Atopický ekzém u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luckakres 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.13 13:34
Atopický ekzém u miminka

Dobrý den prosím o rady a pomoc co s tímhle ekzémem máme dělat. syn má 4 měsíce a trápí ho to takhle moc poslední dva týdny..předtím to neměl skoro vůbec takže sme nebyli ani u kožní, měl jen hrubší kuži a tu sem mazala…no tak jsme nyní byli u kožní a ta nám předepsala mast s kortikoidama což nechci používat jelikož vím jaké je to svinstvo…a imazol a fucidin, tak tím mám mazat tyhle zarudlé místa což mažu ale stejně je to tam pořád…ano pomůže to na jeden den a hned druhý den je to opět a je to takhle pořád dokola a dokola..mokvá mu to, má to rudý, prostě hrůza…vyzkoušeli jsme kosmetiku nivea, johnson, balmandol olej do koupele, měsíčkovou mast, olivový olej s bylinkami a nic nepomohlo. nyní mažu 3.den konopnou mastí od dr. popova a s tím to docela pomáhá ale včera zničehonic měl uplně rudý, celý zmokvaný břicho a uplně rozpálený což nechápu…takže dneska sem mu ho namazala imazolem a v noci a ted to má lepší než včera (viz foto.) a ještě koupu 4.den v syrovátce..mimoto plně kojím…co s tím máme dělat já už jsem fakt bezradná. nemám zajít třeba k alergoložce? nezjistila by na co je alergický? třeba jakému jídlu byhc se měla vyvarovat?

Reklama

Reklama

Reakce:

help04
4 příspěvky 29.08.13 08:45
Atpický ekzém

Dobrý den,
moje známá to zažila u svýho syna kdyžmu bylo osm měsíců.
Používala bylinky a nyní je to v pohodě.
Klidně Vám mejlem pošlu co užívala a jak to probíhalo.
V případě zájmu Vám i bylinné výrobky zašlu.
Help04@seznam.cz

Celam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.15 21:50
atopicky ekzem

Zdravim, synovi 3 roky se objevil ekzém a já nevím, co s ním. Zkoušela jsem mazat různými na ekzem spešl doporučenými mastičkami, ale nic nijak výrazně nepomohlo, už opravdu nevím…

terkaMos 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.15 22:36

Mě pomohl local crém, doporučila mi ho dermatoložka a opravdu super věc. Nic jiného mi předtím nepomohlo

Celam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.15 22:22
atopicky ekzem

Aha, a co to přesně je za krém, nebo kde bych to mohla sehnat?

terkaMos 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.15 23:35

Já jsem si ho objednávala přes internet na protopan.cz, jestli se to dá koupit i jinde netuším, ale na požádání mi zaslali i vzorek krému, takže jsem po vyzkoušení měla hned jasno

Celam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.15 13:52
atopicky ekzem

Tak děkuji za radu, podívám se co o tom píší a uvidím ;)

jarka.modra
33 příspěvků 15.10.15 10:52

Mne na atopicky ekzem pomaha Radioxar ale nevim jak by na to reagovala detska pokozka. doporucila bych konzultovat s lekarkou :)

Vladimír12 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 20:04
Příčinu i řešení ekzému je třeba hledat ve výživě.

Bez vyřešení základní příčiny ekzémů nepřináší aplikace mastí ani kortikoidů trvalé výsledky. Příčinou ekzémů jsou potravinové alergie, způsobující zánětlivé poškození střev a následné autoimunitní reakce našeho těla, projevující se navenek různými příznaky včetně nepříjemných ekzémů. Stav naší pokožky tak věrně odráží stav našeho střeva. Používám přístroje a testy, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám ekzém vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste si ekzémy sami trvale odstranili. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama