Bydlení Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janekoldrich
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.18 14:35
Bydlení Praha

Máte někdo zkušenost s prodejem domu v Praze nebo okolí? s jakou realitkou je to v pohodě?

Reakce:
Jirinkamalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 11:32

Já mám dobrou zkušenost s realitní kanceláří edoxreality, která mi našla velice rychle kupce na můj byt v Praze.

Janekoldrich
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 16:59

Jak dlouho přesně trvalo, než vám našla kupce na dům? a nevíte kde mají pobočku?

Jirinkamalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 15:30

Kupce mi realitní kancelář našla za 14 dnů od návštěvy realitního makléře a pobočku mají na adrese Senovážné náměstí 978/23,
110 00 Praha 1 – Nové Město

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.20 23:51

Ahojte, já jsem dlouhou dobu také hledala nějaké to bydlení v praze, ale hrozně dlouho se mi nedařilo. Musela jsem dokonce i nějakou dobu strávit na ubytovně ale byla to pro mne cenná zkušenost a lidem z odsud jsem velice vděčná :-)

TerezaMeil8
89 příspěvků 31.7.20 11:31

V Praze je několik realitek, chce to jenom najít takovou kde vám bude vyhovovat makléř. A když ani pandemie jejich práci očividně nezastavila https://www.idnes.cz/…onomika_mato tak by neměl být problém někoho takového najít.

Tomassino43
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.20 15:26

Tak možností je spousty a kor v Praze, stačí zagooglit, já se občas dívám jen tak na různý anonce a bazary na bydlení auta atd. A nedávno jsem narazil na tyhle weby https://www.bigle.cz je to nějaká realitka mají docela přehledný weby je tam i nějaké bydlení v Praze. Ale ještě jsem na ně nečetl žádný recenze ani jsem o nich neslyšel.

janbecker0923
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.20 19:42

Jestli můžu mít jeden tip, tak občas se docela vyplatí hledat byty přes různé inzertní servery. Často se tam totiž dají najít byty za rozumné peníze a třeba i bez realitky. Já takto například přišel k bytu, který jsem si nedávno koupil. Investoval jsem do něj s tím záměrem, že bych ho rád pronajímal. Rád bych ho ale nechal trochu zařídit, než se do toho pustím. Zatím to vidím tak, že tento úkol nejspíš svěřím do rukou nějakým bytovým designérům. Co vím, tak třeba ti z http://www.pwinterier.cz/ prý nejsou špatní.

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.20 21:00

Ahojte, já jsem se do Prahy stěhovala nedávno a jedinou zkušenost jakou s bydlením, respektive začínáním bydlet v Praze mám, je pouze s webem bezrealitky. Takže s tímto Vám moc neporadím. Ale s čím Vám mohu poradit, to je půjčovna dodávek, kterou jsme využili my a zvládli jsme se tak přestěhovat daleko levněji, než kdyby to bylo přes stěhovací firmu.

Kalrkamastova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.20 18:34

Našla jsem pro rodinu větší byt v Praze, a potřebovala jsem rychle vyřešit stěhování. Kompletně jsem to svěřila firmě https://autodopravasvoboda.cz/ Nestarala jsem se o nic, vše kompletně naplánují, naloží a vyloží. Dokonce podle přání mohou i smontovat nábytek v novém bytě.

Vodak
41 příspěvků 7.1.21 13:27

Záleží na tom co budete od realitky přesně požadovat, podle toho si pak vyberete takovou co vám to dokáže dát, dneska jsou na tom realitky dobře si myslím https://www.info.cz/…lum-oplacime

ivule_Sapíková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.21 22:31

Ahoj, jestli také mohu doporučit nějakou tu stránku jak na nemovitosti, tak i třeba na různé pak vybavení do té nemovitosti, bytu či jiného takového zařízení, tak za nás je to určitě tato zde - https://www.biginzerce.cz … My jsme měli veliké štěstí a našli jsme si tam jak byt, tak i všechno vybavení do něj :)

Renatamala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.22 05:08
Bydlení

My jsme bydleli v Praze 10 let a vloni jsme se přestěhovali zpátky na vesnici. Do Prahy bych se už nikdy nevrátila. Ten shon a celkově život mi vůbec nevyhovoval. Teď si zařizujeme bydlení ve vlastním malém domečku a tady nám bude hezky. Už máme dokonce i objednaný nábytek na míru , tak se těším, až ho tady budeme mít :-).

TomasTomas111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.22 21:52

Mít vlastní byt v Praze bych hrozně chtěl. V současnosti jsem ale rád alespoň za to, že jsem dosáhl na pronájem. Bohužel jsem narazil na takový problém. Nedávno jsem začal podnikat a zjistil jsem, že v bytě, ve kterém bydlím nemůžu mít nahlášené sídlo firmy. Nakonec se mi to ale povedlo vyřešit tak, že jsem si přes https://sidlofirmypraha5.cz/ zařídil sídlo virtuální. Úplně jsem ale s touto komplikací nepočítal.

terinator19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.22 20:51

Taky už nějakou dobu přemýšlíme nad koupí domu. Asi ne přímo v Praze, ale spíš někde mimo. Aby to bylo ale do Prahy dobře dostupné. Museli bychom si na něj určitě vzít hypotéku, protože při těch dnešních cenách to jinak nejde. Hypoteka kalkulacka na https://finuance.eu/ mi ukázala, že kdybychom si hypotéku vzali třeba na 10 let, tak by ty splátky snad mohly být i zvladatelné.

Váš příspěvek