Bolest zubu po zákroku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nickyjandova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.11 12:48
bolest zubu

Dobrý den, pred pár lety mi vrtali zub, kvůli kazu, dali mi tak plombu a bylo to v pohode, jenze pred pár dnema me to začalo bolet, tak sem šla k zubaři, tam mi odstranili plombu, vyvrtali a dali novou, bylo to dobrý, bez bolesti.. jenze tedka mám uplne sílené bolesti do toho zubu… co s tím? jak se zbavit bolesti?

Reakce:
Bábina
1450 příspěvků 17.8.11 14:38
Bolesti zubu.

Bohužel Vás nepotěším .Nejlépe je zub znova otevřít a to rycle.Jinak hrozí zánět okustice.Máte možná alergii na výplň a nebo tak zůstalo kousek nervu a ten dělá neplechu.Zatím si můžete ulevit ledování a potíráním zubu a okolí propolise.Dobré je kloktat i studenou šalvěj.Pro zabránění zánětu.Než budete znova ošetřená.Nevěřte tomu,že si to „sedne“ jak někdo s oblibou říká.Prostě zase zubaře.Ale teď by asi bylo nejlepší buď si nechat dát jehličku proti bolesti než půjdete a nebo u zubaře injekci.Pokud už zánět začal,bylo by to lepší.

2105
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.15 21:47
Bolest zubu po zákroku

Dobrý den, dneska jsem byla po druhé na čištění kanálků…Poprvé jsem tam byla před týdnem (po zákroku, žádné bolesti)…O víkendu jsem byla na pohotovosti a hned v po. k zubařce…Dneska mi opět čistila a zvětšovala kanálky a já se můžu zbláznit…Myslela jsem, že to je kvůli tomu zákroku a že je zub rozbolavělý jak se mi v tom hrabala. Jenže bolest neustupovala ani odpoledne…Vzala jsem si dva ibalginy a šla spát, večer jsem vyzkoušela, hřebíček (cucat a přikládat k zubu, pak vyvařit a přiložit vatičku, led, studenou vodu v ústech, výplach listerynem, brčko…Fakt mi nic nepomáhá…Tak se bojím jestli mě tam nepíchla do nějakého zdravého nervu…Mám v zubu bílou hmotu a mám přijít zase za 14 dní…No tak jestli to nepřestane…Tak to fakt nedám! A zítra tam zavolám…Nemohu se zubu dotknout prstem, vždy když udělám tlak - při kousání, sáhnutí tak umírám… :,(

Venda Hejátková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.16 15:19
Dolíček od ostrého zubu

Dobry den chci se jen zeptat.Byla jsem u sveho zubniho lekare ktery mi plomboval zub po vypadeni plomby.Ale asi mi ho spatne obrousil a jak byl ostry, tak se mi od nej udelal ve tvari dolicek.To by mi ani tak nevadilo protoze zubar mi rekl ze to je u osmicky normalni kdyz roste krive.Ale spis me vadi ten hnis kolem toho dolicku..Chci se tedy zeptat jestli si mMUSIM nechat zub vytrhnout, kdyz me jinak VUBEC neboli? A nebo staci kdyz mi zubar ten hnis nejak prorizne a vycisti? Dekuji moc za odpoved, Hejátková.

Hanakonickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.20 13:40

Co se dá doma uvařit po exrakci zubů? minule když jsem byla trhat 8, tak jsem nemohla jíst opravdu hodně dlouho, takže jsem byla na džusu, ale už jsem pak měla opravdu hlad.

Adelakrchnava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.20 11:58

Já jsem se na to vykašlala, abych si po tomhle ještě vařila, a koupila jsem si v lékárně nutriční drinky, které dávají i v nemocnicích lidem, kteří nemohou přijímat tuhou stravu.

Hanakonickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.20 10:17

Jak to chutná? a dá se takhle nahradit celá strava nebo je to jen doplněk stravy?

Adelakrchnava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.20 10:54

Já jsem si hodně pochutnávala na těch polévkách, podívejte se na nutricomp Soup zeleninová polévka, obsahuje hodně vlákniny, a můžete tím úplně nahradit stravu. V nemocnicích to tak také dělají.

Váš příspěvek