Vysoký krevní tlak - příčiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pussycat
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.09 01:52
Co způsobuje vysoký krevní tlak

Může mi tu někdo říct, co všechno může ovlivnit vysoký krevní tlak? Třeba dělám něco špatně, už vážně nevim… Díky za pomoc

Reakce:
levitas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.09 07:33
káva

nadměrné pití kafe… kolik ho denně vypiješ?

vak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.10 16:56
vysoky krevni tlak

Já mam taky vysoky a kafe nepiju

ferdinand
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.10 16:32
tlak

kávu nepiju a tlak mi skáče už rok , lékaři stále ,,,že nervy,,,,naakonec hypertyreoza. pijte aspon caje na snižení.

Hanka.XY
71 příspěvků 11.6.10 00:00

Ale ty bez kofeinu;)

ferdinand
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.10 09:30
caje

jasně že káva i čaj bez kofeinu , nejlépe meduňka. melta a tomu podobné ,,káva Karo od Nestlé.

craftmedikus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.10 19:20

No,určitě za to může Hymenolepsis,tasemnice trpasličí jenž se ráda etabluje v cévách ledvin.Roupy,škrkavky se podílejí méně.Dá se hovořit i o echinococu větv.,jenž podíl menší také má.

Dr.House
622 příspěvků 28.6.10 07:21

arteriální hypertenze ( VTK) je způsobován několika příčinami…
primární: u ní nelze zjistit čím nastala
sekundární: ta vždy vychází z jiné nemoci a postižení ( nejč. srdce, plíce, ledviny)
Chtělo by to screening onemocnění…taky bych zašel k obvodnímu lékaři a tento problém říci.
Hypertenzi ovlivnuje hodně psychika - takže stres, deprese…, konzumace kofeinu může být také, nikotinismus, ale spíš to bude v sekundární příčině nemoci např. ledvin, srdce…
na hypertenzi je učiný: PRESTARIUM ,TENZIAMIN

ferdinand
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.10 08:18

to ale všechno přece víme , a papat tabletky již před 40cátým rokem mi přijde docela síla , prošla jsem hromadu vyšetření než se přišlo na hypertyreozu .mysím že je to tu spíš o jiném

Dr.House
622 příspěvků 28.6.10 23:05

tak si tabletky rozdrťe slejte s medem…med je zdravá přírodní medicína…ten zbytek zas syntetická… :-)

jrkasi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.14 20:30
kava

Kava nema vliv na tlak ale na tep.
Lecim se z vysokym tlakem deset let a kavu nepiji

Vladimír13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.15 10:59

Vysoký tlak je vyléčitelný jen dodáním minerálů do výživy. Zdravím, jak jste sami zjistili při kontaktu s lékaři, oni skutečnou příčinu vysokého nebo kolísavého tlaku neznají, ale vesele předepisují léky, jako jsou beta-blokátory, které tlak sníží, ale mají nežádoucí vedlejší účinky vedoucí k poklesu energie a permanentní únavě. Navíc se tyto léky musí brát trvale a už se jich podle doktorů nikdy nezbavíte. Přitom skutečná příčina vysokého tlaku je známa. Je to nedostatek určitých minerálů v těle způsobující kalcifikace a to, že svaly v cévách mohou jít do křeče, což zvyšuje krevní tlak. Čili příčina je ve výživě a proto jen úpravou výživy se dá vysoký tlak trvale vyléčit. Tělo si samo neumí minerály vytvořit a v dnešních průmyslově zpracovaných potravinách se bohužel už téměř nevyskytují. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U vysokého nebo kolísavého tlaku je tato souvislost naprosto zřejmá. Používám přístroj, který změří, kolik pro zdraví důležitých minerálů i vitamínů v těle máte, kterých máte nedostatek, a poradím, jak si je doplnit. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Vlastimil rajt
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.17 22:40

Lecitel.radi příčinou vysokého tlaku jsou vrozene zátěže patogenní chemikálie jako rozpouštědla těžké kovy kadmium Taliá atd. Plísně parazity podle lékařů je tato nemoc dědičná což je nesmysl podle vědců a kapacit je to nemoc vrozená žádná nemoc není dědičná léčitel rajt odkaz na stránkách volejte tel 731732636

Jančakecalka
91 příspěvků 21.8.19 13:31

Hezký den,

také mě začal trápit tento problém a u lékaře jsem v čekárně objevila letáček s vitaminem D3 Extra od Biominu, kde mimo jiné píší, že má dobrý vliv na regulaci krevního tlaku, tak jsem to zkusila koupit a uvidím, mám to teprve krátce, tak je příliš brzy na nějaké hodnocení.

Ivulen_Bolen_666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.21 22:28

I já jsem začala trpět na velice vysoký tlak a hrozně mi to překáželo v mé veliké lásce ke kávě a tak jsem se rozhodla, že s tím musím nějak naložit… Rozhodla jsem se tak, že jsem si prostě začala pořizovat kávu, která je bezkofeinová a je po problémech :-) Pořizovala jsem si ji z této stránky zde - https://www.fairtradecentrum.cz/…bez-kofeinu/ tak se mrkněte.

IvanLanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.21 16:29

Já bych se asi zbláznil, kdybych nemohl mít svou ranní kávu. Hodně se mi teďka osvědčila káva bez kofeinu, protože chutná a vypadá hodně podobně, jako normální káva. Kupuji ji z https://www.fairtradecentrum.cz/…bez-kofeinu/ a zatím jsem tedy opravdu hodně spokojen a můžu doporučit. Lidé říkají, že je to i zdravější, ale to už nevím.

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.21 21:48

Tak to my třeba bereme kávu z této stránky zde - https://www.penepex.cz/…psle/tchibo/ a nemáme s tím sebemenší problém… Tuším, že se u nich dá objednat nějaká ta káva i bez kofeinu, takže to určitě stojí za zkouknutí… Kdyžtak mi pak dejte vědět, jestli byla dobrá a jak i pak případně chutnala :)

Karlussa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.21 08:26

Co dělat, když mi na vysoký krevní tlak nezabírají prášky na jeho snížení?

Lenkaostadalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.21 00:15

Co na to doktor nebo doktorka? Pokud se vám nedaří snížit krevní tlak pomocí léků, tak můžete také vyzkoušet přírodní enzym, která dokáže čistit cévy od krevních sraženin a mrtvého tkaniva. Díky tomu si také můžete významně snížit krevní tlak.

Karlussa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.21 13:48

Jaký přírodní enzym dokáže čistit cévy od krevních sraženin a mrtvého tkaniva? Tohle bych mohla koupit i třeba v lékárně?

Lenkaostadalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.21 19:03

To dokáže přírodní enzym obsažený v doplňku stravy https://enerex-vitaminy.cz/…7501285.html?… Objednávám si ho tady online z internetu. Mají to za dobrou cenu a opravdu to pomáhá.

Váš příspěvek
Další témata z kategorie