Preventivní homeopatika na dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nada4
4 příspěvky 7.6.11 22:05
dovolena

Dobrý večer můžete mi poradit ,jedeme na dovolenou do Chorvatska jaké homeopatika by jste doporučili do lekarničky?

Reakce:
Luctikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.19 15:00
Rodinná dovolená

Holky kam jezdíte s rodinkou na dovolenou? po České republice nejlépe? a nejlépe kousek od Prahy?

Tomankovagaba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.19 19:10

Já každý rok jezdím s rodinou na Máchovo jezero, je to tam úžasné krásná čistá příroda, prostě super relax.

Luctikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.19 16:12

A kde tam jezdíte? je tam nějaké pěkné ubytování pro celou rodinu, a hlavně vhodné pro malé děti?

Tomankovagab
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.19 13:44

Jezdíme do hotelu hotelport.cz, je to tam opravdu nádherné, spousta aktivit pro děti, spousta možností na výlety.

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.20 11:45

Ahoj, já tedy teď dlouho nikam nejezdím. Objevila jsem se v docela nepříjemné situaci a musím teď bydlet v ubytovně . Má to na mne hrozné dopady, ale homeopatika je něco, co mne dokáže udržet při smyslech :-)

ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.20 11:44

Homeopatika vyloženě neužívám, ale ve chvílích, kdy jsem ve stresu a chci se z nich dostat nebo se například chci uvolnit před spánkem (abych se v noci několikrát nevzbudila sama od sebe, což se mi dříve hodně stávalo), tak si dám konopný olej od cibdol Je to 100 % přírodní cesta a hodně mi to pomohlo ;-)

Jančakecalka
67 příspěvků 28.8.20 10:28

Naše rodina používá homeopatika již řadu let a vždy spokojenost. Máme je doma pořád, ne jen na dovolenou. Já třeba na ně nedám dopustit i u zvířat. Před půl rokem se u fenky objevila inkontinence a pouze díky homeopatii se to podařilo zvládnout. Nebo měla bradavici na víčku na okem a vet. že by bylo potřeba narkozu atd. Jenže kvůli vysokéme věku, jsem řekla ne, a sehnala homeo a po měsíci sama odpadla a nová už nenarostla, takže super. Já chodím na stránky Svět homeopatie, tak se vždy dozvím, co potřebuju.

Váš příspěvek