Bolest kloubů, kostí + únava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Doony
2 příspěvky 11.05.14 23:36
Bolest kloubů, kostí + únava

Dobrý den,
Asi před 4 měsíci mě začala trápit celková únava, jsou dny, kdy ve škole téměř usínám, po příchodu domů, pak prospím klidně pět hodin v kuse. Do toho se postupně začaly přidávat další potíže. Začaly mě bolet všechny klouby, hlavně kyčle a kolena, bolest je někdy tak silná, že mám pocit, že se rozbrečím. Je úplně jedno jestli jen ležím nebo jestli chodím. Na čas se zdálo, že bolest ustoupila, ale po několika dnech se vrátila a ještě horší. Nyní mě bolí i kosti, nejhorší jsou ty v chodidlech a v rukou. Motá se mi hlava a někdy mám před očima takové světlé poletující tečky.
Byla jsem u doktorky, udělala mi krevní testy. Nejprve zjistila, že mám málo lymfocytů, při kontrolním testu bylo vše v pořádku.
Každopádně to se se mnou děje mi dost komplikuje život, co by to tak mohlo být?

Reklama

Reklama

Reakce:

Milliček  30.05.14 21:38

Na bolest kloubů bych jistě doporučila Colafit. Je to přípravek na bázi kolagenu vhodný takřka pro každécho a mi osobně opravdu na klouby pomohl.

Jen45  31.05.14 20:51

Možná je to jen přechodný stav, ale zkuste změnit životosprávu, jíst víc vitaminů, víc se hýbat a s Colafitem na klouby mám také dobrou zkušenost :)

vvvvvv  04.06.14 09:45

Bohužel, čisté lab. testy neznamenají (dobře, nemusí), že je vše v pořádku.
A pokud se ptáš, co by ti tak mohlo být, jako první mě napadá Lymská borelióza, což je hodně moc nepříjemná věc o které se moc nemluví a někteří lékaři se k ní staví zády.
Absence charakterist. erythému nebo klíštěte či protilátek nemoc nemůže vyloučit, diagnóza bývá problém a léčba taky a přístup většiny lékařů by vám to taky případně neulehčoval…

Tak přeji hodně stěstí a rychlou rekonvalescenci!

rimoni  04.06.14 15:34
Chlamydie

Nech si udělat test / je drahý/ a nevěstě ho nechtěla lékařka udělat, když dva měsíce trpěla měla příznaky co popisuješ. Po té se už ani nepostavila na nohy jak jí bolely klouby. Test byl pozitivní a brala antibiotika, ale dva měsíce jí nechala lékařka trápit a zbytečně. Zkus to uvidíš.

Klarikmel
1 příspěvek 01.07.15 12:38

Na klouby je nejlepší konopné mazání Mentholka co mi doporučila kámoška, měla jsem podobný problém s bolestí kloubů a tohle mi fakt zabralo, i když to byla šílená bolest, vyzkoušej a uvidíš.

olinava  11.02.16 06:34
klouby

Zkuste si nechat udelat test na boreliozu

Magduuška  16.08.16 22:46

Na toto jsem koupila partnerovi preparát na klouby, je i protizánětlivý. gelactiv.cz a je spokojený stav se mu zlepšil o hodně.

kosinkaa  31.08.16 03:11

A za jak dlouho mu začal působit?

Leni85
8 příspěvků 10.10.17 15:43

Ahoj, můžete mi prosím poradit jaký si mám koupit přípravek proti bolesti kloubů abych zároveň mohla rekreačně sportovat? Mám bolavé kloouby ještě z dob kdy jsem měla silnou nadváhu a bojím se že když přestanu sportovat tak se ty kila zase vrátí :/

Jana852
4 příspěvky 11.10.17 19:27

@Leni85 Takhle na dálku se to těžko radí :? Jak moc špatné máš ty klouby? Je to třeba jen občasná bolest nebo už ti třeba hrozí operací? Podle toho bych se osobně nejvíce rozhodovala jestli mi ta trocha sportu za to zdraví stojí

Gabinka24
3 příspěvky 12.10.17 12:29

@Leni85 Já tohle naštěstí ještě neřeším ale babička na to používá konopné masti nebo něco na ten způsob co se dá vyrobit i doma :) Zkus se zeptat někoho z okolí nebo třeba pohledat na internetu jak se to vyrábí

Leni85
8 příspěvků 13.10.17 13:24

@Jana852 - No je to občasná bolest, zatím se s tím dá ještě fungovat, ale nemůžu moc sportovat když jsou výkyvy požasí jako třeba teĎ, na to jsem s tou bolestí dost náchylná :/ Právě proto mě zajímá jestli mi na to ještě něco může pomoct

Leni85
8 příspěvků 15.10.17 16:20

@Gabinka24 No nevím jestli bych zvládla vyrobit domácí mast, sama jsem ráda že aspoň umím něco málo uvařit :D To bych spíše radši koupila něco hotového

Jana852
4 příspěvky 16.10.17 14:45

Přemýšlela jsem co by ti na ty klouby mohlo pomoct a napadlo mě že bys mohla jíst třeba více kuřat na ty jejich chrupavky, nebo třeba vývary. Jsou na to ale i přímo taková kolagenové kostičky co se dají koupit v lékárně :)

Leni85
8 příspěvků 17.10.17 13:17

No to je přesně něco pro mě :D akorát si to koupit a nic dalšího s tím neřešit :P Které ty kostičky z lékárny to jsou? Ať vím na co se ptát

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama