Čaj pro podporu myšlení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Arraver
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.11 19:11
Čaj pro podporu myšlení ?

Zdravim. Zabývám se pár projekty a chtěl bych podpořit svoji mozkovou aktivitu k důraznějšímu myšlení. Resp. chci zvýšit svoji mozkovou aktivitu nějakou přírodní cestou a to nejlépe čajem.

Nejde tolik o soustředěnost, s tou takové problémy nemám, ale když už se dostanu do perfektně soustředěného stavu tak abych měl možnost myšlenkami nahlédnout někam interněji, abych měl lepší přístup k obrazutvornosti a novým nápadům. Kdybych to mohl říct lajcky co mám na mysli a ještě k tomu v takovém nereélném znění tak bych byl nejraději, kdyby člověk pomocí čaje mohl využít o trochu větší kapacitu mozku.

Tyto kapacity se projevují při jistých drogách, ty však užívat v žádném případě nechci.

Přemýšlím o nějakých indiánech, ceylonech či něčem takovým co má už nějaké zázemí.

Nevíte alespoň o nějakém podobném čaji? Nevyznám se vnich prosím o nějaké názvy, typy…

budu vděčný za každou radu

Reakce:
Dr.House
622 příspěvků 15.7.11 15:38

ééé..je to moc dlouhé, nešlo by to zkrátit? píši jen proto abych byl první…jinak mě ty pindy tety mindy co tu píšete moc nezajímají…

Ondřejj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.11 16:49

to Dr.House: proboha co Vy jste a člověka?
Nyní máte 432 příspěvků, jsou stejně tak pitomé?

Jarda

LiborB
24 příspěvků 24.7.11 22:32

Pomůže meditace a vypnutí myšlenek. Když člověk vypne myšlenky, začnou k němu přicházet nádherné inspirativní náměty.

Zdraví Libor

cuco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.11 16:24

podle mě nic takovýho neexistuje. Opravdu účinné látky jsou v podstatě všechny zakázaný a takové věci jako třeba Ginko biloba, ženšen a podobný „zázraky“ jsou v podstatě k ničemu a vůbec se nedají srovnat s ilegálem. (Jestli piješ normální čaj, tak víš, jak funguje a zkus si načíst nějakou stránku věnovanou třeba zelenýmu čaji, budeš mít pocit, že to musí být nějaký zázrak).
Možná ještě zkus legální Piracetam, berou to studenti a senioři, zlepšuje to kognitivní funkce, ale není přírodní a v podstatě taky žádný extra účinky jsem nepozoroval.

Nejlepší je pořádně si odpočinout, vyspat se a dobře najíst.

alimdul
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.11 01:58
Mudra jóga

Mudra jóga, KimDa Silva, 1.+2. díl. Jde o pozice prstů a dobu jejich držení vč. pauz.
Funguje to velmi výrazně. Je tam i kap. na myšleníé, vybavování si, integraci mozku, na tlumočení atp.
Zdravím a přeju úspěch. L.Vrá., Brno

sekal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.14 13:43
diochi

Čaje a další produkty od Diochi. Používám některé.

RadkaMalenovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.20 06:39
zelený čaj

Zelený čaj je super, má hodně účinků a na chuť je také dobrý.

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.20 22:45

Ahoj, za mne asi nejlépe, co se poměru cená, množství, výkon atd. týče, tak za mne je to opravdu také jen zelený čaj . Jiné jsem nikdy nezkoušela prakticky pořádně na nějaké dlouhé trati nebo u nich nebyly tak dobré výsledky, jako jsem očekávala. Zelený působí prakticky hned.

stimulant.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.21 15:02
tablety - stres, úzkost, deprese

Ja mám dobrou zkušenost s produktem Ashwagandha BIO 300 mg. Během zkouškového období mi dost pomohl extrakt indického ženšenu, který se nachází v kapsli Ashwagandha BIO 300mg. Stres a úzkost při každé zkoušce opadla. Indický ženšen je vynikající na podporu činnosti mozku. Za mě určitě doporučuji studentům nebo lidem, kteří jsou pod neustálým stresem, nebo lidé trpící úzkostí. stimulant.cz

Váš příspěvek