Čokoláda v době kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
čerstvá maminka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.09 00:21
Čokoláda v době kojení

dobrý den, byla jsem upozorněna, že je naprosto nevhodné jíst v době kojení čokoládu. Co je na tom pravdy? Je opravdu čokoláda v době kojení nebezpečná pro miminko? Je to další pověra nebo na tom něco bude?

Reakce:
D(T)eniska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.09 17:42
čokoláda a kojení

já mám tuto informaci od sestřiček v porodnici. špatně se mi odolová, tak si čokoládu dopřávám. Žádné potíže nemáme.

miissa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.09 16:47
čokoláda v době kojení

Tak čokoláda v době kojení je nevhodná proto, že je to silný alergen. Dítě může dostat vyrážku. Můj syn je na to citlivý, ale co mu nevadí, tak jogurtová čokoláda milka, tu si dám klidně celou a neosype se. Jinak pokaždé…

Klarinka98
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.20 20:54
Čokoláda

Ahoj, to se nedá obecně říci. Musíš to zkusit a uvidíš, jestli to dítě zvládne, nebo ne. Pokud mu to bude vadit, osype se třeba, nebo ho bude bolet bříško, pak je dobré s takovým jídlem přestat. Já jsem ráda, že dceři čokoláda nevadila, což byla jediná klika, protože máme prodejnu čokolády, takže snad není den, kdy bych ji neměla a obzvlášť teď, když máme vlastní stroj na čokoládu z Cesk.

Marketkalesinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.22 20:33

Jedla jsem strašně, ale strašně moc čokolády. Když jsem otěhotněla, tak jsem to hodně zredukovala, až jsem nejedla čokoládu vůbec. Místo toho jsem si začala kupovat kvalitní a velmi chutný čokoládový nápoj https://j-plus.cz/…kolada-.html , díky kterému si vždy pochutnám.

Váš příspěvek