Bolest svalů nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Quaz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.11 21:06
Bolest svalů

Dobrý den,
rád bych se vás na něco zeptal. Přítelkyně syn má 13 let a je trochu při sobě a stěžuje si na bolest svalstva v oblasti stehen, lýtek, třísel, ruky a někdy i zápěstí. Nevíme co s tím dělat jestli je to nadváha či něco jiného. ěkuji předem

Reakce:
Dr.House
622 příspěvků 23.10.11 19:32

to že je tlustý má své určité příčiny a příznaky..to k obezitě patří, blbé na tom je, že už ve 13 letech? no páni…ty stehna a lýtka jsou z toho že kluk nejspíš začíná cvičit nebo hold na tělocviku dostává záhul…ty ruce budou asi od toho samého nebo kluk našel novou metodu uspokojení a baví ho to asi víc než ten tělocvik…což je logicky dobré. více sportu- méně porna! ..jo a taky roste. což je fyziologicky dané. Na noc mu dejte Panadol sirup.

jahudka25
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.12 12:48
bolesti a paleni v nohou

mam bolesti a paleni v nohou co to muze byt

Cyndy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.12 09:00
pěkná blbost

Mám již druhým rokem silné bolesti svalů paží, první rok pouze paže levá, pak se přidala i paže pravá. Dále mám bolesti stehen až po hýždě a bolesti v lýtkách. Někdy se přidá krutá bolest ve tříslech a nebo křeče lýtek a rukou. Dá se říct, že stejné bolesti má i třináctiletý hoch, ale mě je šedesát dva. Myslí si Dr. Hause že mám i já tyto bolesti od sledování porna a jiné činnosti? Porno totiž nesleduji

Petr20
27 příspěvků 23.2.12 10:56

Dobrý den paní Cyndy , jaké léky užíváte? A co Vaše štítná žláza? Nějaké jiné onemocnění? Neužíváte náhodou něco na snižování lipidů?

clik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.12 10:06
bolest nohy

Dobrý den, už asi dva měsíce mě bolí pravá dolní končetina a levá ruka. Ty bolesti jsou stěhovavé a ještě mám v nich chlad, v obou končetinách a v levé ruce. Čím to může být způsobeno?

Lom
1 příspěvek 27.11.12 08:27
bolest svalů

Dobrý den
stejné příznaky jako má Cyndy mám i já. Začalo to levá paže,,asi rok, pak se přidala i pravá, postupně se bolest dostala i na lýtka, stehenní sval a hýžďový. Tahle putující bolest se ale zastavila a bolí pouze ta pravá paže. Křeče mívám do lýtek a v pravé ruce, to se mě dlaň úplně prohýbá a já brečím bolestí. Paní doktorka mi vysadila na jaře léky na snižování lipidů a ani po sedmi měsících nenastala změna. Největší bolest ale bývá večer, to nevím, jak si paži položit aby tolik nebolela. Na křeče jsem celé roky brala hořčík, tak že bych měla mít po problémech, ale neučinkovalo to. Až na internetu jeden doktor, který ošetřuje sportovce radil na lžičku sůl, dát do vody a vypít. Tak toto je jediná rada která na křeče funguje.

monstera123
1 příspěvek 15.12.14 17:38
bolesti v nohách

Dobrý den, cca8-10let „chodím po doktorech“ kvůli mým neustálým bolestem v nohách. Bolí mně teď již obě nohy zhruba od konce hýždí po zadní straně stehen, zezadu pod koleny až ke kotníkům. Bolest, pocit brnění a nepříjemného tlaku cítím jakoby zevnitř nohou. Vleže a při chůzi je bolest snesitelnější. Nejhorší je to vsedě. Přes mnohonásobné návštěvy neurologů i jiných lékařů mi dodnes nikdo ani nestanovil diagnózu. Mám sedavé zaměstnání a méně pohybu. Byť se snažím alespoň o každodenní chůzi 2-3km. Byla by nějaká rada nebo pomoc? Děkuji.

Standa-Sony
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.15 20:24
bolesti nohou při sportu

Mám rád takové sporty jako tenis, florbal apod. Jenže v posledních letech se mi stává, že po několika desítkách minut mě začne bolet nějaký sval na nohou - stehno zezadu, stehno zepředu, lýtko nebo tříslo. Ty svaly bolí vždy tak v délce 8 - 10 cm a bolí pouze když zaberu. Po několika dnech bolest ustoupí. Díky za rady.

marie dvorakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.15 02:16
bolest nohou

Dobry den mam bolesti ve stehne a lytku bezvldanou nohu tahnu ji za sebou ujdu 100m a uz si musim sednout. Uz to mam 2 roky i druha noha me zacina. Na cevnim rikaji ze je to neurolagicke a na neurologie cevni. Uz nevim co mam delat. nemohu se jit ani k obvodni lekarce musim si brat taxika poradte dvorakova

rosata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.15 12:23

Pokud má nadváhu, může to hrát dost velkou roli. Záleží jestli se nějak hýbe. U chlapců v dospívání je pohyb velmi důležitý, zkuste ho k němu vést. V případě akutní bolesti svalů nebo i jako prevenci doporučuji pro úlevu od bolesti výrobky Perskindol. Řadu Cool pro akutní bolest, řadu Active jako prevenci před možnou bolestí svalů (před aktivitou, dlouhým sezením apod.)

Honziiik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.15 21:32

Rosata: Prosím, kde ho sehnat? Ptal jsem se v různých lékárnách a drogeriích a nemají. Slyšel jsem na něj samou chválu, tak bych ho rád taky zkusil…

Rosata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.15 14:39

Honziku, já ho kupuji na e-shopu: ewoshop.cz :-))

Honziiik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.15 14:58

Rosata: Díííky, už jsem si ho objednal, až bude zase potřeba, bude při ruce :-)

Karel8742
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.20 18:25

Zdravím!
Měl jsem podobný problém a nakonec jsem přišel na to, že u mě to bylo způsobeno nedostatkem vitamínů a minerálů. Tady jsem našel k tomu i článek https://www.bodyflexnutrition.cz/…eraci-svalu/ Před tím jsem to vždy nějak podcenoval

Jirinakestova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.22 23:11

Dobrý den, občas mám velké bolesti svalů na nohách. Pomůže, když si dám nohy nahoru, ale někdy chytnu i nesnesitelně bolestivé křeče. Beru magnésko, ale i přes to je mám. Doktorka mi s tím moc neporadila. Jak proti křečím bojovat?

Evakolarovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.22 00:52

Bolesti svalů a křeče mohou být způsobené i větší námahou. Je potřeba hlavně dobrá a kvalitní regenerace. Já jsem přišla na to, že mi hodně pomáhá, když používám bio lampu, která pomáhá k rychlejší a lepší regeneraci svalů, kloubů i pleti.

Jirinakestova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.22 00:09

Jakou bio lampu? Jak to pomáhá od bolesti?

Evakolarovaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.22 11:22

Funguje na základě léčebných účinků světla, ale to si chce o tom i něco načíst víc. Bio lampa https://www.kingrayshop.cz/…y-plus-infra Na bolesti svalů a kloubů funguje skvěle. Dceři navíc pomohla i s akné.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu