Bolest dolní čelisti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rea Černá
1 příspěvek 26.8.13 11:19
Bolest dolní čelisti

Dobrý den, už asi tři dny mě bolí dolní čelist - především čelistní klouby a bolest vystřeluje do celé dolní čelisti a někdy i do spánků a šíje. Bolí stejně při otevírání, zavírání i kousaní jako v klidovém stavu. Stane se, že někdy bolest odezní i na více hodin, a pak se zase vrátí. Myslím, že zuby v tom nehrají roli, protože jsem nedávno byla na preventivní prohlídce a zubař žádný problém neobjevil. Nechce se mi s tím hned k doktorovi a jestli ví někdo, o co by mohlo jít nebo má podobné problémy, budu ráda, když se se mnou podělí o radu :).

Reakce:
Luki78
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.22 21:25
Bolest dolní čelisti a jak jsem se jí zbavil

Dobrý den, rozhodl jsem se, že se podělím o své zkušenosti se zdravím. Dlouhodobě mě mě bolela spodní čelist a zejména rukou když jsem se dotkl čelisti, myslel jsem že se zbláznim bolestí. Napadlo mě zajít na M a M Bicom Znojmo Hustopeče a tam mi pan Mario řekl že se jedná o problém s kořenem zubu, který je v čelisti zakončen. Naštěstí mi asi za cca 20 minut terapie sezení na Bicom s takovou podložkou u pusy nahrál správné frekvence do tohoto místa, že druhý den mě už pusa skoro vůbec nebolela, resp. nahmatal jsem jen malé místo kde jsem to cítil tlakem a další den mě už vůbec nebolelo nic! Podotýkám, že jsem byl na Bicom ve čtvrtek a v sobotu mě už nic v čelisti nebolelo.
Píšu Vám se svou zkušenost a jsem rád, že to bylo tak jednoduché a rychlé. Pomyšlení že mi bude „hnít čelist“ a nebo že mi ji budou operovat ve mě vyvolávala pocit „zoufalství“. Dneska už mě čelist neboli kotlren zubu jsem vyléčíl i s diagnostikou za cca půl hodiny.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu