Vysoký krevní tlak a jeho léčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dušan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.09 04:57
Vysoký krevní tlak léčba

Dobrý den, trápí mě vysoký krevní tlak, můžete mi něco doporučit? Tabletky, co mi předepsal lékař mají spoustu vedlejších účinků a není mi po nich dobře. Děkuji!

Reakce:
Evča
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.09 21:27
Vysoký tlak

Existuje teorie v alternativní medicině, že vysoký krevní tlak vzniká zanášením orgánů odpadními látkami a toxiny z nevhodnéhojídla a stresu. Tělo se snaží orgány správně vyživovat, ale na to aby do všech buněk protlačilo krev přes usazeniny toxinů musi zvyšovat tlak. Z toho důvodu je třeba tělo čistit nejen zvenku, ale i zevnitř, t.j. provádět pravidelnou detoxikaci, např. yuccou. Samozřejmě také je třeba ze stravy odstranit cukr, mléko a mimo kysaných i mléčné výrobky, uzeniny atd. Bylo by toho příliš mnoho na tento malý příspěvek, všechni vypsat nejde, takže mohu jen poradit změnit stravu a vnitřně čistit tělo. Mnoho štěstí, je to zdlouhavé, ale vyplatí se to!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.9.10 09:48
Souhlas

taky mi to říkal můj doktor a homeopat, tak beru vitamínový BU-MET, ten zabraňuje hromadění škodlivého homocysteinu v organismu, užívám ho a jsem spokojený je tam kyselina listová a B12…

Dr.House
622 příspěvků 11.9.10 22:07

ten tlak se mohu zeptat kolik tak míváte?

tablet je spousta - co máte naordinováno?

funako
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 13:06
krevní tlak

Dobrý den, mám vysoký krevní tlak 200/100, někdy jen 140/100. Po různých lécích se mi tlak nesnížil. Bylo mi lékařem řečeno, že u evropanů to tak prostě někdy bývá. Mám provedeno pouze EKG, a to je v pořádku, ale nemůže to být způsobeno něčím jiným? Děkuji

peterja620
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 14:18
Vysoký tlak se dá srovnat Omega3Complete a Emulipsem Forte

Rád poradím jak srovnat vysoký krevní tlak, ale potřebuji podrobnější informace, abych mohl určit dávkování prostředků. Odpovím jednotlivě, kdo bude mít zájem ať mi napíše podrobněji, kolik Vám je let, zda máte zvýšený cholesterol, případně další nemoci a vše kolem toho. Zachovávám naprostou diskrétnost. Můžet psát na peterjabb@email.cz

Vítězslav Ivičič
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.14 15:32
vysoký TK

Mám tlak 170/114…poradíte mi homeopatika? Krevní obraz na hranici…cholesterol 4,9.tuky 2,6…cukr norma… :think:

peterja620
29 příspěvků 28.11.14 16:22
Vysoký TK

Čistě přírodní prostředky bez chemické stabilizace, které jsou od české firmy OKG, která je na trhu již 13 rokem. Jedná se o Emulips forte a OK omega3Complete. Emulips forte posiluje funkci trávicího traktu, potlačuje nadýmání, zlepšuje vstřebávání živin z přijaté potravy, podporuje řádnou funkci srdce a cév a přispívá k detoxikaci jater. OK omega3Complete snižuje špatný cholesterol a zvyšuje dobrý chlesterol co nedokáže žádný chemický lék. Podporuje a povzbuzuje činnost srdce a chrání kardiovaskulární soustavu a příznivě ovlivňuje cirkulaci krve, harmonizuje nervovou soustavu. Oba produkty jsou silným antioxidantem - chrání organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů. Oba produkty jsou ve formě upravených olejů živočišného a rostlinného původu s výtažky z různých rostlin. V případě zájmu napište na mail peterjabb@email.cz a pak napíšu i dávkování a vše kolem toho jak se užívá.

Vladimír13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.15 11:01

Vysoký tlak je vyléčitelný jen dodáním minerálů do výživy. Zdravím, jak jste sami zjistili při kontaktu s lékaři, oni skutečnou příčinu vysokého nebo kolísavého tlaku neznají, ale vesele předepisují léky, jako jsou beta-blokátory, které tlak sníží, ale mají nežádoucí vedlejší účinky vedoucí k poklesu energie a permanentní únavě. Navíc se tyto léky musí brát trvale a už se jich podle doktorů nikdy nezbavíte. Přitom skutečná příčina vysokého tlaku je známa. Je to nedostatek určitých minerálů v těle způsobující kalcifikace a to, že svaly v cévách mohou jít do křeče, což zvyšuje krevní tlak. Čili příčina je ve výživě a proto jen úpravou výživy se dá vysoký tlak trvale vyléčit. Tělo si samo neumí minerály vytvořit a v dnešních průmyslově zpracovaných potravinách se bohužel už téměř nevyskytují. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U vysokého nebo kolísavého tlaku je tato souvislost naprosto zřejmá. Používám přístroj, který změří, kolik pro zdraví důležitých minerálů i vitamínů v těle máte, kterých máte nedostatek, a poradím, jak si je doplnit. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Dominika272
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.20 17:46

Už dlouho se léčím s vysokým krevním tlakem, ale už mě nebavilo jíst prášky pořád dokola. Tak jsem to vyřešila tím, že se jednoduše vyhýbám stresovým situacím. Nosím vždy na ruce chytré hodinky od značky smartomat. cz, které mi měří tlak, a pokud ho mám vysoký, tak si jednoduše odpočinu a ihned se mi tlak zlepší.

Iveta.lo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.20 19:54

Vysoký krevní tlak mám už asi 4 roky, totálně jsem změnila svůj životní styl. Přestala jsem kouřit a pít kávu. Snažím se jíst zdravě i pohybovat, ale tlak mám pořád docela dost vysoký, co bych měla ještě dělat?

Anetarihova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.20 17:21

Měla jsem velké problémy s vysokým tlakem, brala jsem na to i léky. Dlouho jsem se pídila i po přírodních produktech a narazila jsem na enzym serapeptáza, který dokáže při pravidelném používání přírodně čistit cévy. Díky tomu se mi postupně začal tlak dávat do normálu a dnes už nemusím brát na tlak ani léky. S tím, že jste změnila životní styl jste udělala velice dobře, to určitě tělu také pomůže. Chce to také hlavně i hodně pohybu.

Iveta.lo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.20 19:23

Jakým způsobem tu serapeptázu užíváte? to jsou nějaké tabletky?

Anetarihova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.20 01:11

Pokud vás to víc zajímá, tak si otevřete stránky enerex-vitaminy. cz, kde si najdete Enerex Serrapeptáza, prodává se v balení po 150 tabletách. Je to přírodní produkt, a můžete se tam podívat, co přesně obsahuje za účinné složky.

Váš příspěvek