Škrábnutí kočky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Patty12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.14 19:04
Škrábnutí kočky

Dobrý den,
Před pár dny jsem šla lesem v maloměstě na Jížní moravě…v trávě byla zalezlá kočka, zavolala jsem ji a přišla šli kolem lidé a kočka se lekla a zase zalezla do lesa..potom přišla, ale bylo vidět, že se bojí. Jako každé kočky se tulila a bylo mi jí líto jí nechat opuštěnou navíc vypadala na kočku, co někomu patří byla čistá. Vzala jsem jí do náruče a šla za přítelem, aby jí dal něco na pití popřípadně k jidlů a napsal inzerát…Po cestě se však kočka začala ošívat a bylo vidět, že chtěla odejít…a po cestě mě škrábla na hrudník…nakonec mi utekla a já si škrábanec umyla vodou a mýdlem a dala dezinfekci…dnes již nejde škrábanec vidět za pár hodin zcela zmizel…PS: Kočka mě nekousla Chtěla bych se ujistit, zda je možné nakažení vzteklinou??

Reakce:
martinajalov
10 příspěvků 25.3.15 16:29

Možné nakažení je, ale pokud ta kočka vypadala zdomácněle, nemyslím si, že by ji měla.

Viola444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.20 14:26

Dobrý den, je tu nějaká milovnice koček jako já? chtěla bych se zeptat, jak to řešíte ohledně konzerv? zkoušela jsem už více druhů, ale pořád nemohu narazit na konzervy, které by mi kočka jedla.

Dendnyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.20 09:24

To musíte zkoušet, také mi to trvalo dlouho, než jsem narazila na konzervy, které mi kočka ráda jí. Teď dostává konzervu každý den, a vždy je vidět, jak moc se na ni těší.

Viola444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.20 09:28

A můžete mi poradit, na jako jste nakonec narazila? které konzervy chutnají Vaší kočce?

Dendnyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.20 20:14

Určitě mohu doporučit konzervy pro kočku Brit Fish Dreams, moje je má fakt ráda.

Váš příspěvek