Operace mandlí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jiřina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.09 15:46
Operace mandlí

Moje dcera jde za 14 dní na operaci krčních mandlí. Je jí šest let. Není na tento zákrok moc malá? Bojím se. Máte s tímto zákrokem někdo zkušenosti? Mockrát díky!

Reakce:
Simona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.09 15:16

Neboj, dcerka to určitě zvládne! Ta operace je pro její dobro, uvidíš, že jí po tom bude líp… Nakup domů hodně zmrzliny, aby si mohla bolavý krček pořádně chladit, až ji pustí domů :))

Bábina
1450 příspěvků 16.9.10 09:23
Operace mandlí

Dcerka to zvládne dobře,jen je dobře jí vysvětlit,co a proč jí budou dělat.Pokud trpí na angíny,bylo by pro ní špatné mandle nechávat.Pak zůstávají následky,jako revma,revmatická horečka,srdeční vady a lupenka.A dnes máte možnost zařídit v nemocnici ,aby někdo z rodiny s ní byl.Ale v 6 letech už je čas učit děvčátko samostatnosti.A operace se hojí rychle.A zmrzlina(ne kyselá,a smetana jsou opravdu dobrá hojidla na podrážděný krček. :-D Uvědomte si prosím,že malá nepříjemnost v raném mládí,jí ušetří velkých bolestí a nepříjemností v dalším životě.Po operavi zatím nekloktat.Pokud budete něco potřebovat,napište.

Bábina
1450 příspěvků 4.2.13 15:23

Po operaci mandlí je nutné posílit imunitu dítěte. Sama operace jen zabrání následkům které časté anginy přinášejí. Ale bolest v krku nezmizí. Já osobně bych dítě nadopovala vitamínem AaC+ zinek a echinaceou.To podpoří imunitu jak dítěte tak i dospělích. A zpočátku jak začnou příznaky, kloktat buď šalvěj, nebo řepík a nebo infalovat Vincentku.

Váš příspěvek