja spis v noci.Pred tim rokem to nebylo zase tak hrozny.Sice jsem jela na pohotovost, protoze mi bylo zle. Vysoky tlak, srdce mi tlouklo o 106 a bylo mi na omdleni.Ale jak rikam..prislo to a odeslo.Sama jsem si udelala diagnozu PP:) a vic se tim nezabyvala.No a tento rok zase. U me to nastupuje spis v noci, kdyz mam jit spat. Spatne se mi dycha..zimnice, z toho horko, vysoky tlak, srdce az v krku a mam pocit, ze kazdou chvili odpadnu, taky me boli hlava a mam pocit, ze se kazdou minutu zblaznim.

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 22:31

Vy jste nekdy trpel panickou poruchou?

777
179 příspěvků 13.1.14 14:45
záchrana??
@Lucka3232 píše:
Teda, jsem naprosto zděšena, co tady ten pán píše! Nell, vůbec si nedělej hlavu z nějakých vedlejších účinku AD! Mě již kolikrát zachránily život!

Víte jistě, že to nebyl jen úhybný manévr? S problémy „řeenými“ antidepresivy je váš život neustále ve vážnějším ohrožení, než si připouštíte. Ale podobně jsou na tom i lidé „zdraví“. Kromě jmenovaných NVÚ mají antidepresiva i další klamný a zhoubný efekt.

ja13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.14 19:42

777 dekuji za podporu, konečně někdo, kdo má vědomost a ví a pochopil.

luci5
8 příspěvků 13.1.14 20:03
Nel

Vážení píšící! Já bych Vám moc přála, abyste zažili nějako psychickou poruchu jako my, kteří si tady píšeme o zkušenostech s antidepresivy. Ono byste názor během chvilky změnili! Léčit deprese či jiné psychické nemoci silou vůle, nebo bylinkami je totální blbost! Bylo by to to samé, jako léčit otevřenou zlomeninu přivázáním klacku okolo nohy.

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.14 07:57

Fandím těm, kdo to zvládnou bez AD. Já jsem bohužel takhle dál už nemohla.

luci5
8 příspěvků 14.1.14 08:21

Ahoj Nell, jak se cítíš v tom novém roce?

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.14 08:52

Ahoj Luci. Mnohem, mnohem líp:)

luci5
8 příspěvků 14.1.14 08:58

Tak to jsem moc ráda :dance:. Já budu mít 6-tý týden braní AD a už se cítím také mnohem líp..

nell12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.14 23:14

Ja jsem hlavne zvedava jak to budu zvladat potom bez AD

777
179 příspěvků 5.2.14 16:55
Porucha

Každá psychická porucha má nějakou příčinu, ale s tou antidepresiva absolutně NIC nedělají. Jen redukují symptomy, ale současně vskrytu budují mnohem větší problémy - a hlavně jsou velkým zdrojem zisků výrobcům, jejichž hlavním zájmem jsou prachy a ne skutečné řešení psychických problémů. Je dokonce pravděpodobné, že pro sebe by AD za „řešení“ ani nepovažovali. Pokud někomu stačí tlumit symptomy, i když podstata problému přetrvává a skrytě narůstá, baštěte je dál.

ja30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.14 19:37

777---- perfektní příspěvek. Konečně někdo, kdo tady jako další napíše pravdu. Bohužel ti, kteří to dlabou si neuvědomí, jaké následky to pro ně může mít a to včetně třeba i těch sebevražedných. Bohužel většinu národa můžeme nazvat ovcemi ( jistě se na mě čtenáři budou zlobit a nadávat), které jdou s davem a kdyby jim řekli, ať skočí z mostu, tak klidně skočí. Když to s nimi někdo myslí vážně, takse koukaj jako… Navíc farmacie na všech pěkně vydělává, ničí jejich zdraví čím dál tím víc a čím dál víc jim předepisuje jejich sraček. Přečtěte si vedlejší účinky a prozřete. Máte každý za sebe a své blízké odpovědnost a ne strkat halvu do písku. A klidně se na mě zlobte, nadávejte mi… Ona se pravda totiž těžce poslouchá!!!nebo nerada slyší

Dandulka79
49 příspěvků 2.3.14 21:34

Ahoj, tak jsem asi konečně trefila na správnou diskuzi. Trápí mě také psychická porucha, třes, pocit že se nemůžu nadechnout, zimnice pak horko, pálení na hrudi, silný tlukotsrdce.Byla jsem na veškerých vyšetřeních a vše ok.Tak mi obvodní napsala escitalopram a 2× denně neurol.AD beru už 2 týdny tak už by prý měli pomalu začít zabírat. Ty stavy jsou opravdu velice nepříjemné. Nejdříve jsem myslela se je to infarkt tak jsem jela na pohotovost, kde mi sdělili že jsem v pořádku. Kdo to nezná, nepochopí. Jen bych se chtěla zeptat jestli opravdu AD zaberou. Děkuji všem.

Dalibor7
224 příspěvků 3.3.14 08:48

Jen se zeptám, jestli nemáte i jiné potíže. Bolest v zádech, jakoby pod lopatkou, bolest a slabost ruky, jestli se Vaše potíže mění v závislosti na poloze těla, jestli celkově netrpíte na záda?

Dandulka79
49 příspěvků 3.3.14 13:18

@Dalibor7 Ano bolesti zad mívám, našli mi vyrůstky na páteři ale od toho to prý být nemůže. A co se týče potíží tak je jedno v jaké poloze jsem. Prostě to přijde nečekaně.

Dalibor7
224 příspěvků 3.3.14 14:35

Jestli chcete, můžeme se spojit po tel a něco Vám k tomu řeknu, že to od zad být nemůže doktor řekne, tomu věřím, ale ono je to trošku jinak.

Dandulka79
49 příspěvků 3.3.14 16:59
@Dalibor7 píše:
Jestli chcete, můžeme se spojit po tel a něco Vám k tomu řeknu, že to od zad být nemůže doktor řekne, tomu věřím, ale ono je to trošku jinak.

Můžu se zeptat jaké zkušenosti s tím máte vy?

Petra1970
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.15 16:35
Deprese a panická úzkost

Ahoj Petro, Tvůj příběh s nemocí se podobá mému. Když na mě padne panika, nevím, co se to se mnou děje, mám strach, nevím z čeho, bojím se o život, nic mě nebaví, uklidňující léky nepomáhají, bojuji s tím už půl roku, AD možná trochu zabírají, ale mají spoustu nežádoucích účinků. Zkouším alternativní medicínu, člověk je z přírody a proto věřím, že jedině příroda nám pomůže a ne chemie. Jakého kvalitního homeopata jsi navštěvovala a jaká homeopatika jsi užívala. Zajímám se o tyto věci a proto Tě prosím o radu, mnohokrát děkuji Zdenka40.

alča alenka
5 příspěvků 24.5.15 23:18
@pepča123 píše:
Měla jsem totéž,dokonce jsem se i stachem počurala na veřejnosti!Trapas který mi pomohl bojovat!Mě se to po lécích zhoršovalo takže to byl osobní boj.Já nebyla schopná jít ani pro poštu do schránky.Přišla jsem na fígl nasadila jsem tmavé sluneční brýle,žvíkačky do pusy a vyrazila nejdřív do malinkých obchůdků,kde se člověk otočí na podpadku a vyběhne-jakmile cítí,že to na něj jde.A pořád zkoušet dokud se to nepodá.Hlavně nezůstávat v tom sama svěřte se kamarádům a bojujte nebo vám uteče spousta let jako mě a ty už vám nikdo nevrátí!!!!ps:už dokážu jít i do supermárketu!!! :lol:
alča alenka
5 příspěvků 24.5.15 23:21

No to je super a jak ste to dokázala,,,totiž já mám ten samej problém,,,bojím se do obchdu sama jít a do autobusu také,,jeto fakt hrozný,,,já si pořád nadávám,,,aže vlasně nikam nemužu jít všeh se bojím to je neunosni ten strach,,,a chtěla bych setoho zbavit jak to mám dokázat

lenny123
6 příspěvků 28.5.15 23:28
depka

Zdravím všechny. Já trpím depresí od 20let. Je mi 38. Jednojo pěkného dne jsem se začala motat že jsem skoro nedošla domů. Skončila jsem na psychině a dostala Cipralex a Xanax. Po roce jsem se srovnala. Par let jsem mělapokoj a vysadila léky. Vše se vràtilo. A zase léky. Teď i když beru léky jsem v tom zase až po uši. Motání hlavy bolesti za krkem a pocit jako bych nosila za krkem pytel s cementem, strach co se mnou bude, atd. Začala jsem s psychoterapií a doufam že mi to pomůže. Nežiju jen přežívám. A už takhle žít nechci. Už ani nevím jaké to je cítit se normálně.

Dalibor7
224 příspěvků 29.5.15 08:02

Ahoj Leny, možná je něco, co by jsi mohla zkusit, je to jen na tobě, jestli chceš zkusit jinou cestu, než tu moderní medicínou.

lenny123
6 příspěvků 29.5.15 10:26

Ahoj ani nevíš co já už zkusila - kineziologii, odblokování. Teď zkouším homeopatika a psychoterapii. Všichni říkají že si toho nesu z dětsví tolik špatného že mě to prostě válcuje. Pro vysvětlení - otec alkoholi s rakovinou který nás řezal všechny, a nakonec zemřel když jsem s ním byla sama na chatě a bylo mi 10 let. Smrt v přímém přenosu a se vším všudy. Agónie blouznění pokálení řev.

alča alenka
5 příspěvků 29.5.15 10:59

AHOJ VŠEM JETO FAKT HRUZA…COSE SNÁMI DĚJE ČLOVĚK NEMUŽE ŽÍT NAPLNO…VŠEHO SE BOJÍ NEDIVÍM SE ŽE TY LIDI CHUDÁCI CO JSOU ZOUFALÍ ŽE SPACHAJ SEBEVRAŽDY,,,NEBOT JIM NIKDO NEPOMUŽE,,,JÁ VÍM ŽE CHODÍME PODOKTORECH A LÉČÍME SE U PSICHIATRA,,ALE CO STOHO JEN STOHO TLOUSNEME POTĚCH LÉCÍCH CO NÁM DÁVAJ,,,A NACHVILY TO POMUŽE A PAK SE TO OPĚT VRÁTI,,,JÁ TAK UŽ NEVÍM CO MÁM DĚLAT STRACH ZE VŠEHO TO JE HRIOZNÝ,,,CHTĚLA BYCH MÝT KOUZELNOU HULKU A VŠECHNY LIDIČKY STOHO VYLÉČIT,,,ABY UŽ LIDI NEMĚLI DEPRESE A STRACH…

nessik
10 příspěvků 29.5.15 11:33

Ten strach je třeba pomaličku po krůčcích odbourávat, zkoušet nové věci, najít něco, co by Vám dalo sílu do života :)

lenny123
6 příspěvků 29.5.15 11:45

Přesně tak kdybych mohla udělat cokoliv tak to udělám. Zázrak. Nikdy bych neřekla co tahle mrcha dokáže. A nikdo kdo to nezažil tak to prostě nepochopí.

Dalibor7
224 příspěvků 29.5.15 16:20

No není ti co závidět, ale jen mě napadlo, co se týče toho bolavého krku. Teď jsem to řešil u mojí manželky-bolel ji krk a s toho hlava, no byla s toh dost hotová. Jelikož se léčením páteře již pár let bavím a docela to jde, tak jsem ji poradil, ať si tlačí z boku na hlavu, jakože hlavu tlačit doleva rukou na spánek proti a pak naopak a ať sleduje, jestli neucítí v páteři, tam co je lebka usazená na páteři, jemné lupnutí. Zkoušela to utelevize a povedlo se. Luplo ji tam a do hodiny byla bolest úplně pryč. Ono totiž někdy stačí docela málo, ale jasně, že u tebe může jít o něco jiného. Já jen že by to možná stálo za pokus.

lenny123
6 příspěvků 29.5.15 17:15

Určitě to zkusím. Chodím i na fyzioterapii a to je šrumec. Nikdy bych neřekla že vytahání prstů u nohy do křupnutí uvolňuje krční páteř. A co se mnou všechno dělá je dost bolestkvé ale úžasně to zabírá. Jen pokud se neodstraní ta moje psychická příčina tak to má vše jen dočasný efekt. Teď zkouším 5 Tibeťanů.

alča alenka
5 příspěvků 29.5.15 23:05
alča alenka
5 příspěvků 29.5.15 23:13

AHOJ JETADY KDOBY SE CHTĚL SEMNOU..SEZNÁMIT MYSLÍM TÍM SI PSÁT MOŽNO SI I POPOVÍDAT U KÁVIČKKY,,,JE NUDA :potlesk: :potlesk:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek