Bylinky na akné

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adenik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.09 22:36
Bylinky na akné

Zajímalo by mě, který bylinky působí na akné. Orientujete se někdo v bylinkách víc jak já? Pomohli vám někdy bylinky? Zkoušim všechno možný a výsledky žádný

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
barumila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.09 15:57
měsíčková mast

dobrý den, já si každý den pleť potírám měsíčkovou mastí a výsledky jsou více než překvapivé!

Aromaterapia
4 příspěvky 18.1.11 21:27

eleuterokokovo-propolisovy,tea tree, kvetinove vody,toniky,kremy :-)

this is not lupus
66 příspěvků 18.1.11 23:51
akne

jestli vazne trvate na bylinkach tak nejlepsi na akne jsou cgemicke „bylinky“ v tube a jmenuji se kortizolovy krem, a jeste taky pomaha prirodni zazrak jmenuje framikoin. podotytam ze pred zapocetim uzivani techto ryze prirodnich pripraku si prectete pribalovy letak nebo si nechte poradit od lekarnika,ale v zaklade se mi osvedcilo namazat pouze postizene misto dvakrat denne a treti den je po bedaru,ale nepouzivat dlouhodobe.

rachel12345678
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.11 22:25

Ahojky,
určitě vyzkoušej bylinku Ostropestřec mariánský. Problémy s akné spočívají ve velké míře v intoxikaci jater. Ostropestřec je brilantní „čistič“ a od akné ti rozhodně pomůže. Nejlépe zabírá připravený čaj po jídle, cca 4krát denně. Přidej také vitamín Zinek, nejlépe v přírodní formě (některé obilniny, semínka) či kvalitní vitamínové přípravky. Mám to vyzkoušené z vlastní zkušenosti, ale je to i bylinkářský poznatek.
Měj se
Rachel

Bábina
1450 příspěvků 5.6.11 17:50
Bylinky na akné

Přidejte do stravy vytamíny B A.a zinek(v lékázně).Nejvhodnější čaje jsou čaje čistící krev,př.Kopřiva a nebo hotový čaj s červenou řepou.Na Akné je velmi dobrý obklad z listu kapusty nebo salatu.Listy mírně pomačkat a přiložit na obličej asi na půl hodiny .Salátové listy se zase namočí do mléka a přiloží se na postižené místo .Používají se ty nejtmavší listy.Obklady sa dávají v leže a pak se obličej opláchne čistou vodou.Jsou i jné možnosti,ale nejdůležitější je čistit krev a ledviny.A samozřemě dodat chybějící vitamíny a prvky.Nespolehejte na multivitamín,tam je toho málo.Je dobré i dodržovat stravovací režim,vynechat ostrá a kyselá jídla ,čokoládu a umělá sladidla.

Bábina
1450 příspěvků 19.8.11 15:58
akné

Pro Karolii.pokud Vám mohu poradit,udělejte si zaregistrování.Dostanete obálku jako mám já.A tam můžete radit co chcete,pokud je to vaše zaměstnání,na diskusi je to nepovolená reklama a redakce Vás smaže.

LiborB
24 příspěvků 20.8.11 15:31

S tím ostropestřcem to je dobré, přidal bych i celé směsi na očistu jater a ledvin - to jsou naše čističe. Akné je jeden z běžných čistících procesů těla, kdy organismus, u kterého játra a ledviny jsou zahlcené začne vylučovat i skrze kůži. Je to znamení toho, že to co jíte obsahuje látky, které tělo nechce. Zjednodušeně se jim říká éčka a ikdyž celá řada lidí včetně státních úřadů tvrdí, že jsou neškodné, naše organismy si myslí něco jiného. Doporučuji začít studovat složení potravin a nakupovay to bez chemických přídatných látek. Více informací najdete, když do vyhledávače zadáte frázi seznam éček a emulgátorů - najdete celou řadu informací, z nichž většina je použitelná. To co psala Bábina o čištění krve a vitamínech je dobré - spojte to s předešlým. A pokud to jde, vynechal bych chemické léky a hormonální antikoncepci a nahradil je bylinami.

Zdraví Libor

Bábina
1450 příspěvků 20.8.11 16:17
Akné

Není už co dodat.jen ještě pozor na alkohol.Jinak také lze udělat obklady z kořene lopuchu.Ale je náročnější na přípravu.Proto ho dám návod na požádání.Jako pleťovou vodu čistící zanícenou pokožku je dobré použít křenový ocet.Příprava:Pomletý nebo nastrouhaný křen se zalije jablečným octem a nechá 1Odnů v teple louhovat.Pak se slije a uloží to vyvařené láhve s děravou zátkou.Natírá se na vlhký obličej a nechá 1Omin a smyje se.Je to velice starý recept a tak nemám pojem,proč zátka musí být děravá.Také je možné využít akupunktůry.

Liby
6 příspěvků 23.8.11 20:51

Ahojky, akne je následek čištění vnitřního organismu. Mým dlouholetým návodem byla třezalka naložena v lihu. Nyní mám už jinou možnost, která čistí organismus kompleně a navíc uzdravuje. (právě jsem kýchla, tak to bude asi pravda)

Bábina
1450 příspěvků 23.8.11 23:25
Akné

S třezalou pozor.Je mnoho kontraindikací.Tam by mohla udělat větší zdravotní škody nežli užitek.Ale akné je opravdu výslednkem čištění těla .Ale je mnoho jiných způsobů jak se dopracovat k čisté pleti.Jednak se vyvarovat jídla,které akné přitahuje,nekouřit ,používat bylinkové masti a čaj na čištění jater,pokud nepomáhají běžné obklady a čaje již uvedené.

rachel12345678
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.11 02:16
zbavení se akné

K té třezalce a jejích vedlejších účinků má toto: třezalka podporuje nervovou soustavu a je silné antidepresivum-z této její vlastnosti vychází jedna zásadní kontraindikace: a sice nesmí se používat společně s chemickými antidepresivy!!! To je poznatek jak bylinářů, tak i klasické medicíny. Stejně jako veškeré byliny samozřejmě vyjma léčivých účinků (v tomto případě to jsou nervy) má i čistící účinky lidského organismu. Nicméně chtít po třezalce zánik akné je opravdu silný požadavek.
Mívala jsem tvář, dekolt i záda postižená těžkým výskytem akné a opravdu mi od tohoto pomohl, mnou již zmíněný Ostropestřec-bylina, která je nejsilnějším „čističem“ jater. Po detoxikaci jater mi veškeré mé kožní problémy zmizely. Důležité je udělat v užívání (jakéko-li)byliny cca dvoutýdenní pauzu (týká se dlouhodobého užívání a to s cílem zbavení se akné je), protože bylina při nepřetržitém užívání snižuje svou účinnost.
Bylinami jsem se naučila léčit už pomalu kdeco(a kdekoho), proto jsou snad mé informace důvěryhodné.
Všem vám tady přeji ničím nekaženou krásu a stejně i tak krásnou duši a zdraví

Rachel

Bábina
1450 příspěvků 12.9.11 11:04
Akne

No třezalku zadavatelka dává jako kosmetickou vodu na čištění pleti.To by se dalo příjmout.Ale je potřeba opravdu vyčistit celé odpadové hospodářství těla .A na to je opravdu nejlepší čistící čaj s červenou řepou.Je tam i tady tak propagovaný ostropestřec.Jeho sestava je udělána tak,že čístí TĚLO najednou.Ovšem akné u pubertálních jedinců je úplně něco jiného.Tam já bych dala obklady a byliny na upravení hormonální hladiny.Protože v této době to se zaneseným tělem nemá co do činění.Je rozboužená hormonální hladina.Čaj pro tuto skupinu lidí pošlu na požádání.

rachel12345678
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.11 20:36

Milá Bábino,
rozbouřená hladina hormonů má u dospívajících jedinců svoji významnou úlohu, tudíž nechápu, proč chcete upravovat zrovna tolik životně důležitý hormonální proces!!! Co se týká vašich teorií o čistících vodičkách-ano, mají své místo nejen v péči proti akné, ale v hygieně vůbec. Bohužel se ještě nevynalezla žádná vodička, která by tento stav lidské pleti vyléčila. Zatímco detoxikace a dieta jsou efektivní-jenže to není tak komerční jako vaše rady o „vodičkách“.
Nechci se s vámi hádat a také vás tady nechci nijak zpochybňovat. Na tuto stránku, k tomuto příspěvku jsem psala s tím nejpozitivnějším úmyslem: byl sem napsán dotaz a já s tímto problémem mám zkušenost-úspěšnou, proto jsem odepsala. Nic jiného jsem nemínila, nicméně je znát, jak hodně je má rada logická a efektivní, když máte potřebu mě zpochybňovat.
Mějte se dobře a mnoho pracovních úspěchů :-)

Bábina
1450 příspěvků 12.9.11 23:22
Akné

Nevím kde jste četl,že doporučuji čistící vodičky.doporučuji čistísí čaje na játra, ledviny a krev,tedy na odpadní hospodářství celoho těla.Nebojte se zkušeností mám dost a upravit občas hormonální hladinu hlavně u dívek, dávám jen po zralém uvážení,kde akné je pouze průvodní jev.Proto jsem byliny na toto neuveřejnila .Proto prosímů příště,pokud budete chtět se mnou diskutovat na nějaké téma,prosím čtěte celou stránku a velmi pečlivě.

rachel12345678
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.11 08:55

Nemějte péči, četla jsem dost pozorně a svůj příspěvek doplňuji o vámi citované obklady a výrok „nejdůležitější je čistit ledviny“. Víte co, tyto stránky nezapřou českou firmu: nemá tu co hledat každý, kdo něco ví. Nemám nejmenší chuť s vámi diskutovat o jakýmko-li tématu, protože vás považuji za málo informovanou (zřejmě proto ta ješitnost).

Bábina
1450 příspěvků 13.9.11 10:49
Akné

Možná jste prodejce nějakých přípravků,že mi vkládáte do mých rad to,že já jsem zástupce nějaké firmy.Za 1.Zástupce firmy nejsem.2. Bylinkové čaje které doporučuji,sama setavuji a je na zadavateli,zda si bylinky koupí.3nedoporučuji,žádné vodičky na pleť.4.pokud myslíte,že obklad z listu zeleniny je firemní výrobek,pak tedy ano.Vypěstují ho zemědělci.A bylinky se dají sehnat v rúzných bylinkářských krámech.Pokud jste četla opravdu dobře,jak píšete,byla bych ráda,aby jste mně upozornila,kde nějaký výrobek doporučuji.Čistít ledviny,pro většinu lidí na těchto stránkách zanmená,že si napíší o čaj,který jim podle celkového zdravotního stavu napíši v přesném dávkování.Nebojte se takový lidem jako Vy co zřejmě firmu zastupujete(jak jinak by Vás to napadlo?)opravdu do zelí nelezu.Bohužel,utrácíte můj čas na hlouposti,proto tuto diskusi jednou pro vždy uzavírám.Odpovídat budu jen na konkrétní dotazy na léčbu.Na hlouposti opravdu čas nemám.

rachel12345678
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.11 14:56

Jsem vám nesmírně vděčná za vaše vysvětlení. Pokud bych měla používat vaší logiku, tak mi laskavě vysvětlete, co tady asi celou dobu „prodávám“?! Prosím vás, alespoň uvažujte a přestaňte tady všechno překrucovat! Žádný prodejce nejsem a také tady žádné výrobky neuvádím-račte si sama všimnout! Mám pouze odlišný názor než vy a to je to, co nejste schopná spolknout-dobře, stává se, ale měla byste více uvažovat, než sem střelíte ty své „rádoby radičky“ na potlačování fyzických projevů. Co se týká detoxu ledvin-pravda, je to samozřejmě potřeba. Ale pokud se chcete bavit k tématu, tak to už začíná být o tom, abych vám tady pomalu vysvětlovala, že každá bylina má své specifické vlastnosti-účinky.
A abych předešla vašim hypotetickým dalším bludným závěrům, pak sem ráda napíšu, že jsem POUZE pod toto téma vypsala své osobní zkušenosti. K očistě jater jsem se před lety dostala za účelem „přežití lékařské péče“-měla jsem zatížený organismus vysokými dávkami chemie a právě Ostropestřecová bylina mi hodně pomohla. Mimo jiné dokáže lidské tělo zbavit i akné-a ujišťuji vás, že zrovna kosmetika mě v té době opravdu nezajímala!
Debatu o hloupostech tady bohatě pěstujete právě vy. A hlouposti sem také píšete. Měla byste se alespoň naučit tolerovat správnou informovanost a ne tady osočovat pisatele. Určitě je lepší rozšířit si informovanost, než napadat a urážet.
Budu velmi ráda, když tuto „debatu“ konečně ukončíte a nebudete mě atakovat svými dalšími hloupostmi.
Přeji vám jen dobré, ale také vám řeknu, že já bych se těm vašim „radám“ nesvěřila.

Bábina
1450 příspěvků 13.9.11 15:14
Akne

Vaši osobní zkušenost Vám neberu a Vy mi laskavě nechte mojí 30letou praxi.Ostropestřec, pokud bylinám rozumíte patří do čistící směsi pro celé tělo,protože čistí játra od přebytečných tuků a snižuje tak cholesterol a odstraňuje milie.Pokud nevíte co to je,tak to jsou takové ty bílé podkožní tečky hlavně kolem nosu a očí.Ale pokud opravdu chci vyléčit a ne jen zahnat do kouta Akné,je potřeba vyčistit ne jen tuk z jater ale i všechno špatné z ledvin.pokud budete mít zájem mohu vám vypsat co všechno ale dnes mám plno jiné práce.A vyčistit krev.Nikde jsem nepsala ,že Váš názor je špatný,jen ,že já to dělám takhle.A napadla jste Vy mně ,že jsem díler a doporučuji nějaké vodičky na pleť.Jsem ochotná věnovat zbytečné diskusi noční dobu.Musíte mně omluvit,ale přes den mám práce dost.Víte tady má každý nárok na svůj názor,proto jsem napsala ten svůj ,který je více jiný něžli Váš.A je na rěch co radu hledají ,kterou příjmou.Tady totiž je svoboda projevu,ale není místo pro napadání.A klidně ať si vyberou lidé vaší radu.Všichni jsou tu dospělí svéprávní , a myslící lidé.A prosím,pokud nebudete potřebovat mojí pomoc v čemkoliv,tak už mi nepište.Já opravdu na hloupé tahanice nemám čas.Bohužel mám zadáno upozornění a tak MUSÍM přijít.A nechci ošidit ty,kteří třeba mojí radu chtějí příjmout, a upozornění zrušit.I když váhám.

rachel12345678
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.11 15:29

S urážkami jste začala vy-přečtěte si to po sobě. Fakt, že zmíněná bylina snižuje cholesterol je pravda, ale jmenovat všechny vlastnosti byliny na jiné konkrétní téma mě skutečně nenapadlo. To jste zaválela až vy.
Ujišťuji vás, že když jsem sem odepisovala na dotaz, tak za tím z mé strany byla jedině ochota poradit-nečekám, že mi bude někdo vděčný či děkovat-ale číst tady urážky na svou adresu?! To jsem opravdu nečekala..... a vy jste hodně přehnala!

kmotra
115 příspěvků 14.9.11 14:04
dobrý den,

měla byste se skutečně zaregistrovat, jak vám radila bábina. A poté diskutovat o čekoliv osobně. Nevím, jak jste přišla na to, že je bábína nějaký prodejce, to opravdu nevím. Nenašla jsem jméno firmy, kterou by propagovala. Nebo mi snad něco uniklo? Nevím.Myslím, že ne.

evela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.11 01:31
akné

Dobrý večer Rachel, četla jsem si tady vaše příspěvky a jde vydět že o tom víte hodně a že jste si tím asi také prošla. Byla bych moc ráda za kontakt a rady s Vámi!!! :-)

BBEA
1 příspěvek 10.9.12 16:35
dotaz Babina

Dobrý den bábino, chtěla bych se Vás zeptat na nějakou určitou značku čaje s červenou řepou, má sestra má problém s akné a vyzkoušela už skoro vše a nic nepomohlo. Předem děkuji za odpověď a hezký zbytek dne. BBEA

nefertitii123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.13 18:56
akne v dospělosti

Ahoj, chtěla jsem moc poprosit o radu týkající se akne. V pubertě jsem měla pleť krásnou, čistou. Po 18 roku se mi začalo objevovat akne, s nástupem antikoncepce. Nejvíce však na zádech. Nyní mi je 33 let, antikoncepci neužívám snad 10 let, mám 2 děti a akne se objevuje stále, nejvíce na konci zimy a hlavně na zádech. Přes léto se mi vše zahojí, s akne mám v létě relativně klid-přičítám to působením sluníčka. Miluji bylinky a potřebovala bych poradit, jaké bylinky by se hodily na můj problém… Jinak kožní problémy má celá moje rodina- tedy obě sestry, mamka a otec. Kromě akne máme v rodině růži a seboroickou dermatitidu, já mám dermatitidu ve vlasech.
Za jakoukoliv radu budu velice vděčná, moc děkuji Petra

Vera22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.14 16:01
akné v dospělosti

Dobrý den, prosím o radu ohledně akné vyskytuje se stále na stejných místech..jako je hlavně brada, čelo a kolem lící. Měla jsem to tak vždy od 15let. Snažím se žít bez chemie tudíž antikoncepci co někteří doporučují jsem vysadila už víc než rok-navíc svoje játra mám ráda. Může být reálná i dědičnost? moje máma je na tom totiž úplně stejně..O bylinky se dost zajímám snažím se pít čaje a pěstovat. Ted na jaře jsem vyzkoušela očistnou kůru dle fází měsíce jíst celý den ovoce a pít ovocné šťávy (řepu, jablka..) Taky pít čistící čaje- v té době to bylo ok dost to pomohlo, spolu s kosmetikou RYOR. Ted už je to zase zpátky kde sem byla, znamená to tedy zcela změnit stravu? A dodržovat to neustále? Co se toho týče sladké nejím, dělám si zeleninové saláty co je potřeba tak ovoce, jídlo bez tuku..čistící čaje též. Ale pravda je to asi taky hodně o stresu-jenže co s tím? A co je taky pravda na tom zda vymačkávat nebo ne? Přece tedy z vlastních zkušeností a to nejen mojich, dyž to nevymáčku tak to tam můžu mít třeba půl roku a nic se dít nebude-samo musí se tada šetrně a čistotně a brzo se to zahojí a je klid idyž po čase se to objeví třeba znovu. Děkuji mockrát za rady

Dardalia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.14 18:26

Ahoj,
mě pomohly kopřivy, odvar z nich, a tím jsem si pleť každý den potírala :D koukni se na tuhle stránku, tam jsem taky našla dobré info http://lentilka.pdq.cz/

AdinaSv
2 příspěvky 19.11.14 07:33
Bylinky na akne

Určitě je dobrý zinek, síra/ mýdlo/, kopřivy pít denně 1 litr na pročištění organismu a propolis tinktura na již vytvořené boláčky. Vše ovšem záleží na intenzitě akne. Pokud jde o akne v dospívání a není silné, tak bylinky zaberou, pokud je aakne intenzivnější a nebo v dospělsoti, chce to již něco silnějšího, jako např. kyselinu glykolovou.
A.

Alenka354
1 příspěvek 20.3.15 11:12
Bylinkové čaje

Nejsem znalec, ale v jedné zdravé výživě mají od nějaké firmy přímo čaj na akné(myslím, že se tak přímo i jmenuje Akné čaj)… jsou tyto čaje účinné? 8o

peta2222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.15 11:40
moje zkusenosti

Na akne trpim přes 10 let-je mi 40. začalo to po vysazeni antikoncepce. Zejména se mi dělali velke bedary na lickach.co mi pomohlo-urcite ostropestřec. No a jinak pozorne sleduji co jim. Nedelaji mi dobře konzervanty a jine chemicke přísady, takže bedlive sleduji složení na etiketě. Poslední dobou se snazim vysadit cukr, coz neni nic jednoducheho, nejdete ho temer ve vsem např. jako fruktozovy nebo glukozovy sirup, dextroza, atd.moje plet je ted cista, takze doporucuji stravu řešit.

Treina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.15 02:16
akné :(

Už tak půl roku se snažím zbavit černých teček. Bohužel bez úspěchu, poraďte jak na ně…

clareska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.15 18:20
akne

Ahoj holky, já můžu doporučit přírodní kosmetiku minus 417, používám ji na doporučení od kosmetičky a jsem s nífakt spokojená :)

Treina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.15 20:08
akné :(

Taky jsem uvažovala, že bych zkusila něco přírodní, že už té chemie asi bylo dost. Seženu to normálně v drogérce? :)

clareska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.15 22:08
akne

Já si to objednám z netu (nuspring.cz), jestli to najde někde jinde netuším ;)

nessik
10 příspěvků 19.5.15 09:48

@Alenka354 Na to bych moc nesázela…

julka01
9 příspěvků 20.5.15 14:49

Treina: V drogérii ne, spíše možná v lékárně nebo na webu.

lenka.slepa
1 příspěvek 11.6.15 10:45
Konopný krém AKNEA

Jediné co na akné používám je přírodní konopný krém Aknea. Strašně zlepšuje vzhled pokožky a stahuje póry. Fakt dobrá věc.

Slanec
10 příspěvků 28.4.16 23:28

Možna konopny olej by mohl pomoci…

Zdenka111
68 příspěvků 29.4.16 06:00
akne

Mně se bohužel vytvořilo akne na zádech i v mých 46 letech. Kožní mi předepisovala vodičky s kortikoidy, zpočátku to fakt zabíralo, ale teď už ne. Zkusila jsem tedy Akneroxid 5 a je po bolácích. Nevím ale na jak dlouho. Bylinkám moc nevěřím, nikdy mi nepomohly. :nevim:

Zdenka111
68 příspěvků 29.4.16 06:00
akne

Mně se bohužel vytvořilo akne na zádech i v mých 46 letech. Kožní mi předepisovala vodičky s kortikoidy, zpočátku to fakt zabíralo, ale teď už ne. Zkusila jsem tedy Akneroxid 5 a je po bolácích. Nevím ale na jak dlouho. Bylinkám moc nevěřím, nikdy mi nepomohly. :nevim:

Zdenka111
68 příspěvků 29.4.16 06:00
akne

Mně se bohužel vytvořilo akne na zádech i v mých 46 letech. Kožní mi předepisovala vodičky s kortikoidy, zpočátku to fakt zabíralo, ale teď už ne. Zkusila jsem tedy Akneroxid 5 a je po bolácích. Nevím ale na jak dlouho. Bylinkám moc nevěřím, nikdy mi nepomohly. :nevim:

Slanec
10 příspěvků 22.5.16 13:20

Není možna bylinky naopak pomahaji na hodně problemu s pokožkou. Jenom to chce jim dát trochu čas, nejde to vždycky hned…

adkabenc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.16 23:28

Dobrý den nevěděl by mi někdo poradit kde v Brně zajit do lekarny, aby tam měli nejen klasicke medikamenty ale třeba i bylinky?

Erika8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.16 22:40

Na akné bych taky doporučila užívat tablety se silymarinem na pročištění jater a krve. Nejsem si ale jistá jestli tím lze léčit i puberťáky. Mě se zhoršila plet po porodu a na tento problém mi to zabralo.

nick8291
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.17 16:59
Kožní v Praze

Mně na akné nejvíce pomohla paní z Prahy, co se specializuje na čištění pleti. Chodím k ní už 4 roky a po každé návštěvě se to lepší. Je v Praze jednou za měsíc, tak je třeba se k ní dopředu objednat. Určitě doporučuju. Je to paní Martina a číslo 724 77 22 58.

fantomek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.17 13:12

Ahoj, mrkni se **** Najdeš tu seznam bylinek a po kliknutí na vybranou se o ní dozvíš, co je bylinka zač, na co Ti pomůže.

edit admin - odstraněn odkaz

Ajuska65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.17 22:03

Zkus zajít do lékárny zelený anděl v brně. Mojí neteři tam poradili nějakou bylinnou tinkturu a moc jí to pomohlo!

SimiKepi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.17 10:47

Jaká je vhodná mastička na akné? Volně prodejná…díky!

Dannny3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.17 11:57
Co vědět o akné a bylinky

Ahoj, bylinky při akné jsou vhodné. Já používám tak nějak obecně např. kopřivu a jiné viz herbář.

O Akné je třeba znát více. Mně se akné začalo dařit zlepšovat,
až když jsem se dozvěděl, co na akné platí apod. viz stránky: AkneAkne. cz

Zuzyannka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.17 09:30
@SimiKepi píše:
Jaká je vhodná mastička na akné? Volně prodejná…díky!

Simi, já osobně používám mastičku neophytiol. Je sice volně prodejná, ale já jsem si koupila na základě doporučeí mojí doktorky :) **

Edit admin - odstraněn odkaz

PH85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.18 12:41

Já mám velmi dobré zkušenosti s výrobky od Bioderma. Mám problémem byla velmi mastná pleť, čemuž sebium zabraňuje.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek