Chronické bolesti zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smoulinkaaa
3 příspěvky 8.11.11 23:21
Bolesti zad chronické

:cry: Mám rok bolesti celých zad hlavně v noci v klidu,absolvovala jsem vyšetření rentgenem,rehabilitace,nic mě nenašli,tak jsem minulý týden byla na scintigrafii skeletu,výsledky po týdnu ještě nevím,akorát rentgen ukázal změny na páteři,nevím ale jaké.Jestli jste byli na scintigrafii by mě zajímalo,jak dlouho jste čekali na výsledky.děkuji

Reakce:
georgo007
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.11 06:46
fyzioterapeut

Doporučuji návštěvu fyzioterapeuta. Myslím tím ale praktického fyz. aby vás promačkal a hledal kde by mohl být problém. Bolesti můžete mít uplně z jiného důvodu než jsou záda jako taková. Na zádech se projevuje mnoho problémů spojena s končetinami, špatnou funkcí orgánů atd. Samozřejmě je toto dobré i z preventivního důvodu.

mikovasona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.11 17:47
svalova křeč

mám skoro stále svalove křeče skoro v celém těle,nohy,záda ,ruce ,nevíte co to může být.díky

helin58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.11 20:12
bolesti a trpnutí nohou

Dobrý večer. Překonala jsem zápal sedacího nervu, ale i nadále mne noha s přestávkami pobolívá. Zajímavé je, že v sedě, ani v stoji ne, jenom když ležím na boku, to cítím trpnutí, křeče a bolesti obou nohou. Jsem objednaná k neurologovi, ale čekací doba je dlouhá… co s tím zatím mám dělat? Vydržet?

Vladimír12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.18 06:39
Musí se řešit příčina.

Bez vyřešení skutečné příčiny bolestí zad nepřináší aplikace kortikoidů nebo léků či mastí na bolest trvalé výsledky. Pro vyléčení je nezbytné odstranit zdroj-příčinu této bolesti. Příčinou vzniku této bolesti jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující chronické zánětlivé autoimunitní reakce těla, které poškozují naše vlastní tkáně, což se projevuje chronickou bolestí. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto bolesti v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit výživu, abyste se bolestí zad sami trvale zbavili. Kontakt 608 155 338.

Váš příspěvek