Vysoký krevní tlak - příčiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pussycat
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.09 01:52
Co způsobuje vysoký krevní tlak

Může mi tu někdo říct, co všechno může ovlivnit vysoký krevní tlak? Třeba dělám něco špatně, už vážně nevim… Díky za pomoc

Reakce:
levitas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.09 07:33
káva

nadměrné pití kafe… kolik ho denně vypiješ?

vak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.10 16:56
vysoky krevni tlak

Já mam taky vysoky a kafe nepiju

ferdinand
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.10 16:32
tlak

kávu nepiju a tlak mi skáče už rok , lékaři stále ,,,že nervy,,,,naakonec hypertyreoza. pijte aspon caje na snižení.

Hanka.XY
71 příspěvků 11.6.10 00:00

Ale ty bez kofeinu;)

ferdinand
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.10 09:30
caje

jasně že káva i čaj bez kofeinu , nejlépe meduňka. melta a tomu podobné ,,káva Karo od Nestlé.

craftmedikus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.10 19:20

No,určitě za to může Hymenolepsis,tasemnice trpasličí jenž se ráda etabluje v cévách ledvin.Roupy,škrkavky se podílejí méně.Dá se hovořit i o echinococu větv.,jenž podíl menší také má.

Dr.House
622 příspěvků 28.6.10 07:21

arteriální hypertenze ( VTK) je způsobován několika příčinami…
primární: u ní nelze zjistit čím nastala
sekundární: ta vždy vychází z jiné nemoci a postižení ( nejč. srdce, plíce, ledviny)
Chtělo by to screening onemocnění…taky bych zašel k obvodnímu lékaři a tento problém říci.
Hypertenzi ovlivnuje hodně psychika - takže stres, deprese…, konzumace kofeinu může být také, nikotinismus, ale spíš to bude v sekundární příčině nemoci např. ledvin, srdce…
na hypertenzi je učiný: PRESTARIUM ,TENZIAMIN

ferdinand
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.10 08:18

to ale všechno přece víme , a papat tabletky již před 40cátým rokem mi přijde docela síla , prošla jsem hromadu vyšetření než se přišlo na hypertyreozu .mysím že je to tu spíš o jiném

Dr.House
622 příspěvků 28.6.10 23:05

tak si tabletky rozdrťe slejte s medem…med je zdravá přírodní medicína…ten zbytek zas syntetická… :-)

jrkasi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.14 20:30
kava

Kava nema vliv na tlak ale na tep.
Lecim se z vysokym tlakem deset let a kavu nepiji

Vladimír13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.15 10:59

Vysoký tlak je vyléčitelný jen dodáním minerálů do výživy. Zdravím, jak jste sami zjistili při kontaktu s lékaři, oni skutečnou příčinu vysokého nebo kolísavého tlaku neznají, ale vesele předepisují léky, jako jsou beta-blokátory, které tlak sníží, ale mají nežádoucí vedlejší účinky vedoucí k poklesu energie a permanentní únavě. Navíc se tyto léky musí brát trvale a už se jich podle doktorů nikdy nezbavíte. Přitom skutečná příčina vysokého tlaku je známa. Je to nedostatek určitých minerálů v těle způsobující kalcifikace a to, že svaly v cévách mohou jít do křeče, což zvyšuje krevní tlak. Čili příčina je ve výživě a proto jen úpravou výživy se dá vysoký tlak trvale vyléčit. Tělo si samo neumí minerály vytvořit a v dnešních průmyslově zpracovaných potravinách se bohužel už téměř nevyskytují. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U vysokého nebo kolísavého tlaku je tato souvislost naprosto zřejmá. Používám přístroj, který změří, kolik pro zdraví důležitých minerálů i vitamínů v těle máte, kterých máte nedostatek, a poradím, jak si je doplnit. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Vlastimil rajt
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.17 22:40

Lecitel.radi příčinou vysokého tlaku jsou vrozene zátěže patogenní chemikálie jako rozpouštědla těžké kovy kadmium Taliá atd. Plísně parazity podle lékařů je tato nemoc dědičná což je nesmysl podle vědců a kapacit je to nemoc vrozená žádná nemoc není dědičná léčitel rajt odkaz na stránkách volejte tel 731732636

Jančakecalka
103 příspěvků 21.8.19 13:31

Hezký den,

také mě začal trápit tento problém a u lékaře jsem v čekárně objevila letáček s vitaminem D3 Extra od Biominu, kde mimo jiné píší, že má dobrý vliv na regulaci krevního tlaku, tak jsem to zkusila koupit a uvidím, mám to teprve krátce, tak je příliš brzy na nějaké hodnocení.

Ivulen_Bolen_666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.21 22:28

I já jsem začala trpět na velice vysoký tlak a hrozně mi to překáželo v mé veliké lásce ke kávě a tak jsem se rozhodla, že s tím musím nějak naložit… Rozhodla jsem se tak, že jsem si prostě začala pořizovat kávu, která je bezkofeinová a je po problémech :-) Pořizovala jsem si ji z této stránky zde - https://www.fairtradecentrum.cz/…bez-kofeinu/ tak se mrkněte.

IvanLanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.21 16:29

Já bych se asi zbláznil, kdybych nemohl mít svou ranní kávu. Hodně se mi teďka osvědčila káva bez kofeinu, protože chutná a vypadá hodně podobně, jako normální káva. Kupuji ji z https://www.fairtradecentrum.cz/…bez-kofeinu/ a zatím jsem tedy opravdu hodně spokojen a můžu doporučit. Lidé říkají, že je to i zdravější, ale to už nevím.

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.21 21:48

Tak to my třeba bereme kávu z této stránky zde - https://www.penepex.cz/…psle/tchibo/ a nemáme s tím sebemenší problém… Tuším, že se u nich dá objednat nějaká ta káva i bez kofeinu, takže to určitě stojí za zkouknutí… Kdyžtak mi pak dejte vědět, jestli byla dobrá a jak i pak případně chutnala :)

Karlussa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.21 08:26

Co dělat, když mi na vysoký krevní tlak nezabírají prášky na jeho snížení?

Lenkaostadalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.21 00:15

Co na to doktor nebo doktorka? Pokud se vám nedaří snížit krevní tlak pomocí léků, tak můžete také vyzkoušet přírodní enzym, která dokáže čistit cévy od krevních sraženin a mrtvého tkaniva. Díky tomu si také můžete významně snížit krevní tlak.

Karlussa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.21 13:48

Jaký přírodní enzym dokáže čistit cévy od krevních sraženin a mrtvého tkaniva? Tohle bych mohla koupit i třeba v lékárně?

Lenkaostadalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.21 19:03

To dokáže přírodní enzym obsažený v doplňku stravy https://enerex-vitaminy.cz/…7501285.html?… Objednávám si ho tady online z internetu. Mají to za dobrou cenu a opravdu to pomáhá.

ivusss421
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 13:40
@Pipulínek píše:
Tak to my třeba bereme kávu z této stránky zde - https://www.penepex.cz/…psle/tchibo/ a nemáme s tím sebemenší problém… Tuším, že se u nich dá objednat nějaká ta káva i bez kofeinu, takže to určitě stojí za zkouknutí… Kdyžtak mi pak dejte vědět, jestli byla dobrá a jak i pak případně chutnala :)

Kávu bez kofeinu jsem zkoušela, ale nevím no. Nějak mi to nechutnalo. Není nad klasickou kávu. Jen tak mimochodem, můžu se zeptat jak ji připravujete? Já právě přemýšlím nad tím, že by možná nebylo špatné investovat do nějakého kávovaru. Po nějakých jsem koukala a zatím mi nejvíc do oka padly takové ty profesionální kávovary Je to ale celkem drahá sranda.

Zanetapeterkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.22 00:25

Když jsem začala mít problém s tlakem, tak jsem si chtěla domů pořídit i přístroj na měření tlaku. Při hledání jsem narazila na chytré hodinky, které dokáží tlak měřit https://www.smartomat.cz/…ovy-reminek/ je to tak mnohem pohodlnější a mám pořád aktuální přehled.

Váš příspěvek
Další témata z kategorie